تم تولد پسرانه

روز تولد پسر شما نزدیک می شود (آنها واقعاً سریع  رشد میکنند؟ اینطور نیست؟)زمان بسیار کمی وجود دارد موضوع ، مهمانان ، دعوت نامه ها ، هدایا ، کیک ، غذا ، محل برگزاری و … و این لیست ادامه دارد. چه کسی می دانست که جشن تولد می تواند برای برنامه ریزی آنقدر طاقت فرسا باشد؟تم تولد پسرانه برای پسران امروزه شخصیت های واقعی تا خارج از این جهان متغیر است. علاوه بر این تم های تولد بسیار خلاقانه می باشد . یک موضوع خلاق باعث ایجاد هیجان در بین بچه ها برای مهمانی می شود.

ما لیستی از تم های تولد  “جالب” برای پسران را انتخاب کرده ایم که مهمانی شما را به بالاترین سطوح می برد .

انواع تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه

ابرقهرمانان مارول

مرد آهنین ، اسپایدرمن ، هالک ، کاپیتان آمریکا ، دکتر استرنج و غیره. ناجیان محافظت از جهان مارول در بین همه ، به ویژه بچه ها محبوب است. یکی از محبوب ترین ها  ،  Iron Man  است. استفاده از این شخصیت ها به عنوان تم ، مهمانی شما را از همه افراد جدا می کند. بعلاوه می توان از پوسترها برای تزئینات استفاده کرد.

هدایای فوق العاده می توانند با این تولد گرفته شود .  کیک ها در این موضوع به راحتی در دسترس هستند. به عنوان یک گزینه ، می توانید ماسک های ابرقهرمانی را که به صورت آنلاین در دسترس هستند قرار دهید. همچنین می توانید یک نقاش چهره ترتیب دهید که این ابرقهرمانان را روی چهره بچه ها نقاشی کند.

ابرقهرمانان DC

جهان DC طیف کاملی از قهرمانان دارد که طرفداران خاص خود را دارد. بتمن در سراسر جهان مورد علاقه پسران است. بتمن و سوپرمن از جمله بهترین تم های تولد هستند . علاوه بر این ، پوسترهای آنها را می توان به عنوان دکور آویزان کرد و یک غرفه عکس مربوط به آنها نیز راه اندازی کرد.

علاوه بر این ، دعوت نامه های الهام گرفته از ابرقهرمانان DC می توانند ارسال شوند. این دعوت نامه ها را می توانید در وب سایت شادی کده بیابید .علاوه بر این ، شما همچنین می توانید نقل قول های معروف آنها را بر روی دیوارها بچسبانید تا تزئینات را به خود کامل کنید . برای کیک ها می توانید سفارش خود را سفارشی کنید و حتی از کیک هایبا تم ابر قهرمانی الهام بگیرید .

 

رئیس عزیزم (Boss Baby)

یک کودک وجود ندارد که این فیلم و شخصیت را دوست نداشته باشد. این کودک شایان ستایش و در عین حال شلوغ ، بسیار مناسب برای موضوع برای اولین جشن تولد است. اگر فکر می کنید قدیمی است ، به ما  اعتماد کنید که نیست.  بچه رئیس شخصیتی که بسیار نگارش یافته و به تصویر کشیده شده و مورد تحسین همه است.

تزیینات مربوط به این موضوع یا می تواند در خانه انجام شود یا به صورت آنلاین خریداری شود. اگر وقت داشته باشید ، حتی می توانید فیلم را به بچه ها نشان دهید. با این حال ، شاید شما مجبور باشید کیک را سفارش دهید. آن را از من بگیر ، بچه ها کاملاً این موضوع را دوست خواهند داشت. دعوت نامه ها به خودی خود آنها را بسیار هیجان زده می کند!

 

داستان اسباب بازی

داستان اسباب بازی یکی از بهترین تم تولد پسرانه است! هر بچه ای با تماشای این کارتون فوق العاده به وجد آمده است. پسرها به چوب یا Buzz Lightyear مربوط می شوند و به آنها نگاه می کنند. تقریباً همه بچه ها این سریال را تماشا کرده اند و به همین دلیل می تواند یک تم عالی را ایجاد کند.

 

شما می توانید بازی های مربوط به “Woody vs Buzz” را انجام داده و حتی شخصیتهای برجسته ای را نیز به آنها بدهید. علاوه بر این ، هر کودک را می توان شخصیتی از فیلم ها اختصاص داد و بر این اساس بازی ها نیز می توانند انجام شوند. بچه ها مطمئناً این موضوع را دوست دارند و از حضور در این مهمانی هیجان زده می شوند!

 

ماشین ها

این موضوع برای پسران مناسب است! فیلمی که همه عاشق آن بوده اند ، لایتنینگ مکین یک رئیس مطلق بود. اتومبیل موضوع فوق العاده ای را ایجاد می کند که می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید.

علاوه بر این ، به عنوان هدایا ، می توانید به ماشینهای کوچک اسباب بازی بدهید که پسران کاملاً دوست دارند. هیچ چیز بیشتر از یک ماشین پسر را تقویت نمی کند. علاوه بر این ، می توانید یک کیک با سازه هایی مانند چرخ نیز سفارش دهید که مطابق با موضوع Cars باشد.

 

شما می توانید وسایل تولد و تم تولد پسرانه  مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی شادی کده تهیه کنید

 

فضا (Two the Moon)

ایده آل برای پسران 2 ساله ، می توانید با موضوع مهمانی تماس بگیرید. موضوع فضا یک موضوع محبوب است و می تواند بسیار آموزنده باشد. دکوراسیون را می توان در خانه نیز انجام داد. حتما دیوار را با ستاره پر کنید! بعلاوه ، می توانید پوسترهای سفینه فضایی متحرک را نیز اضافه کنید تا موضوع را برافروخت.

علاوه بر این ، به بچه ها می توان گفت که مطابق با موضوع لباس می پوشند. علاوه بر این ، یک کیک با الهام از فضا بسیار عالی به نظر می رسد و بچه ها قادر نخواهند بود منتظر بریدن آن باشند. برای هدایای برگشتی ، می توانید موشک های مخصوص اسباب بازی و سفینه فضایی را به عنوان کلکسیون های عالی تهیه کنید.

 

فوتبال

پسران با بازیکنان خاصی ارتباط برقرار می کنند ، به عنوان مثال ، یک جشن تولد با  تم تولد پسرانه مسی می تواند یک کیک عجیب و غریب و داشته باشد. شماره پیراهن او می تواند پایه و اساس همه بازی ها باشد. پوسترها و برش های وی را می توان به عنوان دکوراسیون استفاده کرد.

علاوه بر این ، خود این پیراهن را می توان به عنوان هدایا به بچه ها اهدا کرد. مسی یکی از معروف ترین تم هاست ، این یک موفقیت اثبات شده است. علاوه بر این ، اگر فوتبال هم نباشد ، هر بازیکنی از ورزش می تواند به عنوان موضوعی برای اطمینان از جشن تولد استفاده شود.

 

خردسالان ( تم مینیون )

ایده آل برای پسران زیر 7 سال ، Minions به عنوان یک موضوع عالی است. این شخصیت های زردآمیز یک اتفاق  عظیم در بین بچه ها و بزرگسالان است. علاوه بر این ، دکوراسیون برای این موضوع به راحتی در دسترس است.

 

 

بیشتر بخوانید  >>>>>>>>> تم تولد مناسب برای جشن های شما <<<<<<<<<<

بیشتر بخوانید  >>>>>>>>> نحوه انتخاب بهترین کادوی تولد برای دوست یا فرزند شما  <<<<<<<<<<

شما می توانید جهت سفارس وسایل تولد به وب سایت فروشگاه ما مراجعه کنید .

 

source

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *