15 ایده جشن تولد مهمانی جالب که برای نوجوانان و بزرگسالان سرگرم کننده ، منحصر به فرد و عالی است. این که آیا شما یک مهمانی دانشجویی یا جشن تولد دارید مهم نیست ، مهم این است که لذت ببرید و خاطرات خوبی را رقم بزنید.

انتخاب یک تم خوب مهمانی احتمالاً یکی از سخت ترین مراحل برنامه ریزی مهمانی است – باید جالب ، سرگرم کننده ، بی نظیر ، باشد.

با این حال ، امروز شما شانس دارید زیرا ما 50 تم مهمانی خارق العاده را انتخاب کرده ایم تا اطمینان حاصل کنید که مهمانی شما عالی به نظر بیاید.

1-  ایده جشن تولد یک فیلم دوست داشتنی

شما می تواند از  یک تم تولد که شخصیت یک انیمیشن یا فیلم را داشته باشد انتخاب کنید برای مثال فروزن یا من نفرت آور (همه بسیار زیبا هستند و همه خیلی مورد استفاده قرار گرفته اند ) ایده های زیادی برای این انتخاب وجود دارد). فیلمی را انتخاب کنید که می دانید افراد زیادی آن را می شناسند. فیلم دزدان دریایی کارائیب با تم های دزد دریای برای پسران بسیار عالی است . با انتخاب یک موضوع مشهور ، اطمینان حاصل می شود که همه میهمانان شما قبل از نمایش از نظر لباس خود را با تم  تولد شما وفق می دهند . بعلاوه ، شما می توانید بازی های مرتبط با فیلم ایجاد کنید. لیستی از نقل قول های فیلم انتخاب کنید. برنده جایزه ای با موضوع فیلم دریافت می کند!

تم تولد فیلم
تم تولد فیلم

2-ایده جشن تولد سیاه و سفید!

بسیار رایج است ، اما برای دلایل خاصی استفاده می شود  – خیلی دشوار نیست و به نظر می رسد شگفت انگیز است. چرا وقتی می توانستید مهمانی خود را سیاه و سفید کنید ، از فیلترهای سیاه و سفید در اینستاگرام برای عکس هایتان استفاده کنید؟ خوب ، شاید فیلتر سریعتر باشد ، اما مطمئناً کمتر سرگرم کننده است. فیلم های سیاه و سفید را نشان دهید ، تزئینات سیاه و سفید و از همه مهمتر غذای سیاه و سفید داشته باشید. به خاطر داشته باشید …

تم سیاه و سفید
تم سیاه و سفید

فروشگاه اینترنتی شادی کده انواع تم تولد بزرگسال و خردسال و  کادویی را برای شما کاربران محترم عرضه می کند .


 

3- ایده جشن تولد صورتی و سفید

رنگ های مورد علاقه شما چیست؟  صورتی ؟ می توانید به راحتی تم خود را با این رنگ تزیین کنید . مهمانی شما در چه فصلی است؟ یک مهمانی با مضامین آبی یخ در زمستان (السا (تم فروزن) ممکن است ظاهر زیبایی داشته باشد) ، تم آبی و زرد پاستلی برای بهار یا تم صورتی و نارنجی داغ برای تابستان ایده آل است.

تم صورتی و سفید
تم صورتی و سفید

4- ایده جشن تولد باربی

بعضی اوقات ، شما فقط نیاز به یک مهمانی با تم دخترانه دارید. و چه کسی از باربی دخترانه تر است؟ هیچکس. در این مهمانی همه چیز در مورد رنگ های روشن ، مد های جالب و البته گرفتن عکس های عالی است. چرا یک غرفه عکاسی با تم باربری ایجاد نمی کنید ؟ یک زمینه باربری مانند با استفاده از میز و پارچه های صورتی و عروسک های باربری بسازید و عکس های عالی بگیرید.

مهمانی باربی
مهمانی باربی

5- ایده جشن تولد پری ها

حتما می دانید که مضامین (پری ) زیادی وجود دارد که می توانید آن را انتخاب کنید. سفید برفی ، آلیس در سرزمین عجایب ، زیبایی و جانور (buety and beast) ، سیندرلا ، زیبای خفته  و لیست ادامه دارد و ادامه می یابد! می توانید خودتان یک پری خاص را انتخاب کنید ، یا مهمانی خود را به مسابقه تبدیل کنید! از همه مهمانان خود بخواهید که به عنوان یک شخصیت مشهور افسانه ای در لباس حاضر شوند. همه حدس می زنند که چه کسی است و به فرد محبوب خود رای دهند.

مهمانی پری ها
مهمانی پری ها

6- ایده جشن تولد تم شرقی

ما در حال فکر کردن به طرفداران ، فانوس های کاغذی و جعبه های رشته فرنگی و شمشیر های سامورایی هستیم. اگر از طرفداران فیلم های رزمی هستید حتما می توانید با این تم ها کلی بازی های جالب در شب تولدتان انجام دهید.

تم شرقی
تم شرقی

7- مهمانی با موضوع جهانی

بیایید لباسی از یک منطقه از جهان را بپوشید. بسیاری از غذاهای متفاوت و خوشمزه آن کشور را امتحان کنید . این یک موضوع مهمانی فوق العاده جالب است که به افراد امکان می دهد فوق العاده خلاق باشند. یک چیز کاملاً جدید را کشف کنید و به عنوان کشوری که دوست دارید از آنجا دیدن کنید ، لباس پوشیدید. آیا می خواهید یک بازی با موضوع شما داشته باشید؟ از مردم بخواهید عباراتی را به زبان مادری کشوری که انتخاب می کنند بیاموزند. همه افراد دیگر باید زبان و کشور مورد نظر خود را حدس بزنند.

تم جهانی
تم جهانی

8- تم رمز و راز قتل

با این یکی به سمت ماجراجویی در تم تولد خود بروید. کاراگاه گجت خود را بیدار کنید . به هر مهمان یک کیسه بدهید تا راز قتل با باز کردن هر کیسه کم کم افشا شود . هر کس زودتر فهمید قاتل کیست او برنده است .

تم رمز و راز
تم رمز و راز

9- تم نئون

همه لباس هایی را با رنگ های نئون بپوشید و جشن بگیرید . فقط به لباس اکتفا نکنید  تمایل داشته باشید که تم را نیز به دکوراسیون خود نیز ببخشید! چراغ نئون ، نقاشی نئونی آیا می خواهید بالاتر بروید؟ یک چراغ سیاه بگیرید! رنگهای نئونی ظاهر می شوند. و دندان های شما فوق العاده سفید به نظر می رسند.

تم نئون
تم نئون

10- تم پارتی قهرمانان

چه کسی عاشق یک فیلم ابرقهرمانی خوب نیست؟ بگذارید میهمانان شما به عنوان ابرقهرمان مورد علاقه خود لباس بپوشند . تماشای انتقامجویان در واقع یک اتفاق عالی برای مهمانی Superhero شما است.

تم پارتی قهرمانان
تم پارتی قهرمانان

11- ایده تولد فرشتگان در مقابل شیطان

به دنبال موضوع جالب دیگری هستید که تولد خود را با آن بگیرید؟ نظرتان درباره فرشتگان در مقابل شیاطین چطور است؟ مطمئن نیستید که چه کسی را در گروه شیاطین قرار دهید ؟ با اختصاص دادن تصادفی افراد به یک طرف خیال خود را راحت کنید . یا بهتر است – اجازه دهید میهمانان خود انتخاب کنند!

فرشتگان در مقابل شیطان
فرشتگان در مقابل شیطان

12- ایده تولد مصری

اهرام طلایی ، خط چشم مصری همه این ها  این یک تم جالب برای مهمانی  است. به دنبال یک بازی برای مهمانی خود هستید؟ پیامی را به زبان کد شده بنویسید که میهمانان شما مجبور به رمزگذاری کد هستند. برنده جایزه می گیرد! سرنخهایی ایجاد کنید که به مهمان کمک می کند پیام را رمزگشایی کنید. سرگرم کننده برای همه!

تم میهمانی مصری
تم میهمانی مصری

13 – ایده تولد مضمون سیرک

یک مهمانی با مضمون سیرک بسیار سرگرم کننده است. چادر سیرک بزرگ خود را برپا کنید (یا نسخه ساده خود را با پارچه قرمز و سفید درست کنید) و میان وعده های تفریحی فراوانی برای مهمانان خود داشته باشید. پاپ کورن ، ژله و … را آماده کنید  و حتی می توانید از یک نفر بخواهید تا ی شعبده بازی هیجان انگیز برای شما اجرا کند.

تم سیرک
تم سیرک

14- ایده تولد عجایب زمستانی

مهمانی در زمستان؟ چراغهای یخی را آویزان کنید ، بادکنک های سفید بگیرید ، حتی از برف های شادی هم میتوانید استفاده کنید . توپ های پنبه ای از هم باعث ذهنیت برف می شود. بستنی های یخی سفارش دهید و همه جا را زمستانی کنید . نمونه یک تم خوب میتوان به فروزن اشاره کرد.

تم زمستانی
تم زمستانی

15- ایده تولد با تمام قرمز

چه چیزی می تواند پیچیده تر از یک تم قرمز باشد؟ بادکنک های قرمز ، روشنایی کم نور و البته مقدار زیادی گل سرخ باعث می شود دکوراسیون قابل توجه ای ایجاد شود که همه افراد در تمام طول شب از آن عکس می گیرند. این همچنین فرصتی برای بیرون رفتن و خرید رژ های قرمز رنگ برای خانم ها است .

تم قرمز
تم قرمز

شما می خواهید بهترین جشن تولد را برنامه ریزی کنید اما کاملاً مطمئن نیستید که چه اتفاقاتی خواهد افتاد. به نظر می رسد بسیار استرس زا باشد اما با این چند نکته و برخی از ایده ها شما مهمانی خواهید داشت که همه کاملا راضی خواهند بود.

 

بهترین نکات برای سازماندهی یک مهمانی تولد

 1- به دختر / پسرتان گوش کنید

از آنجایی که این جشن تولد آن ها است ، این عادلانه است که ببینیم آنها دوست دارند این مهمانی چگونه باشد. بیشتر اوقات آنها دقیقاً می دانند که چه می خواهند ، کجا می خواهند و چگونه می خواهند همه چیز باشند. صحبت کردن با آنها و بحث در مورد ایده ها روش بسیار خوبی برای درگیر شدن آنها در میهمانی و برای شما مساوی با کار کمتر است. فقط مطمئن شوید که برای ایده ها محدودیت دارید. بعضی اوقات نوجوانان می توانند کمی دور شوند و شما در مهمانی چیزی نمی خواهید که بچه ها را به خطر بیاندازد یا آنها را در موارد نامناسب درگیر کند. با همکاری مشترک ، می توانید سازش کنید تا آنها مهمانی مورد نظر خود را بدست آورند و شما هم یک نفس راحت بکشید.

2- لیست مهمان

از نوجوان خود بخواهید لیستی از تمام افرادی که می خواهند در مهمانی خود دعوت کنند ، بنویسد. این بسیار خوب است برای تعیین مقدار غذا و فضای مورد نیاز برای خانه. این همچنین راه خوبی برای بررسی اینکه چه کسی به مهمانی شما می آید و مطمئن شوید که تعداد افراد از دست شما بر می آید. به نوجوان خود بگویید که تنها افراد مجاز در میهمانی افراد موجود در این لیست هستند و دوستانشان نمی توانند افراد تصادفی را دعوت کنند.

 3- تم تولد

. با نوجوان خود صحبت کنید که چه نوع تمی را می شما نمی خواهید با انتخاب چیزی برای یک کودک او را ناراحت کنید . و مضامین زیادی وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید و چند مورد آن در این مقاله اشاره شد. همچنین می توانید با مراجه به دسته بندی تم تولد سایت فروشگاه شادی کده تم ها متنوع دیگر را نیز تماشا کنید.

تم تولد
تم تولد

 4- موسیقی

قبل از مهمانی با نوجوان خود تصمیم بگیرید که کدام نوع موسیقی را می خواهد بازی کند. اطمینان حاصل کنید که موسیقی مناسبی را انتخاب می کنید  و همه می توانند از آن لذت ببرید. موسیقی را کنترل نکنید ، بگذارید نوجوانتان تصمیم بگیرد چقدر صدا بلند باشد . بگذارید کاملا موسیقی فضای شما را در برگیرد. (تا زمانی که خیلی بلند نباشد).

5- غذا

نوجوانان عاشق غذا خوردن هستند! و آنها می توانند مقدار زیادی غذا بخورند. اگر مهمانی در خانه شما است ، اطمینان حاصل کنید که تمام غذاها به اندازه کوچک هستند و تنوع زیادی وجود دارد. نوجوانان دوست دارند میان وعده بخورند و داشتن یک بوفه غذا یا سلف سرویس بهترین راه برای خوشحال کردن آنهاست. به این ترتیب آنها می توانند در هر زمان که بخواهند هر آنچه را که می خواهند بخورند. چیزهایی مانند چیپس و نوشابه همیشه انتخاب خوبی هستند اما می توانید غذاهایی مانند همبرگر یا هات داگ تهیه کنید که آنها را سیر کند. مطمئن شوید که غذا برای همه وجود دارد.

غذای تولد
غذای تولد

6- هدایا

هدایا البته مهمترین قسمت مهمانی است! هنگام ورود مهمانان ، هدایا را بگیرید یا آنها را در یک مکان مشخص قرار دهید.. البته ، نوجوانان می خواهند به یکباره به همه آنها برسند اما شما باید زمانی را برای زمان باز کردن آنها اختصاص دهید.

نکته : آنجا باشید اما نامرئی

 

به همان اندازه که ممکن است به نوجوان خود اعتماد داشته باشید ، همیشه باید در آنجا برای نظارت بر یک مهمانی حضور داشته باشید. این بدان معنا نیست که شما باید جزئی از مهمانی باشید. خودتان را حفظ کنید و سعی کنید نامرئی باشید ، اما همیشه مراقب وقایع باشید. احتمالاً در آشپزخانه یا محوطه ای قرار بگیرید که بتوانید همه چیز را ببینید.

 تعداد را محدود کنید

نوجوانان همیشه می خواهند یک مهمانی غول پیکر با تعداد افراد زیادی دعوت کنند. اعداد به معنای محبوبیت است ، بنابراین هر چه بیشتر باشد بهتر است. اما شما ، شما باید محددیتی را برای تعداد افپراد تعیین کنید . به این ترتیب فقط افرادی را که واقعاً مهم هستند دعوت می کنید.

source

همچنین بخوانید

 

 


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع تم تولد و هدیه و کادوی تولد


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *