پیدا کردن و  هدایا برای شخصی که شما خوب می شناسید.

1- خرید کادو و هدیه –  لیستی از علایق و ترجیحات شخص  مورد نظر خود تهیه کنید. یک لیست از علایق شخصی او درست کنید . این لیست می تواند شامل جواهرات کیف پول و … باشد . سعی کنید موارد و تجربیات خاصی را که شخص به شما گفته است دوست دارد یا از آن لذت می برد بنویسید .

در نظر بگیرید که آیا فرد درونگرا ، برونگرا یا جاه طلب است. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید بهترین نوع هدیه برای او کدام است.

سن آنها را در نظر بگیرید. یک فرد 45 ساله ممکن است از هدیه ای متفاوت نسبت به کسی که 16 سال دارد ، بخواهد.

 

فکر کردن به لیست علایق
فکر کردن به لیست علایق

 

2- در نظر بگیرید که چقدر به آن شخص نزدیک هستید. اگر با شخص رابطه نزدیکی دارید ، ممکن است هدیه ای را انتخاب کنید که شخصی تر باشد. اگر با شخص نزدیک نیستید ، ممکن است هدیه ای را انتخاب کنید که مفیدتر یا در دسترس باشد. مثلا:

یک هدیه عاشقانه ، متفکرانه یا احساساتی می تواند برای یک شریک عاشقانه خوب عمل کند. این هدیه حتی می تواند یک تجربه باشد ، مانند یک شام رویایی .

بهترین دوست ممکن است از نمادی از دوستی شما قدردانی کند. به عنوان مثال ، اگر از وسایل چرمی خوشش می آید یک کمر بند یا کیف پول او را خوشحال می کند .

اگر یک آشناست ، کارت هدیه همیشه ایمن است. او می توانند از آن برای خرید هر آنچه که می خواهند استفاده کنند.

خرید کادو و هدیه

 

3- مواردی را که ممکن است فرد به آنها نیاز داشته باشد شناسایی کنید به مواردی که بسیاری از افراد در زندگی روزمره به آن احتیاج دارند یا در مورد خرید بزرگی که باید انجام دهد فکر می کند و یا به تعویق انداخته است ، حتما فکر کنید این می تواند یک لوازم خانگی جدید آشپزخانه باشد که فرد در سال جدید به آن نیاز داشته باشد یا یک کوله پشتی جدید که فرد برای آن نیاز دارد.

 

کادو و هدیه

 

4- در نظر بگیرید که یک کادو عاشقانه را به شخص بدهید. شاید شما عکسی از خودتان در کنار هم دارید که او تاکنون آن را ندیده اما می دانید شخص آن را دوست دارد. عکس را قاب کنید و آن را به عنوان هدیه ای احساساتی و متفکرانه که می توانند در خانه همیشه به آن نگاه کند به او بدهید .

گزینه دیگر این است که وسایلی را تهیه کنید که دارای ارزش احساساتی باشند ، مانند یک سوغات از زمان اولین آشنایی . به طور کلی همیشه اولین خاطرات زیبا و ماندگار هستند سعی کنید آنها را به یاد بیاورید و متناسب با آن کادو بخرید .

یک تجربه را به عنوان هدیه ترتیب دهید. اغلب ، هدیه دادن یک تجربه می تواند تأثیرگذارتر از دادن یک هدیه فیزیکی به یک شخص باشد. این می تواند یک ماساژ ، یا شام در رستوران مورد علاقه شخص باشد. به تجربیاتی فکر کنید که شخص را شگفت زده و هیجان زده کند ، زیرا این موارد اغلب باعث ماندگاری می شوند.

 

کادوی قاب عکس
کادوی قاب عکس

 

5-  وقت خود را به عنوان بخشی از هدیه و کادو اهدا کنید. اگر فرد غالباً استرس دارد ، بیش از حد کار می کند و یا اوقات سختی را پشت سر می گذارد ، پیشنهاد کنید که وقت خود را به او هدیه دهید. این می تواند با انجام تمام کارهای خانه  به مدت یک هفته یا با بیرون بردن بچه ها برای روز باشد تا او اوقات فراغت را به خودش اختصاص دهد.

کادو - آشپزی کردن

6- یک هدیه خانگی درست کنید. هدایای خانگی می توانند بهترین هدایا را رقم بزنند ، زیرا اغلب متفکرانه و مفصل هستند. هدایای خانگی همچنین به گیرنده نشان می دهد که شما وقت و تلاش زیادی را برای هدیه خود صرف کرده اید ، که مطمئناً از آن قدردانی خواهد کرد. زمانی را کنار بگذارید و یک هدیه خانگی را که فکر می کنید شخص دوست دارد ، ایجاد کنید ، مانند شیرینی خانگی. سپس می توانید به یک شخص خانگی یک کالای خانگی اختصاص دهید یا وسایل خانگی را در یک سبد قرار دهید و یک سری از چیزهای خانگی را به او بدهید.

همچنین می تواند یک کالای کوچک مثلا، یک مورد برای آویزان کردن روی دیوار یا یک کالای مخصوص پاسیون به وی بدهید.

اگر اشتیاق به پخت و پز دارید ، یک گزینه خوب هدیه ممکن است یک دسته از کوکی های تازه پخته شده یا یک پیشنهاد برای تهیه شام ​​برای فرد باشد.

هدیه های خانگی

 

7- در نهایت در کنار تمامی موارد بالا میتوانید یک هدیه فیزیکی مناسب نیز برای فرد تهیه کنید . تیم فروشگاه اینترنتی شادی کده در انجام این امر می تواند به شما کمک کند . با مراجه به بخش کادویی های سایت شادی کده شما میتونید از بین دسته بندی های مختلف هدیه مورد نظر خو را به فرد مورد نظر به راحتی انتخاب کنید و جهت خرید کادو و هدیه آن را سفارش دهید . ***

 

قسمت 2

 

هدیه به شخصی که او را نمی شناسید

1- اگر میخواید به رئیس خود هدیه بدهید میتوانید یک هدیه عملی ، اما متفکرانه را برای کارفرمایان انتخاب کنید. هدیه دادن به رئیس خود هیچ مشکلی ندارد ، اما باید آن را ایمن انتخاب کنید. چیزی باشد  که هم عملی و هم فکری باشد ، به خصوص اگر می خواهید آنها را تحت تأثیر قرار دهید. به عنوان مثال:

یک گیاه خوب در گلدان همیشه یک هدیه عالی است. شما همچنین می توانید برای روشن تر کردن دفتر خود آنها را به یک استراریوم شیشه ای قرار دهید .

در نظر بگیرید می توانید یک تقویم برای سال جدید برایش تهیه کنید  که می تواند روی میز کار خود قرار دهد.

کادو - گلدان

2- یک همکار را به عنوان هدیه به ناهار دعوت کنید . اگر به دنبال یک هدیه برای یک همکار کار هستید ، یک روز برای ناهار یا یک شام خوب بعد از کار ، او را راضی میکند. این به شما امکان می دهد تا هر دو هم استراحت داشته باشد و هم از محیط کار به دور باشید .

3- از افرادی که نزدیک به فرد هستند برای مشاوره هدیه بخواهید. اگر در مورد ایده های هدیه برای کسی که به خوبی آن را نمی شناسید گیر افتاده اید ، ممکن است بخواهید برای ایده های هدیه به هر دوست یا افراد نزدیک به آنها نزدیک شوید. همکار دیگری را که نزدیک به رئیس شما است ، به کناری بخوانید و از او مشاوره بخواهید

در محیط کاری اگر هست هدیه بگیرید حتما قبلش با بقیه همکاران مشورت کنید تا دو هدیه یکسان نگیرید.

 

قسمت 3

هدیه دادن به شخص

بسته بندی هدیه را شخصی کنید. بخش بزرگی از تفریح ​​هدیه تماشای تحویل هدیه به فرد این است . بسته بندی هدیه را با انتخاب بسته بندی متناسب با رنگ مورد علاقه شخص یا عکس حیوان مورد علاقه فرر ، برای شخص شخصی سازی کنید. برای موارد اضافی از روبان یا کمان های بسته بندی هدیه استفاده کنید.

همچنین ممکن است بخواهید با استفاده از یک جعبه هدیه زیبا یا کیسه هدیه و کاغذ پارچه ای ، بسته بندی را با خلاقیت خود درست کنید .

روش دیگر ، هدیه را در تونل هدیه ها قرار دهید . سپس می توانید تماشای تلاش برای باز کردن هدیه را نگاه کنید ، فقط به آنها اطمینان دهید که پس از رسیدن به هدیه در داخل ، ارزش آن را خواهند داشت.

بسته بندی کادو

2 – کارت را به هدیه اضافه کنید . یک کارت خوب برای همراهی با هدیه بنویسید ، زیرا این یک نقطه قوت قابل ملاحظه برای هر هدیه محسوب می شود. از كارتي استفاده كنيد كه احساس شما در مورد شخص را نشان مي دهد. غالباً کارتهای خنده دار راهی مناسب برای درخشان کردن روز شخصی و هیجان بیشتر او برای هدیه واقعی است.

با دادن هدیه خلاق شوید. به جای اینکه فقط هدیه را به شخص تحویل دهید ، خلاق شوید و عنصر هدیه را جالب کنید.

شما همچنین می توانید هدیه را در منطقه ای ترک کنید که ممکن است انتظار نداشته باشد هدیه ای را پیدا کند و به او اجازه دهید از این طریق سورپرایز شود .

خلاق بودن در مورد هدیه می تواند به تقویت هیجان برای گیرنده کمک کند و تجربه او در دریافت هدیه را خیلی بهتر کند.

بسته بندی کادو

 

source

همچنین بخوانید 

 

 

شما عزیزان می توانید جهت خرید کادو و هدیه برای عزیزان خود از طریق وب سایت شادی کده دسه بندی های مختلف کادویی را بررسی کنید و کادو و هدیه مناسب را برای عزیزانتان خرید کنید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *