کادو تولد دوقلوها : اگر به یک مراسم تولد برای دوقلوها دعوت شده­اید باید به شما گفت وظیفه سنگینی برای خرید کادو تولد برای آن‌ها بر دوش شما هست. حتی اگر شما تنها با یکی از دوقلوها دوست هستید و جشن تولد آن‌ها مشترک است بهتر است به فکر تدارک هدیه برای هر دو میزبان باشید. در صورتی که دوقلوها از اقوام شما هستند که جریان کاملاً مشخص هست و خرید دو هدیه برای تولد آن‌ها از بایدها است.

کادو تولد دوقلوها
کادو تولد دوقلوها

نکات مهم برای انتخاب کادو تولد دوقلوها

  1. هزینه هدیه­ ها: میزان هزینه­ای که می­خواهید برای کادو تولد دوقلوها میزبانتان صرف کنید را مشخص کنید. حتماً نیاز نیست دو عدد هدیه گران­قیمت بخرید. می­توانید همان هزینه اولیه را صرف خرید دو هدیه مناسب­تر کنید. طبیعتاً خرید دو هدیه اندکی پول بیشتر از یک هدیه نیاز دارد. ولی با خرید صحیح و مدیریت هزینه می­توانید به هدف خود برسید.
  2. 2. سن دوقلوها: این مورد یکی از مهم‌ترین معیارهای خرید هدیه برای دوقلوها است. خرید هدیه برای دوقلوهای کوچک با دو فرد بزرگ‌سال خیلی متفاوت است. نوع هدایای این دو گروه از افراد بسیار با یکدیگر متفاوت بوده و حتی می­توان گفت برای کودکان دوقلو خرید هدیه اندکی مشکل­تر از بزرگ‌سالان است.
  3. 3. سلیقه و علایق دوقلوها: در هنگام خرید کادو تولد دوقلوها به جای اینکه به سلیقه خود توجه کنید باید سلیقه و علایق دوقلوها را در نظر بگیرید. شما هدیه را خریداری می­کنید تا فرد از داشتن آن لذت ببرد. به همین دلیل در این مورد توجه به سلیقه فرد هدیه گیرنده بسیار مهم است. به عنوان مثال ممکن است هرکدام از آن‌ها علایق متفاوتی داشته باشند پس با خرید یک هدیه یکسان در دو عدد نمی­توان هر دو را راضی نگه داشت.
  4. شخصیت: این مورد یکی از نکاتی است که در مورد خرید نوع هدیه بسیار به شما کمک خواهد کرد. می­توانید با استفاده از نشانه­های رفتاری شخصیت یک فرد را حدس بزنید. به عنوان مثال یکی از دوقلوها که مدام یک کتاب برای مطالعه در دست دارد از دریافت یک کتاب جدید به عنوان هدیه بسیار لذت می­برد، در صورتی که ممکن است دیگری از داشتن یک لباس خیلی خوشحال شود
  5.  جنسیت: این مورد نیز از عواملی است که بر نوع هدیه تأثیر بسیاری دارد.در صورتی که دوقلوها هم‌جنس بوده کار شما راحت­تر است و بهتر می­توانید هدیه آن‌ها را خریداری کنید. اگر از دو جنس متفاوت هستند وقت بیشتری باید در این زمینه برای تهیه هدیه صرف کنید.

چه هدایایی مناسب دوقلوها است؟

مهم‌ترین معیار دوقلوها برای تهیه هدیه سن و جنسیت آن‌ها است. بر این اساس می­توانیم آن‌ها را به دو دسته کودکان و بزرگ‌سالان و همچنین دختر و پسر تقسیم­بندی کنیم. برای هرکدام از این دسته­ها هدایای مجزایی می­شود در نظر گرفت. به عنوان مثال به موارد زیر نمونه­ای از هدایا برای دوقلوها است.

  1. 1. کودکان دختر: دنیای دختربچه­ها پر از فانتزی و عروسک و رنگ صورتی است. در واقع دست شما برای انتخاب برای کوچولوهای دختر خیلی باز است. یک دختر کوچولو به همان اندازه که از داشتن یک لباس صورتی و توری شاد می­شود می­تواند با داشتن یک عروسک و یا وسایل روزمره اسباب­بازی وارد دنیای رؤیایی خود شود.

از مهم‌ترین کادو تولد دوقلوها که می ­شود برای دختر خانم‌ها تهیه کرد انواع عروسک‌ها، لباس‌های رنگی و جذاب، انواع گیره مو و کش و تل سر، کتاب‌های فانتزی و بسیاری هدایای دیگر که هر دختر کوچولویی را به وجد می­آورد. توجه به رنگ‌های دخترانه در این مورد بسیار مهم است. یکی از زیباترین هدیه­ها برای دوقلوهای دختر لباس‌های ست زیبا است که در مدل‌های بسیار متنوعی وجود دارند. دیدن دو کوچولوی ست شده همیشه جالب است.

  1. 2. کودکان پسر: به همان اندازه که دختران در دنیای فانتزی خود غرق هستند آقاپسرها درگیر فوتبال و پلیس‌بازی و دنیای پسرانه خود هستند. پسر کوچولوها را هم می­توان با انواع توپ‌ها، ماشین‌های متنوع، اسباب‌بازی‌ها، وسایل ورزشی، لباس‌های ورزشی، لباس‌های پسرانه، بازی‌های فکری و عملی کتاب‌های ماجراجویی و اکتشافی خوشحال کرد. هرچقدر هدیه یک پسر از تحرک و جذابیت بیشتری برخوردار باشد قطعاً کوچولوی شما لذت بیشتری خواهد برد.

برخلاف دخترها که می­توانند ساعت‌ها غرق در رؤیاهای دخترانه خود باشند پسرها می­توانند بدون خستگی سرگرم بازی با توپ و ماشین شوند. اگر می­خواهید مشاجره و مشکلی بین دوقلوهای پسر پیش نیاید و قصد خرید هدیه یکسان برای آن‌ها را ندارید سعی کنید هدایای آن‌ها را در یک حد و اندازه تهیه کنید، در غیر این صورت خانواده آن‌ها با مشکل بزرگی روبرو خواهند شد.

  1. دختران بزرگ‌سال: دختران نیز مانند هر فردی در هر دوران از زندگی علایق خاص خود را دارند. هدیه تولد دوقلوها برای این دسته از افراد با توجه به سن آن‌ها متغیر و متفاوت است. اما در حالت کلی برای یک فرد بزرگ‌سال هدایایی مانند انواع لباس‌ها، روسری، کیف و کفش،لوازم‌آرایش، کتاب، ساعت مچی و بسیاری پیشنهادهای متنوع دیگر می­تواند مناسب باشد.

مهم‌ترین مسئله در زمینه کادو تولد دوقلوها علایق و شخصیت فرد موردنظر است. در این مورد می­توان برای دوقلوها اگر هم‌جنس هستند هدیه یکسان تهیه کرد و یا با توجه به علایق آن‌ها دو نوع هدیه متفاوت خریداری کرد. یکی از علاقه‌مندی‌های دوقلوهای دختر ست کردن لباس‌ها و وسایلشان باهم است. اگر دوقلوهای شما نیز این عادت را دارند و می­دانید از این کار خوشحال خواهند شد می­توانید یک هدیه ست شده برای آن‌ها تهیه کنید.

  1. پسران بزرگ‌سال: یکی از عجایب اخلاقی پسرها این هست که اگر از کودکی به چیزی علاقه داشته باشند تا بزرگ‌سالی نیز علاقه خود را حفظ کرده و به آن فکر می­کنند. تقریباً می­شود گفت شما هیچ پسربچه­ای را نخواهید دید که در کودکی عاشق ماشین بوده ولی در بزرگ‌سالی علاقه­ای به ماشین نداشته باشد.

برای این دسته از میزبانان با خرید انواع وسایل ورزشی مطابق با نیاز آن‌ها، وسایل تکنولوژی و فناوری مانند انواع هدفون، پلیرها و وسایل بازی کامپیوتری، عطر و ادکلن و لباس‌های به‌روز و جدید یک هدیه فراموش نشدنی را تهیه کرد. اگر دوقلوهای شما پسر هستند سعی کنید از یک هدیه یکسان در دو عدد برای آن‌ها تهیه نکنید. معمولاً پسرها تمایلی به اینکه با برادر خود ست باشند ندارند.

یک پیشنهاد عالی برای کادو تولد دوقلوها: خارج از جنسیت دوقلوها با توجه به سن آن‌ها می­توان برای آن‌ها تدارک یک برنامه دو نفره را در نظر گرفت. به عنوان مثال دو بلیط شهربازی برای کودکان و یا دو بلیط سینما، تئاتر و یا کنسرت برای بزرگ‌سالان بسیار جذاب و جالب خواهد بود. این‌گونه هدیه تولد دوقلوها با اینکه قابل لمس نیستند ولی تا مدت‌ها در خاطر افراد باقی می­مانند.


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع کادو تولد دوقلوها ، کادویی و دکوری های منزل و محل کار شیک و جذاب ، پک کادو برای شما کاربران محترم می باشد . ما در شادی کده تمام سعی و تلاش خود را برای هر چه بهتر شدن محصولات و خدمات سایت کرده ایم و آن را روز به زور ارتقا داده ایم . با خرید کادو از فروشگاه اینترنتی شادی کده در حداقل زمان ممکن محصول مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد .

شما می توانید جهت سفارش این محصول از طریق سایت شادی کده و اینستاگرام شادی کده اقدام به خرید محصول مورد نظر خود بکنید .


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *