یک تولد با تم پونی کوچولو برای یک دختر کوچک خیالی و خلاق با عشق به اسب های جادویی مناسب است. دعوت نامه ها ، کیک ، تزیینات و موارد دلخواه را در مورد موضوع  پونی کوچولو تنظیم کنید. رنگ شخصیت های   پونی کوچولو  را به رنگ صورتی ، بنفش ، آبی ، سفید ، زرد و نارنجی نزدیک کنید. همه شخصیت های مختلف از جمله پونی تکشاخ (با شاخ) ، پگاسوس پونی (با بال) و زمین پونی (مشابه اسب های سنتی) را هم بسازید .

 

با این ایده ها، جشن تولد  با تم پونی کوچولو را به بهترین شکل برگذار کنید .

 

دعوت نامه ها تم تولد پونی کوچولو :

دعوت نامه های پونی کوچولو را به خانواده و دوستان خود ارسال کنید تا آنها را به جشن تولد دعوت کنید! جزئیاتی از قبیل نام رویداد ، میهمان افتخار ، تاریخ ، زمان و مکان را درج کنید. از عکس زیر میتوانید برای دعوت نامه ها کمک بگیرید .

دعوتنامه تم پونی کوچولو
دعوتنامه تم پونی کوچولو

کیک تم تولد پونی کوچولو :

یک کیک  پونی کوچولو را از یک شیرینی فروشی محلی خریداری کنید یا خودتان آن را تهیه کنید. ابتدا کیک مستطیلی شکلاتی یا وانیلی را پخت کنید. هنگامی که کیک خنک شد ، آن را با رنگ خوراکی صورتی بپوشانید . یک رنگین کمان بزرگ روی کیک تولد پونی کوچولو با رنگ های  قرمز ، نارنجی ، زرد ، سبز ، آبی و بنفش یا با رنگ موی بنفش ایجاد کنید. “تولدت مبارک” و نام تولد دختر را روی کیک بنویسید.

کیک تولد پونی کوچولو
کیک تولد پونی کوچولو

تزئینات تم تولد تک شاخ :

دکوراسیون پونی کوچولو  را در جشن تولد خود آویزان کنید تا یک روز پر از سرگرمی را برای بچه ها ایجاد کنید. یک کیت تزئینی ، بادکنک های فویلی ، ریسه  ، و موارد دیگر را خریداری کنید!

 

laughingفروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده جدیدترین و بهترین تم ها و وسایل تولد فرزند دلبند شماlaughing

 

هدیه : برای همه مهمانان کوچک در جشن تولد ، هدیه های کوچک آماده کنید.

ایده های اضافی دیگر مانند یک بنر از این تم سفارش دهید .  صحنه ای از سریال پونی کوچولو  را با شخصیت های بزرگ حیوانات و یک پس زمینه رنگین کمان تنظیم کنید. از یک بزرگسال در مهمانی بخواهید که در صحنه از بچه ها عکس بگیرد. تصاویر را بعد از مهمانی تهیه کنید و آنها را با یادداشت های تشکر شده خود برای مهمانان خود ارسال کنید.

 

source 

     ********************  تم تولد پونی کوچولو – My Little Pony   ********************

     ********************  تم تولد دخترانه  ************************

     *******************   برگزاری جشن تولد – مراحل برگزاری یک جشن تولد کامل  ******************

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *