با وجود مشغله های  زیادی که در اطراف ما وجود دارد ، برگزاری جشن تولد برای بچه ها می تواند سرگرم کننده باشد.اطمینان حاصل کنید که کودک شما از اوقات خوب و یک رویداد به یاد ماندنی برخوردار خواهد شد .تیم شادی کده در زیر چند نکته در مورد نحوه سازماندهی و برنامه ریزی جشن تولد برای شما خواندگان عزیز فراهم کرده است .

فدم اول  : برنامه ریزی برای هزینه های جشن تولد

برنامه ریزی بودجه می تواند به شما در سازماندهی بهتر کمک کند و به شما این امکان را می دهد که انتخاب نوع مهمانی را که می توانید از پس آن برآیید ، اجرا کنید . تعداد کل خود را در نظر بگیرید و به آن بچسبید.

اگر بودجه شما کم است نگران نباشید ، روشهای سرگرم کننده و ارزان زیادی برای سرگرمی مهمانی وجود دارد. بیشتر نکات ذکر شده در زیر برای بودجه کم و زیاد مناسب است.

قدم دوم : مشورت با فرزند خود

هنگامی که بودجه خود را می دانید ، اکنون همه گزینه های موجود باز هستند. از کودک خود بخواهید تا در برگذاری جشن تولد به شما یاری دهد . از فرزندتان بخواهید که برنامه مهمانی را ارائه ندهد ، زیرا اگر نتوانید انتظارات او را برآورده کنید ، می تواند ناامید کننده باشد.

علاوه بر این ، می توانید از فرزند خود برای انجام برخی کارها به طور مثال ساخت پاکت دعوتنامه ها کمک بگیرید .

 

برگذاری یک جشن تولد
برگذاری یک جشن تولد – فروشگاه تم تولد – کادوی تولد

 

قدم سوم : ارسال دعوتنامه

برای اینکه همه میهمانان به موقع برسند ، مطمئن شوید که میهمانان وقت کافی برای آماده شدن برای مهمانی دارند. دعوت نامه ها نباید در آخرین لحظه ارسال شوند ، در عوض آنها باید حداقل 3 روز قبل از جشن تولد فرزندتان تحویل داده شوند.از مهمانان خود بخواهید به دعوت های شما پاسخ دهند تا بدانید چند نفر به مهمانی می آیند .

قدم چهارم : غذای جشن تولد

غذای جشن تولد فرزند شما باید سرگرم کننده و در اندازه های کوچک باشد. از هرگونه مواد غذایی که نیاز به برش دارد ،. این موارد می تواند شامل ساندویچ های کوچک ، مینی پیتزا ، مینی همبرگر و برش های میوه باشد.

قدم پنجم : کیک تولد

هنگامی که می دانید چه تعداد مهمان وارد خواهند شد ، اکنون می دانید کیک چقدر بزرگ است. اطمینان حاصل کنید که کیک سرگرم کننده به نظر برسد و بهترین طعم را برای کودک شما داشته باشد.

علاوه بر این ، شمع خریداری کنید و آنها را در بالای کیک قرار دهید تا کودک شما بتواند آرزو کند!

قدم ششم : انتخاب تم تولد

تصمیم گیری در باره انتخاب تم تولد یک گام اساسی برای مهمانی است. اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید خود ، کودک شما تزیینات و وسایل مهمانی را دوست داشته باشد . برگزاری جشن تولد برای فرزند شما بسیار خوش آیند می باشد .

قدم هفتم : بازی های جشن تولد

برای اینکه مهمانی تعاملی تر و سرگرم کننده تر شود ، چند بازی کوتاه برنامه ریزی کنید.

بازی های خانگی مثل شعبده بازی و معما و پازل میتواند گزینه های خوبی برای شب تولد باشد  اگر بودجه شما بیشتر است ، پس استخدام یک جادوگر را در نظر بگیرید یا کودک و مهمان خود را به یک کوچه بولینگ ببرید.

بازی های خارج از خانه می تواند مشکل باشد زیرا هوا می تواند سرگرمی را خراب کند ، به این ترتیب که باید چند گزینه دیگر در دسترس داشته باشید.

 

>>>>>>  تم تولد مناسب برای جشن های شما  <<<<<<<<

>>>>>> ایده های جشن تولد منحصر به فرد تولد فرزندان دلبند خود <<<<<<<<

 

 

شما عزیزان می توانید جهت سفارش جدیدترین تم های تولد و کادوی تولد به این لینک مراجعه فرمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *