اولین برگذاری جشن تولد

انواع تم تولد : حالا که فرزند شما یک سال بزرگتر شده است  و شما نیز به عنوان والدین او موظف هستید که برای او جشنی شادی آور بگیرید. اولین روز تولد یک نقطه عطف است و اولین مهمانی کودک شما باید کاملاً بی نظیر باشد حتی اگر او هرگز آن را به یاد نیاورد. تم میتواند گزینه خوبی برای شاد کردن فرزند شما باشد .

وقت آن است که خاطرات خود را بسازید و این اولین گام بزرگ است. بنابراین در اینجا 10 تم و ایده وجود دارد که می توانید از آنها برای اولین تولد کودک خود استفاده کنید . به عنوان مثلا یک تم خاطره انگیز تم جنگل باشد . موضوع جنگل ایده خوبی است.

جشن تولد
جشن تولد

 

کارهای خلاقانه زیادی برای انجام این کار وجود دارد مانند چاپ دعوتنامه با عکس حیوانات و شما می توانید یک کیک با موضوع جنگل بپزید یا از بیرون تهیه کنید . می توانید از بادکنک هایی به اشکال مختلف حیوانات استفاده کنید و یک ماسک داشته باشید که می تواند یک میمون ، زرافه و شیر باشد.

انواع تم تولد : میکی موس

تم میکی موس که  همه بچه ها کارتون آن  را دوست دارند به خصوص شخصیت های دنیای دیزنی لند مانند میکی و موس که همه مورد علاقه بچه ها هستند هم می تواند یکی از تم های پیشنهادی شادی کده برای شما باشد . ماسک هایی از شخصیت های مورد علاقه بچه های خود تهیه کنید . نقاب ها می توانند یک نمایش جادویی را انجام دهند. یک فیلم دیزنی را با همه بچه ها تماشا کنید. یک که کیک می تواند یک تصویر کامل از خانواده دیزنی یا فقط شخصیت مورد علاقه بچه های شما  بر روی آن باشد هم ایده خوبی است. همچنین می توانید یک تابلو نقاشی داشته باشید که در آن بچه ها می توانند شخصیت مورد علاقه خود را نقاشی کنند.

تم میکی موس
تم میکی موس

انواع تم تولد : مهمانی صورتی و آبی

شاید ایده تم صورتی و آبی برای دختران و پسران ایده ای بسیار خ.وب باشد . این ممکن است یک موضوع قدیمی باشد اما ثابت شده است که در طی سالیان متمادی موضوع موفقی است. دختران با پوشیدن لباس های صورتی مورد علاقه خود و یا پسران با تم و پارچه های آبی بسیار خوشحال خواهند شد. ساده است و مطمئناً کار می کند.

تم تولد آبی و صورتی
تم تولد آبی و صورتی

انواع تم تولد : خرس عروسکی

کدام کودک از خرس عروسکی خوشش نمی آید ؟؟ زمان ورود کودک شما به دنیای اسباب بازی ها حتما با خرسهای عروسکی همراه بوده است. مهمانی خرس عروسکی برای جشن تولد اول کودک شما یک موضوع عالی است. شما می توانید بازی های سرگرم کننده ای داشته باشید که در آن بچه ها می توانند جایزه عروسکی بگیرند. کل خانه را با اسباب بازی های نرم تزئین کنید.

تم خرس عروسکی
تم خرس عروسکی

انواع تم تولد : رنگین کمان

رنگ های مهمانی در تم رنگین کمان دنیاهای همه را روشن می کند. بچه ها همیشه از رنگ ها شگفت زده می شوند. خانه را با بالن های رنگارنگ ، کلاه های مهمانی ، صندلی ها و میزها تزئین کنید. کسی را به عنوان شوخی لباس بپوشانید. برای هدایا  تولد میتوانید از یک جعبه مداد رنگی یا مداد رنگی با کتاب های نقاشی تهیه کنید.

تم تولد رنگین کمان
تم تولد رنگین کمان

انواع تم تولد : مهمانی کارناوالی

مهمانی کارناول این مضمون هم برای بزرگسالان و هم برای بچه ها سرگرم کننده است. با همه آب نبات ها ، دلقک ها و چرخ فلک ها یک مهمانی کارناوال سرگرم کننده برای بچه های کوچک خود برپا کنید . فعالیت های سرگرم کننده مانند ساخت ماسک و پاپ کورن با دعوت نامه های های قرمز و سفید می تواند یک مهمانی عالی را رقم بزند.

تم تولد کارناوالی
تم تولد کارناوالی
انواع تم تولد : تم تولد اتوموبیل

اجازه دهید بچه های شما با محبوب ترین وسیله نقلیه خود به وجد بیایند . این اتومبیل ها حتی میتواند راکت یا سفینه فضایی باشد که می توانید مهمانی خود را با بچه هایتان ترتیب دهید خانه را با استفاده از لاستیک و سایر قطعات یدکی ماشین تزئین کنید. لباس بچه های خود را مانند مکانیک بگیرید تا احساس خاصی از این موضوع به دست آورند.

تم تولد اتوموبیل ،وسایل تولد
تم تولد اتوموبیل ، وسایل تولد
انواع تم تولد : تم تولد شب و ماه

دکوراسیون مهمانی شب و ماه  باید به گونه ای باشد که بچه ها احساس کنند که وارد فضای بیرونی خانه شده اند. مکان را با بادکنک ، روبان و پرچم ماه و ستاره پر کنید و به آن احساس بسیار شبانه ای دهید. لباس مجلسی هم می تواند لباس خواب با خرس عروسکی باشد.

تم تولد شب و ماه
تم تولد شب و ماه

انواع تم تولد :تم تولد آبی

خانه خود را به رنگ آبی تزئین کنید و بگذارید نمو و پری دریایی کوچک در خانه خود شنا کنند در حالی که باب اسفنجی برای شما آشپزی می کند.

تم تولد آبی
تم تولد آبی

انواع تم تولد : مهمانی المو

موضوع: اگر می خواهید یک مهمانی Elmo برای کودک کوچک خود مانند عینک ، اسباب بازی های نرم ، جعبه های تیفین ، بطری های آب و چیزهای دیگر از بازار تهیه کنید . شما همچنین می توانید بالن های سفارشی خریداری کنید یا فقط خانه خود را با بادکنک های قرمز تزئین کنید. و کلاه های مهمانی المو را برای همه درست کنید. انفجار داشته باشید.

تم تولد المو
تم تولد المو

انواع تم تولد :  جشن ستاره ای

در جشن ستاره چشمک زن ، به ستاره فوق العاده کوچک خود تولد ستاره ای را اهدا کنید. با ستاره هایی که از سقف آویزان هستند یا یک کیک به شکل ستاره برای بچه های خود تهیه کنید. سرگرم کننده جدید آن نوآورانه و بچه های شما مطمئنا آن را دوست خواهند داشت.

تم تولد ستاره ای
تم تولد ستاره ای

 

همچنین بخوانید <<<<<< ایده های جشن تولد منحصر به فرد تولد فرزندان دلبند خود >>>>>>>

همچنین بخوانید <<<<<< برگزاری جشن تولد – مراحل برگزاری یک جشن تولد کامل >>>>>>>

 

source

شما میتوانید از طریق فروشگاه ما تمامی لوازم و وسایل تولد فرزندتان را تهیه فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *