برنامه ریزی جشن تولد : اگر مثل اکثر بزرگسالان باشید ، این شانس وجود دارد که اولین مهمانی که در کودکی در آن شرکت کرده اید را به یاد نمی آورید. و حتی احتمال دارد آن جشن مهمانی جشن تولد باشد. در واقع ، حتی ممکن است جشن تولد شما بوده باشد.

در سرتاسر جهان ، جشن های تولد گرفته می شود و ما پایان سال و آغاز یک سال جدید را جشن می گیریم. بستگان و دوستان برای جمع آوری غذا و نوشیدنی ، آوردن هدایا و لذت بردن از یک کیک مخصوص تولد جمع می شوند. از آنجا که این رویدادهای زندگی فقط یک بار در سال اتفاق می افتد ، فشار خاصی روی میزبان برای تحقق یک رویداد به یاد ماندنی وجود دارد.

اما به یاد ماندنی لازم نیست “کامل” باشد. به جای تأکید بر همه جزئیات بیشتر در هنگام تلاش برای کمال ، روی برنامه ریزی یک جشن تولد که برای میهمان است تمرکز کنید.

برنامه ریزی جشن مخصوص جشن تولد

روزهای تولد شخصی هستند و جشن های تولد نیز باید باشد. اگر بعضی از میهمان خود را نمی شناسید ، اطلاعاتی در مورد آنها جمع کنید. سرگرمی ها و علاقه های آنها چیست؟ آنها وقت آزاد خود را چگونه می گذرانند؟ یادگیری این که آیا آنها از بازی فوتبال ، آشپزی یا مسافرت لذت می برند ، فرصتهای بی شماری را برای شما فراهم می کند تا بتوانید مهمانی خود را با جزئیات خلاقانه شخصی کنید.

به عنوان مثال ، از یک سرگرمی مورد علاقه به عنوان موضوعی برای کیک تولد و تزیینات استفاده کنید. برای فوتبال باز  ، قرار دادن گل سبز در گوشه ای از حیاط خلوت  میتواند مفید باشد . از سفره های سبز با دارنده شمع های توپ فوتبال استفاده کنید.

برای مهمانی کودک ، پیدا کردن سرگرمی ها بسته به سن می تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین ، اگر کودک خیلی جوان است که در فوتبال بازی می کند یا در مراسم خواندن رقص شرکت می کند ، یک منطقه مورد علاقه عمومی را انتخاب کنید و این موضوع را به خود اختصاص دهید.

 به عنوان مثال ، اگر کودک به دزدان دریایی و ماجراجویی علاقه دارد ، یک شکار محافظ نگه دارید. برای کودکان کوچکتر ، آن را ساده نگه دارید و آنها را در تیم های سه نفره کار کنید و لیست موارد را کوتاه نگه دارید. کودکان بزرگتر از پیدا کردن موارد متعدد به تنهایی ، لذت بردن از رقابت برای یک جایزه لذت می برند.

بچه ها به یاد دارند که در یک مهمانی چه کاری انجام داده اند و اینکه آیا آنها بازی های تفریحی داشتند؟

برنامه ریزی جشن تولد
برنامه ریزی جشن تولد

تولد کودک یا بزرگسال

همه مهمانی های موفق تولد – و کلیه مهمانی های موفق – به برنامه ریزی پیشرفته نیاز دارند. هنگام برنامه ریزی یک جشن تولد ، چند عنصر مختلف وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، بگذارید آنرا به دو نوع جشن تولد تقسیم کنیم: کودکان و بزرگسالان.

جشن های تولد کودکان

هنگامی که کودکان به سن خاصی می رسند ، آنها از زمان تولدشان به خوبی آگاه می شوند ، حتی ممکن است مفهوم زمان واقعی آنها چندان دقیق نباشد. طولی نکشید که آنها روز تولد خود را با یک مهمانی ، کیک ، شمع ، تزئینات و هدیه ها مرتبط کنند! سرگرمی و بازی برای همه اغلب می تواند میزبان را مبهوت و خسته کند. برای به حداقل رساندن سطح استرس هنگام برنامه ریزی جشن تولد کودکان ، این نکات را دنبال کنید:

تعداد كودكان را محدود كنید: قاعده كامل این است كه تعداد مهمانان را با سن كودك تولد مطابقت دهید. برای مثال ، چهار فرزند را برای جشن تولد چهار ساله دعوت کنید. اگرچه ممکن است در شرایط یک خانواده بزرگ منطقی نباشد ، به طور کلی ، بهتر است کمتر کودک را به جشن تولد کودکان دعوت کنید.

 

طولی نمی کشد که یک مهمانی برنامه ریزی شده بتواند از کنترل خارج شود ، زیرا خیلی از کودکان ، از مهمانی و هیجان انگیز بودن برای مهمانی هیجان زده می شوند. کنترل بازیها سخت می شود و کودک روز تولد غالباً تحت الشعاع قرار می گیرد. اگر به هر دلیلی نیاز به دعوت تعداد زیادی از کودکان دارید ، پس راهنمایی دیگری داشته باشید. داشتن اجسام اضافی ، اعم از پرسنل با دستمزد یا چند دوست و آشنای ، مسئول سرگرمی کودکان می تواند یک نجات دهنده باشد.

برنامه ریزی

بنابراین وقت رسمی مهمانی را یک ساعت و نیم نگه دارید. بسیاری از والدین ، ​​هنگام جمع کردن فرزندان خود ، در پایان مهمانی می مانند و معاشرت می کنند تا به هر حال این مهمانی به مدت دو ساعت به طول انجامد.

زمان مناسب: مهمانی های می توانند از ساعت 5 بعد از ظهر شروع شوند. جشن های تولد کودکان نیست. اگر میهمانان هنوز هم عصر ندارند ، میهمانی ها را بین ساعت های صبح و بعد از ظهر برگزار کنید. شروع چند وقت قبل از ظهر و پایان دادن به ساعت 1:30 بعد از ظهر. به خوبی کار میکند؛ میهمانان برای استراحت و ناهار کودک آماده می شوند. کودکان در سن مدرسه می توانند مطمئناً دیر بمانند ، اما این بهترین زمان برای یک مهمانی نیست. برنامه ریزی کنید تا جشن خود را تا ساعت 11:00 به پایان برسانید. بعد از چند ساعت بازی ، آنها برای شام خسته و گرسنه هستند ، زمان مناسب برای ارسال دوباره آنها به خانه.

source 

>>>>>>>>>>>>  تم تولد دخترانه <<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>  تم تولد پسرانه   <<<<<<<<<<<<<

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *