بسته بندی کادو : بسته بندی یک کادو و کادوپیچ کردن آن می تواند به مخاطب شما نشان دهد که چقدر به او اهمیت می دهید. اگر همه گوشه ها را به خوبی تا بزنید و دقت داشته باشید می توان گفت شما یک بسته بندی حرفه ای را انجام داده اید . هنگامی که کار شما با بسته بندی اولیه به پایان رسید ، می توانید با ربان و تزئینات زیبا حالت منحصر به فردی را به کادو بدهید . پس از اتمام ، کادو ای زیبا برای کادو دادن به یک دوست عزیز خواهید داشت.

فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع جعبه کادویی و لوازم بسته بندی کادو

ما در اینجا روش انواع بسته بندی و کادوپیچ کردن یک کادو را با فیلم و توضیحات کامل به شما خواهیم گفت .

۱در اپتدای بسته بندی کادو همه برچسب های قیمت را حذف کنید. برچسب قیمت در حال حاضر به طور کلی آداب و معاشرت نادرست در نظر گرفته می شود زیرا گیرنده نیازی به دانستن مبلغی که صرف کرده اید ندارد. اگر نمی توانید برچسب را بردارید ، قلم سیاه بگیرید و قیمت آن را سیاه کنید.

همه برچسب های قیمت را حذف کنید.
حذف برچسب های قیمت

۲جهت بسته بندی کادو را در یک جعبه قرار دهید. کادوپیچ کردن کادو با استفاده از جعبه بسیار ساده تر است. می توانید انواع  جعبه های کادو با اندازه ها و طرح های متنوع را در فروشگاه اینترنتی شادی کده تهیه فرمایید . همچنین می توانید از یک جعبه قدیمی استفاده کنید.همچنین خوب است که بالای جعبه را با نوار ببندید تا از باز شدن آن در طی فرآیند بسته بندی جلوگیری کنید.

قراردادن کادو در جعبه
قراردادن کادو در جعبه

۳کاغذ بسته بندی را جدا بگذارید. روی یک سطح صاف مانند یک کف چوبی یا میز کار کنید. به اندازه کافی کاغذ بسته بندی را جدا کنید که کاغذ تقریباً دو برابر طول جعبه باشد.

۴جعبه را روی کاغذ بسته بندی بگذارید . جعبه را در وسط کاغذ قرار دهید که قسمت بالایی آن به سمت پایین باشد.

جعبه را روی کاغذ بسته بندی بگذارید
جعبه را روی کاغذ بسته بندی بگذارید

۵جهت ادامه بسته بندی کادو کاغذ را روی جعبه بپیچید. لبه کاغذ بسته بندی را بگیرید و آن را دور جعبه بپیچید تا حدود نیمی از جعبه را بپوشاند. این جعبه اکنون باید کاملاً در کاغذ بسته بندی پوشانده شود.

۶- کاغذ را برش بزنید تا با جعبه هم همپوشانی داشته باشد. کاغذ بسته بندی باید کمی در بالای جعبه همپوشانی داشته باشد. یک خط مستقیم را روی لایه بالایی کاغذ بسته بندی برش دهید تا لایه زیرین آن چند سانتیمتر با هم همپوشانی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع کادویی مردانه و زنانه ویژه مناسبت ها

ادامه بسته بندی کادو و کادوپیچ کردن هدیه

۱یک طرف کاغذ را چسب بزنید . وقتی کاغذ را به اندازه مناسب برش دهید ، می توانید آن را رها کنید . یک انتهای کاغذ را روی جعبه تا کنید. تکه ای چسب را در وسط جعبه بزنید تا کاغذ محکم شود.

۲آن طرف کاغذ را تا کرده و چسب بزنید. طرف دیگر کاغذ را روی قسمت بالای جعبه تا کنید. این کاغذ را کمی با کاغذی که تازه تا کرده اید ، بپوشانید. یک تکه چسب را روی مرکز جعبه قرار دهید ، و لایه بالایی کاغذ را به لایه زیرین محکم کنید.

۳با شروع از یک طرف ، هر دو انتهای کاغذ را به سمت داخل فشار دهید تا گوشه های جعبه را مثلثی بسازید.

۴برای بسته بندی کادو خود چین های مثلثی را ایجاد کنید. هنگامی که انتهای آن گوشه های گوشه جعبه را بغل می کنند ، در هر گوشه جعبه چهار بار مثلث شکل را مشاهده خواهید کرد.

۵فلپ بالا و پایین را با هم بچسبانید. در این مرحله ، در قسمت بالا و پایین جعبه باید دو فلپ ذوزنقه شکل وجود داشته باشد. فلپ بالایی را به پایین فشار داده و لبه آن را چسبانده سپس ، فلپ پایین را به سمت بالا فشار دهید تا با فلپ بالایی همپوشانی داشته باشد. مجدداً لبه آن را چسبانده و چین را تضمین کنید.

 

۶در ادامه بسته بندی کادو خود طرفین را با نوار چسب محکم کنید. یک تکه نوار چسب بزنید. نوار بالایی را به طرف فلپ پایین نوار دهید ، و نوار را در مرکز ضلع جعبه قرار دهید. این طرف جعبه اکنون باید با بسته بندی کاغذ کاملاً پنهان شود.

در ادامه بسته بندی کادو خود طرفین را با نوار چسب محکم کنید
طرفین را با نوار چسب محکم کنید

۷در طرف دیگر تکرار کنید. جعبه را چرخانده و همان روند را از طرف دیگر تکرار کنید. کاغذ بسته بندی را در گوشه های جعبه به سمت داخل فشار دهید. هر چهار شکل مثلث را درست کنید. فلپ بالایی را به سمت پایین و سپس پایین فلپ را به سمت بالا فشار دهید.

بسته بندی کادو  و کادوپیچ کردن آن به شکل دایره

۱کادو خود را اندازه بگیرید. با استفاده از نوار اندازه گیری دور کادو و ارتفاع را را اندازه بگیرید .برای اندازه گیری محیط ، نوار اندازه گیری را دور منحنی کادو بپیچید.برای اندازه گیری قطر ، قسمت مسطح جسم را از یک انتهای به دیگر اندازه بگیرید.

اگر یک جسم یک طرف مسطح دارد که بزرگتر از طرف دیگر است ، قطر طرف بزرگتر را اندازه بگیرید.

۲کاغذ کادو خود را برش دهیدجهت بسته بندی کادو دایره ای  باید به جای کاغذ بسته بندی ، در کاغذ پارچه ای پیچیده شوند. کاغذ پارچه ای  را به شکل مستطیل برش دهید. عرض مستطیل باید دور شیء به علاوه ۴ اینچ (۱۰ سانتی متر) باشد. ارتفاع آن باید قطر به علاوه طول باشد.

به عنوان مثال ، بگویید که دور یک دایره ۵ اینچ (۱۳ سانتی متر) ، طول آن ۸ اینچ (۲۰ سانتی متر) و قطر آن ۴ اینچ (۱۰ سانتی متر) است. مستطیل شما ۹ اینچ (۲۳ سانتی متر) با ۱۲ اینچ (۳۰ سانتی متر) خواهد بود.

۳کادو را در مرکز کاغذ قرار دهید. کاغذ خود را روی یک سطح صاف پهن کنید. کادو را در نقطه وسط کاغذ قرار دهید.

کادو را در مرکز کاغذ قرار دهید
کادو را در مرکز کاغذ قرار دهید

۴کاغذ را دور آن بپیچید. یک طرف کاغذ پارچه ای را به یکباره در اطراف قسمت گرد استوانه بپیچید. یک طرف کاغذ باید طرف دیگر را کمی با هم تداخل کند. لایه بالایی از دستمال کاغذی را به لایه پایین در قسمت میانی چسب بزنید.

۵برای محصور کردن کادو دایره ای ، هر دو انتها را پیچ دهید. کاغذ در سمت صاف استوانه هنوز باید چسبیده باشد. با شروع از یک انتها ، کاغذ را در پایه جسم بچسبانید و دو یا سه بار آن را پیچ دهید. سپس ، یک چسب  را در اطراف پیچ و تاب بپیچانید تا آن را محکم کنید. در طرف دیگر نیز تکرار کنید. کار بسته بندی کادو باید شبیه به بسته بندی یک تکه آب نبات باشد.

 

۱اضافه کردن تزیینات روی جعبه بسته بندی کادو . هنگام افزودن تزئینات ، می خواهید در قسمت بالای جعبه کار کنید.

۲اضافه کردن یک برچسب .اضافه کردن یک برچسب با یک یادداشت همیشه می تواند گزینه مناسبی باشد . شما می توانید از برچسب هایآماده استفاده کنید ، که می توانید در اکثر فروشگاه ها پیدا کنید. همچنین می توانید با برش کاغذ مقوا به شکل برچسب ها ، پوشاندن آنها با کاغذ تزئینی و نوشتن پیام شخصی با قلم یا مداد ، برچسب های خود را تزیین کنید .

اضافه کردن یک برچسب
اضافه کردن یک برچسب

۳جهت بسته بندی کادو ربان را در اطراف کادو گره بزنید. از یک روبان ضخیم استفاده کنید که می توانید در یک فروشگاه خرازی خریداری کنید. انتهای روبان را در وسط کادو چسب بزنید. آن را دور بسته بچسبانید تا زمانی که روبان بسته را بطور کامل دور بزند. روبان و نوار را از انتهای دیگر برش دهید.

در صورت تمایل می توانید یک کمان دوتایی ایجاد کنید. این روند را تکرار کنید ، اما این بار نوار را به دور پهنای بسته بپیچید.

۴. اگر می خواهید زمان را صرفه جویی کنید ، می توانید این موارد را در هر فروشگاه خریداری کنید.

از ربان های پیچیده شده آماده برای بسته بندی کادو  استفاده کنید
از ربان های پیچیده شده آماده برای بسته بندی کادو  استفاده کنید

۵از انواع توت ها یا گیاهان خشک و یا پلاستیکی به عنوان تزیین استفاده کنید. انواع توت ها و گیاهان پلاستیکی را می توانید در یک فروشگاه محلی هدایا یا فروشگاه صنایع دستی خریداری کنید. می توانید این وسایل را به عنوان یک  تزئینی روی محصولات خود چسب بزنید.

استفاده از گیاهان خشک
استفاده از گیاهان خشک

همچنین بخوانید

source


شما کاربران محترم شادی کده همین حالا میتوانید کادوی دلخواه خود را با یک بسته بندی کادو شیک و زیبا از فروشگاه اینترنتی شادی کده سفارش دهید .


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *