تم تولد یکی از ملزومات هر جشنی می باشد . اما تم ها گستردگی فراوانی دارند و می توان با هزینه اندک یک تم زیبا را برای یک جشن عالی تزیین کرد. اگر همیشه برای شما سوال بوده است که یک پک کامل تم تولد باید شامل چه مواردی باشد ما در این مقاله سعی میکنیم تا شما را با انواع مختلف تم تولد آشنا کنیم همچنین ایده هایی را جهت تزیین جشن شما به شما خواهیم داد تا یک جشن تولد عالی و زیبا را تجرب کنید.


همچنین شما میتوانید جهت خرید تم تولد بزرگسال و خردسال از تم های تولد شادی کده دیدن فرمایید.


1- بشقاب و پیش دستی تم تولد

شما در هر مهمانی برای سرو مواد غذایی از قبیل کیک ، میوه و شیرینی نیاز دارید تا بشقاب و پیش دستی داشته باشید . یکی از موارد اصلی تم تولد بشقاب و پیش دستی تم تولد می باشد . متناسب با سلیقه خود یکی از 80 عدد تم های موجود در سایت شادی کده را انتخاب و سفارش دهید . این بشقاب ها کیفیت بالایی دارند و دچار رنگ پریدگی یا شکستگی نخواهند شد .

بشقاب تم تولد کفشدوزک مناسب خردسال
بشقاب تم تولد کفشدوزک مناسب خردسال
تم خالدار مناسب بزرگسال
تم خالدار مناسب بزرگسال

 2- بادکنک

بادکنک های تم تولد در انواع مختلفی موجود هستند. بادکنک های ساده ، بادکنک های فویلی ، بادکنک های کروم ، بادکنک های پاستیلی ، بادکنک های خالدار، بادکنک های لاتکس و … که هر کدام با توجه به محیط آرایی و تزیین شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد . بادکنک های فویلی و کروم میتواند محیط زیبایی را برای شما خلق کند. تیم شادی کده انواع بادکنک در طرح ها و رنگ های مختلف را برای شما کاربران عزیز آمادهع کرده و شما می توانید از سفارش آنلاین اقدام به خریدارسی آنها نمایید.

انواع بادکنک
انواع بادکنک

3- کلاه تولد

کلاه تولد هم مانند بادکنک تولد در انواع مختلفی عرضه می گردد . کلاه های ساده،  توپی ، لبه دار و زری دار از انواع مختلف کلاه های تولد می باشند .  کلاه تولد با توپ های پشمی مناسب تولد از سن 1 تا 6 سالگی می باشد . کلاه های ساده در انواع مختلف اکلیلی ، ساق کوتاه ، اکلیلی ، فسفری و … موجود می باشد . کلاه های زری دار در انواع مختلف دیسکویی و طلقی ارائه می شود . کلاه های لبه دار هم در انواع تاجی و پادشاهی و …  عرضه می گردد. فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع کلاه تولد برای جشن های شما می باشد .

کلاه تولد توپکی
کلاه تولد توپکی
کلاه تولد لبه دار
کلاه تولد لبه دار

4- نخ و آویز زری

این آویز های زیبا در طرح های مختلف نظیر ساده ، طرح دار و نخ بادکنک عرضه می گردد. نخ های آویز یکی از ملزومات هر تم تولدی می باشد . این نخ ها به محیط آرایی شما بسیار کمک میکند تا جلب توجه نماید . همچنین می توانید از نخ بادکنک هم برای بادکنک های پر شده از گاز هلیوم استفاده کنید تا سقف خانه شما زیبایی دوچندانی پیدا کند . شما می توانید نخ ها و آویز های تم تولد خود را از فروشگاه اینترنتی شادی کده تهیه بفرمایید .

نخ و آویز زری
نخ و آویز زری

5- شمع

شمع ها در انواع مختلفی عرضه می شود. در خرید شمع باید به نیاز خود دقت  کرد . برای مثال برخی از شمع های تولد ساده هستند . برخی شمع ها برای روی کیک مورد استفاده قرار می گیرد. برخی شمع ها عددی هستند  و برخی شمع ها رنگی سوز می باشند . بسته به نوع کاربرد شمع و البته سلیقه خود می توانید از فروشگاه اینترنتی شادی کده شمع مورد نظر خو را خریداری کنید .

شمع ساده تولد
شمع ساده تولد
شمع عددی تولد
شمع عددی تولد

6- وارمر ( گرم کن )

وارمر ها در دو نوع ساده و قلبی موجود می باشند . از این وارمر ها می توانید جهت گرم نگه داشتن مواد غذایی پخته شده برای جشن ها خود استفاده کنید . فروشگاه اینتنرتی شادی کده انواع وارمر معمولی و قلبی را برای شما کاربران محترم آماده کرده است .

وارمر قلبی
وارمر قلبی
وارمر ساده
وارمر ساده

7- لیوان تم تولد

سعی کنید لیوان های تم تولد را همراه با بشقاب و پیش دستی تهیه کنید تا از یک تم واحد بهره بگیرند . این لیوان ها در برابر گرما مقاوم بوده و هیچ ضرری برای سلامت شما کاربران محترم شادی کده ندارند .

لیوان تم خردسال
لیوان تم خردسال
لیوان تم بزرگسال
لیوان تم بزرگسال

8- سفره تم تولد

سفره تولد نیز باید همراه با بشقاب و پیش دستی خریداری شود تا همه از یک تم واحد باشند . این سفره های یک بار مصرف می باشد و مقومت بالایی در برابر مایعات دارد .

سفره خالدار مناسب بزرگسال
سفره خالدار مناسب بزرگسال
سفره السا ( فروزن)
سفره السا ( فروزن)

9- برف شادی

برف شادی جز جداناپذیر جشن های تولد می باشد . اگر میخواهید با برف شادی جشن ها خود را زیبا تر کنید. برف های شادی سوپرفان و نورآرا از انواع مختلف برف شادی می باشد . در تهیه برف شادی دقت کنید تاریخ مصرف آن نگذشته باشد.

برف شادی
برف شادی

10- ریسه

اگر میخواهید فضای خانه شما در حال و هوای تم تولد شما قرار بگیرد حتما تمام فضای خانه را با ریسه های هپی تزیین کنید. دقت کنید ریسه ها را متناسب با تم تولد خود تهیه کنید .

ریسه مناسب بزرگسال
ریسه مناسب بزرگسال
ریسه مناسب خردسال
ریسه مناسب خردسال

11-ریسه لامپ سوزنی

اگر میخواهید کمی جلوتر بروید و نور را در خانه خود به رقص در بیاورید می توانید از ریسه لامپ سوزنی استفاده کنید . موقع تهیه این ریسه ها به متراژ و رنگ آن دقت کنید و متناسب با تم خود آن را انتخاب کنید .

ریسه لامپ سوزنی
ریسه لامپ سوزنی

12- کارد و چنگال

از ویژگی های یک تم تولد این است که تمام ظروف مورد نیاز برای جشم شما را تهیه می کند و اینگونه شما هم جشن زیباتری دارید و هم در آخر جشن ظروف انباشته شده برای شستن نخواهید داشت . کارد و چنگال تم تولد هم باید متناسب با تم  و تعداد میهمانان شما تهیه شود.

کارد و چنگال تم تولد
کارد و چنگال تم تولد

13- تاج

بگذارید تا عزیزانتان در هنگام فوت کردن شمع ها احساس پادشاهی داشته باشد . تاج تولد در انواع مختلفی عرضه می شود . از انواع آن می توان به تاج های آبکاری شده – کربندی و یا حتی تل های فومی اشاره کرد .

تاج تولد
تاج تولد

14- بالن آرزوها

در انتهای جشن خود می توانید بالن آرزو ها را با یک آرزوی خوب به آسمان ها رها کنید به امید اینکه همه این آرزوها برآورده شود . بالن آرزوها در انواع رنگ های مختلف موجود است .

بالن آرزوها
بالن آرزوها

15- لوازم قنادی

اگر قصد دارید تا خودتان شیرینی و کیک جشن را آماده کنید حتما به لوازم قنادی نیاز دارید . مواردی که شامل این لوازم می شود انواع کاتر ، قالب های کیک و دسر و ژله می باشد.

لوازم قنادی
لوازم قنادی

16 – ظرف پاپ کرن

پاپ کرن ، شکلات ، پفک ، چیپس و …. از عوامل اصلی تشکیل دهنده یک جشن تولد خوب هستند . ظرف پاپ کرن می تواند نگه دارنده خوبی برای اقلام ریز شما باشد .  حتما ظرف پاپ کرن را مطابق تم خود تهیه کنید .

ظرف پاپ کرن مناسب بزرگسال
ظرف پاپ کرن مناسب بزرگسال
ظرف پاپ کرن مناسب خردسال
ظرف پاپ کرن مناسب خردسال

تزیین جشن تولد

تاکنون ما در این مقاله اقلام مختلف یک تم تولد را برای شما نام بردیم . اینک به توضیحاتی درباره نحوه تزیین و محیط آرایی منزل شما با استفاده از این تم ها صحبت میکنیم .

ایده هایی برای دکوراسیون تم تولد

برنامه ریزی جشن تولد در خانه لزوماً نباید هزینه بر و جامع باشد. انتخاب یک تم تولد مناسب ، نیمی از پیروزی در نبرد است. اما به محض پیدا کردن یک موضوع الهام بخش ، باید کلی در مورد نحوه اجرای آن تامل کنید! برای یک مهمانی تم محور ، باید دکور ، دعوت نامه ها و کیک تولد را مطابق با موضوع طراحی کنید. ما چند ایده خلاقانه و آسان برای دکوراسیون تم تولد شما گردآوری کرده ایم که می توانید برای مهمانی در خانه از آنها استفاده کنید. شما نه تنها می توانید یک دکوراسیون شخصی و منحصر به فرد ایجاد کنید بلکه اندکی هزینه صرفه جویی خواهید کرد.

برنامه ریزی جشن تولد!

همه این ایده ها ساده هستند . اگرچه ممکن است بعضی از آنها واقعاً مفصل به نظر برسند ، اما در واقعیت ، دستیابی به آنها بسیار آسان است. و می توان آنها را برای کار در هر نوع جشن به کار گرفت .

در اینجا چند ایده تزئین برای روزهای تولد وجود دارد که می توانید همه آنها توسط خودتان در خانه انجام دهید:

تزیین تم تولد
تزیین تم تولد

تزیینات تولد تم رنگین کمان

موضوع جشن تولد رنگین کمان برای میزبانی سرگرم کننده ، آسان و رنگارنگ است! این یک موضوع مهمانی به طور کلی ساده و در عین حال بی نظیر است. برای بچه ها ، رنگین کمان ها نه تنها یک طبیعت شگفت آور هستند بلکه یک چشم انداز الهام بخش نیز محسوب می شوند. کودکان به خصوص دکوراسیون های تولد رنگین کمان را بسیار جذاب می بینند زیرا این مجموعه پر جنب و جوش و پر رنگ است.

جای تعجبی نیست که تزئینات تولد با این موضوع در بین کودکان در هر سنی کاملاً محبوب است. و بهترین بخش این است که یکی از ایده های آسان دکوراسیون تولد است.

یک پس زمینه ساده و ظریف برای دکوراسیون تولد با موضوع رنگین کمان ، تراز کردن بادکنک ها  و . ..

و اگر وقت کافی دارید ، می توانید با استفاده از ابرهای کرکی ، بادکنک های رنگی ، دکوراسیون بیشتری ایجاد کنید!

فضای کامل مهمانی از میز کیک تا انواع دکوراسیون ها می تواند با رنگین کمان  ایجاد شود تا فضایی پر جنب و جوش برای بچه ها ایجاد شود.

تم تولد رنگین کمان
تم تولد رنگین کمان
تم تولد رنگین کمان
تم تولد رنگین کمان

تزیینات تولد تم شکلاتی

اگر فرزند شما با ایده آبشارهای شکلاتی و درختانی با آویز شکلات مشکلی ندارد حتما این ایده تولد را در نظر بگیرید . این یکی دیگر از موضوعات عمومی است که بچه ها دوست دارند. و هنگامی که شما یک موضوع عمومی را بسیار سرگرم کننده و روشن انتخاب می کنید ، دامنه زیادی برای خلاقیت شما وجود دارد که اجرا شود. کارهای خلاقانه زیادی وجود دارد که می توانید برای این موضوع انجام دهید تا بچه ها در مهمانی هیجان زده کنید.

آب نبات های بسته بندی شده ای فوق العاده بزرگ درست کنید و آنها را از سقف حلقه کنید یا به دیوار بچسبانید. دیدن چیزهای غول پیکر آب دهان برای بچه ها سرگرم کننده خواهد بود.

و موضوع فقط به آب نبات محدود نمی شود. شما می توانید بستنی بزرگ ، دونات ، کیک و غیره را به این موضوع بپیوندید و آن را به یک سرزمین شیرین تبدیل کنید!

تم تولد شکلاتی
تم تولد شکلاتی
تم تولد شکلاتی
تم تولد شکلاتی

تم میکی موس

چه کسی معروف ترین موش جهان را دوست ندارد؟ لوازم مهمانی و لوازم جانبی این موضوع به راحتی در بازار موجود است. این مضمون خاص با رنگهای خاص مانند قرمز ، آبی ، زرد و سیاه برای میکی و صورتی و سیاه برای موس همراه است.

مکان را با تصاویر میکی موس یا حتی بادکنک های فویلی میکی موس تزیین کنید.  در هر کجا که لازم باشد از برچسب ، پوستر ، ماسک صورت و غیره استفاده کنید.

تم تولد میکی موس
تم تولد میکی موس
تم تولد میکی موس
تم تولد میکی موس

تم ستاره

جشن تولد “ستاره کوچک چشمک زن” برای کودکان نوپا ایده آل است. به احتمال زیاد این تم مورد علاقه آنهاست. ستارگان چشمگیر همیشه تمایل دارند که کودکان کوچک را سرگرم کنند.

همانطور که در زیر می توانید از یک پس زمینه آبی به عنوان بوم خود استفاده کنید تا یک شب پر ستاره با استفاده از ستاره و ابر ایجاد کنید. یک طرح رنگی را انتخاب کنید و از آن در همه جا در فضای مهمانی استفاده کنید. برش های ستاره ای را بر روی زمینه ، میز کیک و غیره قرار دهید.

این یکی دیگر از ایده های ساده دکوراسیون تولد با استفاده از بادکنک و آویز برای مهمانی با موضوع ستاره است. برخلاف مثال قبلی ، ترکیب رنگی که در اینجا استفاده می شود برای تولد دختران عالی است. به زیبایی صورتی ، سفید و طلایی است!

تم تولد ستاره ای
تم تولد ستاره ای
تم تولد ستاره ای
تم تولد ستاره ای

تزیینات تولد تم با بادکنک های هلیومی

هلیوم این خاصیت را به بادکنک می دهد تا بادکنک در هوا معلق بماند و میل به بالا رفتن داشته باشد . شما می توانید یک تم کامل را با این بادکنک های هلیومی به راه بیندازید . از تصاویر زیر برای ایده الهام بگیرید.

تم تولد با بادکنک های هلیومی
تم تولد با بادکنک های هلیومی

تم تولد حیوانات

جشن تولد با مضمون حیوانات یک روش خارق العاده برای جلب توجه بچه ها است. بیشتر بچه ها حیوانات را دوست دارند این تم میتواند یک جنگل ، مزرعه یا حیوانات باغ وحش باشد.

مرحله جنگل را با سبزیجات با استفاده از بادکنک ، برش مقوا ، شاخ و برگهای سبز واقعی تنظیم کنید. صحنه مهمانی را با بادکنک های فویلی حیوانات و تزیین کنید.

تم تولد حیوانات
تم تولد حیوانات

امیدوارم ما به شما ایده های کافی داده ایم تا از الهام بخش دکوراسیون جشن تولد فرزندتان الهام بگیرید. تیم شادی کده تا حد ممکن سعی گرد تا شما را با یک تم تولد جامع و کامل آشنا کند.حتما دقت داشته باشید این ها فقط نمونه از محصولات تم تولد است که شما با آنها آشنا شدید. بنابراین می توانید با کلیک بر روی لینک زیر از تمامی محصولات سایت دیدن فرمایید .

source

همچنان بخوانید

  • کادو پسرانه + ۱۵ هدایای منحصر به فرد برای پسرها
  • کادوی نوزاد + ۱۶پیشنهاد عالی برای هدیه نوزاد تازه متولد شده
  • تم تولد باب اسفنجی – خیره کننده و جذاب
  • جشن تولد با تم تولد پونی کوچولو – My Little Pony

شادی کده ارائه دهنده انواع وسایل و لوازم تم تولد و جشن های شما با بهترین کیفیت و قیمت مناسب


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *