در این مقاله  ایده هایی بزرگ برای جشن تولد بچه ها و مطالبی در مورد تم تولد ورزشی وجود دارد که می تواند برای متناسب سازی با هر نوع تم ورزشی ، از آن استفاده شود . اگر به ورزش های خاص نظیر فوتبال ، بسکتبال  علاقه دارید ، حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

برای یافتن بهترین لوازم مهمانی اسپرت نیازی به جستجوطولانی ندارید . فقط در  بین این وسایلی که نام می بریم مقایسه کنید تا تقریبا بهترین لوازم ورزشی  مناسب تمولد را پیدا کنید.

 

پک تم تولد ورزشی
پک تم تولد ورزشی

دعوت نامه های ورزشی

یکی از بهترین ایده های جشن تولد برای دعوت نامه ها ، ایجاد بلیط / دعوت نامه ورزشی “رسمی” است. فقط آن را با انواع و اقسام گرافیک های مربوط به ورزش تزیین کنید .

اطلاعات کارت های دعوت را اینگونه بنویسید:

تاریخ بازی ، زمان بازی ، آدرس استادیوم ، و شماره “صندلی” و غیره را بدهید.نام مربی ( که نام خود شماست ) و جملات هیجان انگیز مانند: “آماده شوید تا به رقابت بپردازید!”

اگر می خواهید روی یک ورزش متمرکز شوید ، می توانید دعوت نامه های خود را مانند نوع توپ مورد استفاده در آن ورزش قرار دهید.

 

تزیینات ورزشی

موضوع جشن تولد با تم ورزشی در فضای باز به خوبی جواب می دهد ، اما می توانید از ایده های جشن تولد برای دکوراسیونی که در اینجا برای یک مهمانی ورزشی سرپوشیده نیز استفاده می شود ، استفاده کنید.

برای شروع کار ، از رنگ های تیم موردعلاقه فرزندتان برای رنگ آمیزی استفاده کنید و دسته هایی از بادکنک رنگی را در اطراف مهمانی آویزان کنید.

یکی از بهترین ایده های جشن تولد این است که با نقاشی کشیدن روی بادکنک ها آنها را تزیین کنید. برای بسکتبال از نشانگر سیاه بادکنک های نارنجی استفاده کنید ، برای یک توپ فوتبال از یک قلم سیاه روی بادکنک های سفید استفاده کنید.

 

محیط اطراف را با  نوشته علامت گذاری کنید مثلا: “اتاق مربی” ، “اتاقهای ورزشی” ، “سرویس بهداشتی” و غیره. همچنین یک ایستگاه امدادی اول را با کمک باند ، چسب زخم و… راه اندازی کنید.

دستمال کاغذی فوتبالی ، دستکش های فوتبالی  و غیره را ببندید و انواع وسایل و اسباب بازی های مربوط به ورزش را در اطراف مهمانی مانند توپ ، کارت های ورزشی و غیره پراکنده کنید.

 

laughing مشاهده همه محصولات سایت laughing

 

بسته های هدیه تم تولد ورزشی
بسته های هدیه تم ورزشی

چهره ها و ورزش های مختلف

اگر واقعاً می خواهید خلاق باشید ، یکی از بهترین ایده های جشن تولد ساخت یک پوستر از بازیکن محبوب فرزندتان میتواند طرح خاصی به جشن تولد او بدهد.

همچنین میتوانید سر بازیکن را برش دادن و بجه ها با گذاشتم سر خود در پسر عکس های زیبای یادگاری بگیرند .

 

برای تزئین میز از غرفه های ورزشی واقعی استفاده کنید. شما می توانید بالون های هلیوم را بر رویمدال ها یا سایر لوازم ورزشی میز قرار دهید. اگر به جای نیمکت صندلی دارید ، بادکنک های ورزشی را در پشت هر صندلی آویزان کنید تا رنگ بیشتری به آن اضافه شود. میز را با کارتهای ورزشی (خریداری شده یا دست ساز) تزئین کنید.

 

در نظر بگیرید که پاپ کورن ، آب نبات و بادام زمینی از اجزای اصلی تولد هستند . کاملاً ساده است غرفه ها باید 1 متر قد داشته باشند. کیسه های کوچک پاپ کورن ، آب نبات و غیره را از صندلی آویزان کنید.

 

یکی از جالبترین ایده های جشن تولد برای تنظیم تم ورزشی نقاشی با اسپری سبز و سفید برای ساخت زمین فوتبالی است .

ایده دیگری که میتوانید از آن استفاده کنید این است که شما میتوانید یک توپ فوتبال را به دو نیم تقسیم کنید و در هر کدام از نیکه های آن گل آرایی انجام دهید . این کار به شدت به تم ورزشی شما کمک خواهد کرد .

 

فعالیت های ورزشی

هنگام ورود بچه ها ، رنگ های صورت را تهیه کنید و بگذارید چهره های خود را با رنگ تیم موردعلاقه خود رنگ کند. این یکی از جالبترین ایده های جشن تولد است تا بچه ها را به خلق و خوی مهمانی عادت دهید . همچنین ، سنجاقها ، بندهای ورزشی مخصوص مچ دست و پیشانی ، جوراب های ورزشی را جدا کرده و از بسیاری از این وسایل ورزشی عالی استفاده کنید.

 

اگر می خواهید فعالیت های تیمی داشته باشید ، به بچه ها اجازه دهید در یک تکه کاغذ کلاه ورزشی بکشند تا مشخص کنند کدام تیم متعلق به آنها است. همچنین می توانید پیراهن های رنگی را برای هر تیم تقسیم کنید. در پشت هر پیراهن می توانید از رنگ پارچه ای برای نوشتن اسم کودک استفاده کنید .

 

غذا و نوشیدنی مهمانی و تم ورزشی

برای وقت ناهار می توانید بچه ها را به منطقه ای اختصاص داده شده و به عنوان “کافه تریا” برچسب گذاری شده ، ببرید جایی که می توانید یک میز طولانی با غذاهای مخصوص ورزشگاهی تهیه کنید. شما می توانید سینی های مواد غذایی ساده و فنجان ها، لیوان و کاه را بخرید .

 

همچنین می توانید چرخ دستی و غرفه های هات داگ ، پاپ کورن ، آب نبات پنبه ای و برفی مخروطی را هم بسازید .

ساندویچ  هات داگ : نان ، خردل ، کچاپ ، دلمه ، پیاز ، چیلی ، پنیر ، ترشی ، و غیره داشته باشید و به بچه ها اجازه دهید همه خود ساندویچ های خود را درست کنند.

 

طرز تهیه اسموتی 3میوه

ابتدا باید آناناس ، توت فرنگی و موز خرد شده را  خرد کنید و به مدت 2 تا 4 ساغت در فریزر قرار دهید تا میوه ها کاملا یخ بزنند. بعد از یخ زدن میوه ها خامه و شیر را در داخل مخلوط کن بریزید و کاملا هم بزنید.سپس میوه های یخ زده را داخل مخلوط کن بریزید و همه مواد را با هم خوب میکس کنید.در مرحله آخر هم اگر دوست داشتید از بستنی استفاده کنید ، در داخل مخلوط میکس شده به اندازه نصف لیوان بستنی بریزید و یکی دو دور هم بزنید تا بستنی خیلی آب نشود.

اسموتی میوه
اسموتی میوه

تیم شادیکده این اسموتی بسیار برای جشن های با تم ورزشی پیشنهاد می کند.

اسموتی آمده شده را در داخل لیولن مورد نظرتان آماده کنید و برش های توت فرنگی و موز تزیین کنید.نکته: از یک وان لعاب بزرگ استفاده کنید و آن را با یخ پر کنید. سپس انواع قوطی سودا ، بطری ها ، ظروف رنگارنگ پلاستیک ، آب میوه ها و نوشیدنی ها در آن  را قرار دهید.

 

ایده های جشن تولد برای رفتار

بادام زمینی را فراموش نکنید . تقریبا هر جشن تولدی با بادام زمینی همراه است . به خصوص اینکه انرژی مضاعفی را به بچه ها می دهد . همچنین شکلات انرژی زا ، پشمک ، کراکر پنیر به شکل اسپرت ، آجیل ،  ذرت هم فراموش نشود .

یکی دیگر از خوشمزه ترین ایده های جشن تولد برای رفتار این است که به بچه ها اجازه دهید ساندویچ ها خود را بسازند. یک بوفه را با انواع مختلف بستنی ، ، تاپینگ میوه ، شربت شکلات و غیره بیرون بیاورید و بگذارید بچه ها ساندویچ مخصوص به خود را بسازند.

نکته: می توانید در کلاه ایمنی وارونه یا کلاه های ورزشی مختلف ، بسیاری از رفتارها را انجام دهید.

 

طرفداران ورزشی

می توانید مهمانی را در فنجان های بزرگ نوشیدنی پلاستیکی قرار دهید . برخی دیگر از ایده های جشن تولد میتواند شامل مچ بندها ، ، هوپ های هولا ، توپ های ورزشی ، سوت ها ، کارت های ورزشی ، برچسب های ورزشی و سایر موارد مربوط به ورزش باشد .

 

ایده های یکی از کاربران 

من یک سبد رختشویی بزرگ پر از وسایل و لباس های ورزشی داشتم: راکت تنیس ، بسکتبال ، دستکش ، توپ فوتبال ، فوتبال ، لباس ورزشی مختلف و غیره . هر بچه ای به عنوان یک ورزشکار مورد علاقه خود لباس پوشید و من عکس آنها را گرفتم. بعد از مهمانی من کلی عکس تهیه کردم .  همچنین می تواند خوب باشد اگر هر کودک با کودک تولد عکس بگیرد!

 

بازی ها و فعالیت های ورزشی

زمانی که بچه دور هم جشن میگیرند اگر فضا به اندازه کافی وجود داشته باشد آنها می توانند به دو گروه تقسیم شوند و در صورتی فضا کافی بود فوتبال بازی کنند . مطمئنا این فوتبال در یادها خواهد ماند .

source

سایر مقالات

>>>>>>>>>>   لیوان و پیش دستی طرح تم تولد استقلال  <<<<<<<<<<<

>>   بادکنک آرایی – ۸ مورد از آخرین و زیباترین تزیینات بادکنک برای جشن های شما   <<<<

مشاهده همه تم های ورزشی laughing

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *