برنامه ریزی جشن تولد

تم تولد : مهمانی های جشن تولد مانند سفرهای جاده ای هستند: رسیدن به مقصد نیمی از تفریح ​​است. تصمیم گیری در مورد موضوع ، دکوراسیون و فعالیت های تولد باعث می شود روزهای منتهی به این رویداد خود بخشی از جشن شوند . لازم نیست خیلی باشکوه باشد – بچه ها از یک مهمانی کوچک خوشحال می شوند .حتی یک مهمانی ساده نیاز به برنامه ریزی دارد. هرچه زودتر شروع به سازماندهی کنید ، زودتر هیجان شروع می شود و بر روی جزئیات بیشتری کار می کنید .

کودک شما احتمالاً ایده هایی درباره نوع مهمانی که می خواهد داشته باشد ، دارد . بنابراین او را در برنامه ریزی درگیر کنید. بگذارید کودک شما موضوع و تم تولد را انتخاب کند ، در خرید و تزئین به شما کمک کند و در پخت کیک شرکت کند. انجام این به او حس استقلال زیادی می دهد .اگرچه ممکن است انجام دادن همه این کارها توسط شما بهتر انجام شود ، اما از همکاری با فرزند خود در رسیدن به یک هدف مهم لذت خواهید برد.

 

برنامه ریزی جشن تولد
برنامه ریزی تولد

جدول زمانی قبل از مهمانی

یک هفته قبل از مهمانی ، باید موضوع و تم را انتخاب کنید ، لیست مهمان را بنویسید ، سپس ، چهار روز جلوتر از جشن دعوت نامه ها را بنویسید.

شما دعوت نامه ها را ارسال می کنید ، کالاهای مهمانی را خریداری می کنید ، دکوراسیون ها و تزیینات خانگی را شروع می کنید . یکی دو روز قبل شما باید وسایل که قرار است به صورت خانگی درست شود را آماده کنید و برنامه ای از فعالیت ها تهیه کنید .

اگر قصد خرید غذاها را دارید باید از قبل سفارش دهید . همچنین به شیرینی فروشی بروید راجع به کیک تولد هماهنگی کنید سپس خانه خود را تزئین کنید .

لیست مهمان

اطمینان حاصل کنید که بهترین دوست فرزند شما وقتشان آزاد است . اگر می خواهید همکلاسی ها را نیز دعوت کنید  اما فعالیتهایی که قصد دارید در روز تولد انجام بدید را در نظر بگیرید. تعداد بچه های بزرگتر ، حداقل هشت یا 10 ساله ممکن است برای بازی های تیمی در یک مهمانی 5 ساله بهترین باشد .

در یک مهمانی در خانه ، کودک تولد در فکر خودش است . برای جلوگیری از سرگردانی بچه ها ، محل برگزاری مهمانی را با بادکنک های مختلف تعریف کنید و درهای اتاق های دیگر را ببندید.

 

هدیه بدرقه

شیرینی و از هدیه  های محبوب و ارزان است. اگر ترجیح می دهید ، می توانید یک مورد اساسی تر مثل تخته وایت برد مخصوص کودکان یا یک چراغ قوه کوچک برای بچه های بزرگتر هدیه دهید.

چه کاری انجام دهیم

تقسیم مهمانی در بخش های 10 تا 15 دقیقه ای ، با فعالیت جدید برای هر بار بسیار مفید است . برای سرگرمی حدود 30 دقیقه ، و 1 ساعت دقیقه برای ناهار ، کیک و هدیه های افتتاحیه اختصاص دهید. اگر یک بازی یا کاردستی به خوبی پیش نمی رود ، آن را رها کنید به سراغ نقشه بعدی بروید. اگر بچه ها از یک بازی خاص لذت می برند ، بگذارید آن زمان طولانی تر از زمان برنامه ریزی شده باشد.

خداحافظی مناسب

از کودک بخواهید که شخصاً از هر مهمان در درگاه در خداحافظی کند و در هنگام ترک کیسه های هدیه بدرقه را به آنها تحویل دهید.

 

24 تزیین جشن تولد که بچه های شما دوست دارند

سال به سال ، بچه ها با اشتیاق بزرگ می شوند و مشتاقانه منتظر تولدهایشان هستند. به زودی پس از پایان سالروز تولد آنها برای آن سال ، آنها در حال پیش بینی تولد بعدی هستند که تنها پس از گذشت یک سال زمان آن فرا می رسد. بنابراین روزهای تولد برای بچه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و انتظار زیادی از تولدشان دارند. برای پدر ها و مادر ها نیز دشوار است تا اطمینان حاصل کنند که بهترین جشن تولد را برای فرزندشان گرفته اند.

ما در اینجا به والدین کمک میکنیم تا بهترین جشن تولد را برای فرزند خود بگیرند. در زیر 30 دکوراسیون جشن تولد بسیار جذاب را مشاهده می کنید که هر کودک دوست خواهد داشت آن را برای تولد داشته باشد .

 

1- نگهدارنده چنگال

این دکوراسیون مهمانی ساده از چنگال به عنوان حفره استفاده می کند. از چنگال ها می توان برای نگه داشتن وسایل سبک مانند کاغذ و کارت استفاده کرد. برشی از کاغذ برای نوشتن اسامی بچه ها همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است بسیار عالی به نظر می رسد.

 

نگهدارنده چنگال
نگهدارنده چنگال

 

2- حلقه آویز گل های کاغذی

گل های کاغذی که در سقف ها آویزان شده اند ، فوق العاده به نظر می رسند. این موارد نه سخت است و نه گران . فقط به چند آویز کاغذی و کمی تخیل نیاز دارید.

 

حلقه های آویز
حلقه های آویز

 

3-  انفجار بادکنک ها

این دکوراسیون حتی با ابتدایی ترین بادکنک ها قابل انجام است. تمام آنچه شما نیاز دارید بادکنک هایی با چندین سایه و رنگ و نوار دو طرفه است که بادکنک ها را به یکدیگر و به دیوار وصل کنید.

انفجار بادکنک ها
انفجار بادکنک ها

 

مشاهده همه محصولات تولد شادی کده >>>>>  همه محصولات

4- چراغ های گل آستر کاپ کیکی

با این ترفند عالی می توان فضای داخلی خانه را به شکلی بسیار زیبا تزئین کردو کل چیزی که نیاز دارید  چراغ های کیکی است که می تواند به گلهای زیبا تبدیل شود.

 

چراغ های گل آستر کاپ کیکی
چراغ های گل آستر کاپ کیکی

 

5- مهمانی آفتاب کودک

کدام بچه شاداب ، عاشق یک مهمانی با آفتاب نیست؟ احتمالاً راه بهتری برای این کار وجود ندارد که یک دستبند فانوس زرد را با اتصال یک فانوس با یک خط آویزان و مهمانی را تزیین کنید .

 

میهمانی آفتاب
میهمانی آفتاب

 

6- جشن تولد با مضمون لگو

بچه ها لگوها را خیلی دوست دارند و حتی وقتی کسی لگوهایشان را لمس کند ، آن را دوست ندارند. به همین منظور ، جشن تولد با مضمون لگو یک ایده عالی است زیرا واقعاً روحیه بچه ها را بالا می برد.

 

جشن تولد با تم لگو
جشن تولد با تم لگو

 

7- بادکنک حیوانات

شما می توانید برای جشن تولد از بادکنک حیوانات گوناگون استفاده کنید . از خرس ، مرغ و بز گرفته تا شیرها. البته این معمولاً فقط با بادکنک های پر از هلیوم امکان پذیر است. با این وجود ، این سرگرمی را به مهمانی اضافه می کند.

 

جشن تولد با بادکنک حیوانات
جشن تولد با بادکنک حیوانات

 

8- یک روز در سیرک

کودکان و نوجوانان عاشق سیرک هستند و به همین ترتیب ، تزیین مهمانی با مضمون سیرک راهی عالی برای زنده کردن مهمانی است. خیلی دشوار نیست شما می توانید با استفاده از رنگ هایی از جمله قرمز و زرد  و کارهای نظیر نقاشی صورت ، خانه خود را در یک روز در به مانند یک سیرک بازسازی کنید. همچنین می توانید از نشانه ها برای ایجاد محیطی شبیه سیرک استفاده کنید.

 

تولد با تم سیرک
تولد با تم سیرک

 

9- علامت غول پیکر

می توانید روی دیوارهای خانه علائم شگفت انگیز بزرگی ایجاد کنید. اگر با نقاشی دیواری خیلی راحت نیستید و احساس می کنید دیوار ها را خراب می کند ، می توانید از پروژکتور نوری برای این کار استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از بادکنک های حروفی نیز ان ها را ایجاد کنید .

 

علامت های تولد
علامت های تولد

 

مشاهده همه تم های تولد  شادی کده >>>>>  تم های تولد

10- تم گوست باستر

شما حتی می توانید مهمانی را در قالب تم گوست باستر برنامه ریزی کنید. در مهمانی با مضمون Ghostbusters  مشکلی وجود ندارد ، مگر اینکه برخی از کودکان بترسند.

 

تم گوست باستر
تم گوست باستر

 

11- صنایع دستی با دستمال

به جای استفاده از دستمال های ساده ، می توانید با استفاده از قیچی دستمال کاغذی را به شکل های مختلف و سرگرم کننده برای کودکان ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، برش دهید .

 

صنایع دستی با دستمال
صنایع دستی با دستمال

 

12-  دستگاه های مینیاتوری

ماشین های مینیاتوری ، البته با کمی خلاقیت ، طراحی بسیار آسانی دارند. گلدان های گرد را می توان برای ساخت پایه دستگاه و کوزه های شیشه ای گرد جهت تشکیل قسمت بالای گلدان ها استفاده کرد. در این دستگاه ها میتوانید شکلات ها و شیرینی جات را نگه دارید .

 

دستگاه های مینیاتوری
دستگاه های مینیاتوری

 

13-  کیک کیسه ای لاینر کیک

اگر نمی توانید از تخیل استفاده کنید و خیلی حس تخیل قوی ندارید ، می توانید یک روش درخشان دیگر برای تزئین جشن تولد بچه های خود داشته باشید. کاغذ های کاپ کیک ها را می توان به شکل یک گلدان رنگارنگ تبدیل کرد.

 

کیک کیسه ای لاینر کیک
کیک کیسه ای لاینر کیک

 

14- مهمانی مرطوب و پر هیجان

این نوع مهمانی به معنای واقعی کلمه بسیار جالب است. این میتواند می تواند به روی لبان هر کودکی بیاورد. این مهمانی که از موانع آب پر شده است ، می تواند برای ایجاد مکان هایی که با یک روش ابتکاری برای اطمینان از خیس شدن بچه ها و در نتیجه خنک شدن آن ها ایجاد شود.

تولد پر هیجان
مهمانی پر هیجان

 

15- اردو درمانی

در تابستان ، شما حتی می توانید جشن تولد خود را با یک اردو درمانی برگزار کنید. برای این کار ، شما حتی مجبور نیستید خیلی دور شوید. می توانید چادرهایی را در حیاط خلوت برپا کنید ، یک جستجوی پیش پا افتاده را ترتیب دهید و داستانهای زیبا در اطراف آتش برای هم تعریف کنید .

 

جشن تولد و اردو
جشن تولد و اردو

 

16- یک مهمانی فوتبال

اگر فوتبال را دوست داشته باشیدمخصوصا اگر برایپسر خود تولد می گیرید. هیچ چیز به احتمال زیاد نمی تواند پسری  که عاشق فوتبال است از برگزاری جشن تولد با مضمون فوتبال برای او شادتر باشد.

تم تولد ورزشی
تم تولد ورزشی

 

17- فانوس های روبانی

فانوس های روبان همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است بسیار زیبا به نظر می رسند و مطمئناً جشن تولد را از هر نظر روشن خواهد کرد.

 

فانوس های ربان دار
فانوس های ربان دار

 

18- سرزمین عجایب چوبی

این طرح دکوراسیون زیبا باعث می شود همه افراد در سفره دسر احساس کنند جشن تولد خود را در جنگل جشن می گیرند. بنابراین ، برای ایجاد سرزمین عجایب وودلند در میز شام فکری بکنید.

 

سرزمین عجایب چوبی
سرزمین عجایب چوبی

 

19-  کارد و چنگال را تزئین کنید

 چه کسی می گوید کارد و چنگال همیشه باید در سفره ناخوشایند باشند؟ همیشه می توانید از بعضی رنگ ها استفاده کنید تا کمی روح به کارد و چنگال های خود اضافه کنید ، مخصوصاً با استفاده از چوب ها میتواند به شما کمک کند .

 

تزیین کارد و چنگال
تزیین کارد و چنگال

 

مشاهده همه محصولات کادویی شادی کده >>>>>  کادویی

20-  یک جشن تولد سفید برفی

خوب ، این تم مخصوص دختران است و به خصوص اگر عاشق افسانه ها باشند. با استفاده از سیب های شیرین ، شیرینی ها، کیک های گلدوزی شده و آینه های تزئینی ، می توانید بهترین رویای دخترتان را به زندگی زنده کنید.

 

جشن تولد برفی
جشن تولد برفی

 

21- بندهای روبان

همه سرگرمی های مهمانی لازم نیست با اتمام مهمانی تمام شوند این سرگرمی را می توان با تحویل هدایای زیبا به میهمانان نیز ادامه داد. یکی از این هدیه های جذاب ممکن است دسته های روبان خانگی همانطور که در زیر نشان داده شده است باشد .

بندهای ربان
بندهای ربان

22-بادکنک های کنفی

استفاده از شکلات با بادکنک روش دیگری برای ایجاد یک مهمانی سرگرم کننده است . شما میتوانید چندین بادکنک را با شکلات های مختلف پر کنید و هنگام مهمانی با ترکاندن بادکنک ها ، شکلات ها به هوا بریزند و میهمانان خوشحال شوند.

بادکنک های کنفی
بادکنک های کنفی

 

23- جام شکلاتی

خوب ، این درخت خوراکی همه تخیل را به حد نهایی می رساند. مطمئناً چشم های زیادی را به خود جلب خواهد کرد و مطمئناً اصلی ترین قسمت نمایش است.

جام شکلاتی
جام شکلاتی

24-  صندلی های نقاشی شده

با استفاده از رنگهای اسپری سرگرم کننده ، می توانید صندلی های ساده خود را با رنگ کردن آنها در طیف گسترده ای به همراه سایه های رنگی تزئین کنید تا یک محیط واقعاً شاد ایجاد کنید.

صندلی های رنگا رنگ
صندلی های رنگا رنگ

 

همچنین بخوانید

 

شما همچنین میتوانید تمام وسایل مورد نیاز خود را که برای تزیین تم تولد دلخواه تان به کار میرود را  از فروشگاه اینترنتی شادی کده تهیه بفرمایید. 

 

 

source

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *