انواع تم تولد پسرانه : امروزه کودکان دنیای بسیار هیجان انگیزی دارند . پسر ها به لطف تلوزیون و انیمیشن ها عاشق سوپرقهرمانان و ماشن ها و … هستند . به هنگام جشن تولد آنها دوست دارند تا این دنیای هیجان  انگیز نیز همراه آنها باشد . از آنجایی که جنسیت در نوع تزیین تولد تاثیر به سزایی دارد در نتیجه ما در تیم شادی کده بر آن آمدیم تا انواع تم تولد پسرانه را به شما معرفی کنیم .

اغلب پسرها دوست دارند تا یک تم تولد مخصوص داشته باشند . تم پسرانه ویزگی های خاص خود را دارد. اغلب آنها مربوط به سوپرقهرمان ها و ماشن ها و … می باشد . پس اگر به دنبال این هستید تا پسر خود را خوشحال کنید تم پسرانه می تواند گزینه مناسبی برای فرزند شما باشد. در اینجا ما به برخی از تم های تولد پسرانه محبوب اشاره خواهیم کرد.

1- تم تولد مینیون ها

مینیون ها یکی از تم های معروف از انواع تم تولد برای پسرها می باشند . اگر فرزند شما عاشق این کوچولوهای زرد رنگ هستند به شما پیشنهاد می شود که حتما از این تم استفاده کنید . همچنین می توانید با بادکنک های آبی و زرد و آویزهای آبی و زرد تزیین دلخواه خود را انجام دهید .

تزیین تم تولد مینیون
تزیین تم تولد مینیون ها
تم تولد مینیون ها
تم تولد مینیون ها

2- تم تولد باب اسفنجی

کارتن باب اسفنجی مورد علاقه بسیاری از کودکان در سراسر جهان می باشد . پس اگر میخواهید تا یک تم تولد پسرانه خوشحال کننده را برای فرزند خود انتخاب کنید باب  اسفنجی را فراموش نکنید . این تم نیز مانند تم مینیون از رنگ های اصلی آبی و زرد می توانید استفاده کنید .

تزیین باب اسفنجی
تزیین تم تولد باب اسفنجی
تم تولد باب اسفنجی
تم تولد باب اسفنجی

3- تم تولد ماشین ها

ماشین ها همیشه موضوعی جذاب برای پسر ها است . پس اگر می خواهید تا یک تم جذاب قرمز و خوشحال کننده را برای فرزند خود داشته باشید پیشنهاد میکنیم حتما این تم تولد پسرانه را انتخاب کنید . برای تزیین و محیط آرایی نیز میتوانید از بادکنک های مشکی و قرمز که ترکیب زیبایی را می سازند استفاده کنید .

تم تولد ماشین ها
تم تولد ماشین ها
تزیین تم ماشین ها
تزیین تم تولد ماشین ها

4- تم تولد پسرانه کفشدوزک

اگر طرفدار تم های خال خالی هستید تم تولد کفشدوزکی یکی از انواع تم تولد می باشد که طرفدار بسیار زیادی دارد . ترمیب رنگ مشکی و قرمز در این تم ها بسیار آنها را جذاب مبکند . همچنین استفاده از بادکنک های خال خالی میتواند محیط آرایی زیبایی را به شما بدهد.شایان ذکر است این تم بین پسر ها و دختر ها مشترک است .

تم تولد پسرانه کفشدوزک
تم تولد پسرانه کفشدوزک
تم تولد کفشدوزکی
تم تولد کفشدوزکی

5- تم تولد پسرانه ایموجی

حتما تا کنون بارها از شبکه های اجتماعی و ایموجی ها در حین چت استفاده کرده اید . آنها گاهی اوقات بهترین کلمات برای بیان عشق شما به فرزندتان هستند . ایموجی ها با رنگ های متنوعی که دارند محیط آرایی جذابی را به شما می دهد . یک کیک زرد رنک با استپ های ایموجی روی آن می تواند بیسار مفید باشد.

تم تولد ایموجی
تم تولد ایموجی
تزیین تم تولد ایموجی
تزیین تم تولد ایموجی

6- تم تولد بچه رئیس

بچه رئیس از کارتن های بسیار محبوب بچه ها به شمار می آید . اگر فرزند شما علاقه زیادی به این کارتن دارد با تم تولد پسرانه بچه رئیس میتوانید حسابی او را خوشحال کنید . رنگ اصلی این تم آبی می باشد که با ترکیب بادکنک های سفید و حتی مشکی میتوانید محیط آرایی زیبایی را برای خود ترتیب دهید .

تم تولد بچه رئیس
تم تولد بچه رئیس
تزیین میز تولد بچه رئیس
تزیین میز تولد بچه رئیس

7-تم تولد پسرانه بن تن

بن تن یکی از معروف ترین انیمیشن های سال های اخیر میباشد و. یک سوپر قهرمان که همیشه سر موقع خود را میررساند و دشمن را شکست می دهد . اگر فرزند شما این کارتن را دنبال میکند حتما خوشحال خواهد شد که بداند جشن تولدی با این مضمون برایش برگذار خواهید کرد . رنگ قالب این تم تولد سبز می باشد که در ترکیب با رنگ مشکی می تواند محیط آرایی زیبایی را به شما بدهد.

تزیین تم تولد بن تن
تزیین تم تولد بن تن
تم تولد بن تن
تم تولد بن تن

8- تم تولد بارسلونا و رئال مادرید

اگر پسر شما عاشق فوتبال است و آنها را پیگیری میکند حتما با بارسلونا و رئال مادرید آشنایی دارد. و احتمالا طرفدار یکی از این دو تیم مطرح جهان است . پس چه بهتر که در جشن تولد او نیز این تیم ها باشند . تم تولد بارسلونا با رنگ های آبی و اناری مانند خود میتواند روح ورزشی را در میهمانی شما بدمد . همچنین رنگ های سفید و مشکی رئال مادرید نیز می توانند ایده های خوبی باشند .

تم تولد بارسلونا
تم تولد بارسلونا
تم تولد رئال مادرید
تم تولد رئال مادرید

9- تم تولد مرد عنکبوتی

شما حتما مجموعه فیلم های مرد عنکبوتی و فرزند شما نیز قطعا انیمیشن های مرد عنکبوتی را دیده است . سوپر قهرمانی که با بدی ها میجنگد و پیروز می شود . اگر شما نیز می خواهید که یک تم عنکوبوتی عالی داشته باشید حتما این تم تولد پسرانه را در نظر بگیرید.رنگ قالب این تم قرمز است که میتواند با رنگ آبی ترکیب شو د ومضمونی زیبا ایجاد کند.

تزیین تم تولد مرد عنکبوتی
تزیین تم تولد پسرانه مرد عنکبوتی
تم تولد مرد عنکبوتی
تم تولد پسرانه مرد عنکبوتی

10- تم تولد پسرانه بتمن

بتمن نیز مانند مرد عنکبوتی یکی از سوپر قهرمان ها می باشد که با شروری به نام جوکر میجنگد و شهر را از آشوب او نجات می دهد . این سوپر قهرمان طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد . رنگ قالب این تم بنفش می باشد که با ترکیب رنگ مشکی یک مضمون زیبای قهرمانی ایجاد می کند.

تم تولد پسرانه بتمن
تم تولد پسرانه بتمن

11-انواع تم تولد پسرانه فوتبالی

تم های  تولد ورزشی فقط مختص تم های ورزشی خارجی نمی شود . تیم های پرطرفدار ایرانی استقلال و پرسپولیس نیز جز پرطرفدارترین ها برای پسران است . اگر پسر شما به تم های ورزی علاقه دارد پرسپولیس و استقلال مطمئنا جز تیم هایی هستند که او میخواهد در کنار تولدش با او باشند. همانطور هم که می دانید رنگ اصلی این تم ها آبی و قرمز است .

تزیین تم تولد پرسپولیس
تزیین تم تولد پرسپولیس
تزیین تم تولد استقلال
تزیین تم تولد استقلال
تم تولد استقلال و پرسپولیس
تم تولد استقلال و پرسپولیس

11- تم تولد پسرانه سیبیل

همه ما در زمانی که کودک بودیم میخواستیم تا زودتر بزرگ شویم (شاید الان پشیمان باشیم !!!!)اگر پسر ها علاقه زیادی دارد تا هرچه زودتر بزرگ شود می توانید تم سیبیل را به او پیشنهاد دهید . با تهیه سیبیل ها قلابی و تم تولد سیبیل هم فضا را شاد خواهید کرد هم کودک شما به آرزویش می رسد.

تم تولد پسرانه سیبیل
تم تولد پسرانه سیبیل

 

source 

اما نکاتی در مورد انواع تم تولد پسرانه

  • انتخاب تم تولد ممکن است سخت باشد اما اگر خود کودک را برای مشورت فرا  بخوانید ممکن است مطمئنا ایده های جالبی را به شما خواهند گفت.
  • اغلب کودکان عاشق ورزش هستند بنابراین تم های ورزشی همیشه جز کم ریسک ترین تم های تولد می باشد .
  • کارت دعوت را فراموش نکنید . اگر میخواهید یک تم پسرانه کامل را داشته باشید متناسب با موضوع تم کارت دعوت را فراموش نکنید.
  • در تهیه تم تولد به رنگ تم علاوه بر موضوع تم هم توجه کنید . گاهی شما به موضوع تم خاصی علاقه دارید اما از رنگ قالب آن خوشتان نمی آید . در این مواقع باید یا با ترکیب رنگ آن را به دلخواه خود نزدیک کنید یا اینکه به طور کلی از تم تولد دیگری استفاده کنید .
  •  برخی از تم های خاص هستند که اسمشان در اینجا نیامده است اما کودک شما ممکن است به آن علاقه داشته باشد . تم های تولدی از قبیل ملوانی ، خلبانی و … که همیشه مورد علاقه پسران بوده و برای آنها جذاب است . ما در شادی کده سعی خود را بر این گذاشتیم تا به هر قیمتی شادی را به خانه شما بیاوریم . در اینگونه مواقع شما می توانید با تماس با تیم شادی کده تم تولد خود را سفارش داده ما نیز تمام سعی خود را می کنیم تا آن را برای شما تهیه کنیم و کودک شما را خوشحال کنیم .

شادی کده ارائه دهنده انواع تم پسرانه و دخترانه


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *