بادکنک آرایی

 

بادکنک ها مظهر مهمانی ها هستند. هنگامی که یک بادکنک آرایی خوب می بینید – فوراً مهمانی در نظر شما ظاهر می شود .اما آیا از دیدن بادکنک ها هر بار در یک حالت خسته نمی شوید؟

چگونه بادکنک آرایی کنیم؟

امروزه مردم ایده های خلاقانه ای برای دکوراسیون بادکنک ها ارائه می دهند تا بتوانند مهمانی را جشن بگیرند. در اینجا جدیدترین و در واقع بهترین تزئینات بادکنکی وجود دارد که باید بررسی کنید که آیا می توانید آن را برای جشن تولد خود نیز انتخاب کنید!

 

بادکنک و فریم

در صورت انتخاب این دکوراسیون بادکنک نیازی به غرفه عکس اضافی نیست. این قاب را می توان با نام کودک و تصاویر کودک و شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک خود تهیه کرد و روی ستون های بادکنک ثابت خواهد شد.

 

قاب بادکنکی
قاب بادکنکی

دکوراسیون بادکنک آرایی فویلی

 

از بادکنک های فویل می توان به عنوان ترکیبی مناسب با موضوع مهمانی شما و همچنین تزیینات آن استفاده کرد. شخصیت و تعداد بادکنک های فویل به طور گسترده برای برنامه ریزی و تزئین یک مهمانی با مضمون استفاده می شود و به شما امکان می دهد چهره های شاد تری در مهمانی خود ببینید.

 

 

بادکنک فویلی
بادکنک آرایی فویلی

 

coolفروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع تم تولد و وسایل تزیینی و کادویی مهمانی های شما cool

 

بادکنک دنباله دار

این پس زمینه بادکنک و روان ، راهی ارزان برای آوردن رنگ به مهمانی است! تولدت مبارک روی بادکنک های  برجسته دکوراسیون خواهد بود!

 

 

بادکنک دنباله دار
بادکنک دنباله دار

 

 

دکوراسیون بادکنک آرایی آویز

طراحی هایی که در آن بادکنک ها از سقف آویزان است بسیار سرگرم کننده می باشد  و فضای خوبی را به مهمانی بچه شما اضافه می کند! بادکنک های  فویل با نام کودک شما یک پاپ اضافی خواهد بود!

 

بادکنک پآویز
بادکنک پآویز

قوس بادکنک

به جای اینکه فقط بادکنک های رنگی را در تمام دیوارهای خود تنظیم کنید ، می توانید به دنبال بادکنک های با طرح گل خلاق و دوست داشتنی بروید. این طاق بادکنک گل برای تولد فرزند شما مناسب خواهد بود که جشن تولد را زیبا ، سرگرم کننده و بی نظیر می کند.

 

 

laughingشما عزیزان میتوانید برای خرید وسایل بادکنک آرایی های خود به فروشگاه اینترنتی شادی کده مراجع فرماییدlaughing

 

دکوراسیون فلکس کودک

البته کودک شما در روز تولد اصلی ترین فرد است. چگونه در مورد داشتن عکس شایان ستایش وی به عنوان دکوراسیون اصلی تولد. به همراه بادکنک های اطراف که باعث می شود تصویر کاملاً عالی به نظر برسند  و ظرافت را به دکوراسیون اضافه می کنند. می توانید یک عکس یا چندین عکس از کودک خود انتخاب کنید.

 

قای عکس بادکنکی کودک
قای عکس بادکنکی کودک

 

دکوراسیون دیواره بادکنک 

 

یک پس زمینه عالی برای بادکنک آرایی خود می خواهید؟ فقط دیوار را با بادکنک بپوشانید. دیوارهای بادکنکی باعث ایجاد زمینه های عکس فوق العاده می شوند زیرا مهمانان و بچه ها می خواهند زمینه های عکشان پر از رنگ باشد .

دیواره بادکنکی
دیواره بادکنکی

 

 

بادکنک آرایی با چراغ های led

 

آیا می خواهید همه حاضرین مهمانی خود را متحیر کنید؟ اگر بله ، چراغ های LED به همراه دسته های بادکنک انتخاب مناسبی هستند. این دکوراسیون فقط با تغییر رنگ بادکنک برای جشن تولد دختران و پسران کاملا مناسب است. مهمانی خود را با این دکوراسیون روشن کنید!

بادکنک با چراغ led
بادکنک آرایی با چراغ led

 

   >>>>>>>>>>>>>   برنامه ریزی جشن تولد   <<<<<<<<<<<<<<

  >>>>>>>>>>>>>  تم تولد دخترانه   <<<<<<<<<<<<<<<

  >>>>>>>>>>>>  ایده های جشن تولد منحصر به فرد تولد فرزندان دلبند خود  <<<<<<<<<<<,

 

source 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *