کل فرایند هدیه دادن در یک رابطه عاشقانه می تواند استرس زا باشد. شما در جستجوی چیزی که فکر می کنید دوست دارد ، سرگردان می شوید. آیا باید کادویی خانگی بخرید؟ آیا به نظر ارزان است؟ اکنون شما این کار دشوار را پیدا کرده اید که بتوانید راهی مناسب برای ارائه هدیه عاشقانه خود پیدا کنید.

 

محل کادو دادن

انتخاب کنید که یک جای تعجب آور باشد ، یا شما یک ساختار خوب را ایجاد خواهید کرد. سورپرایز باعث می شود شریک شما هیجانی شود اما در عین حال ممکن ناراحت شود بنابراین تصمیم بگیرید که شریک زندگی شما در کدام گروه قرار می گیرد.

  • اگر می خواهید این هدیه یک سورپرایز کامل باشد ، حتماً آن را خوب مخفی کنید و قبل از دادن آن به شریک خود به طور طبیعی عمل کنید. هرچه کمتر شاهد آمدن آن باشیم ، هیجان آن بیشتر خواهد بود.
  • اگر شریک زندگی شما متعجب نمی شود به او بگویید که چیز خاصی برایش دارید. او هنوز نمی دانند هدیه چیست ، بنابراین خراب نمی شود ، اما او می داند که شما چیزی آماده کرده اید.

 

عمومی یا خصوصی

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید هدیه دادن خود را به صورت عمومی یا خصوصی بدهید. اگر هدیه شما یک کادو شخصی است  در نظر بگیرید که خلوت را حفظ کنید. اگر فکر می کنید او در یک شام عاشقانه از یک دسته گل و یک جواهرات لذت می برد ، آن را به این روش ارائه دهید. برخی از افراد حرکات عاشقانه را در ملا عام دوست دارند و برخی دیگر ترجیح می دهند لحظه لحظه را به تنهایی به اشتراک بگذارند ، بنابراین فقط سعی کنید تعیین کنید که همسرتان کدام یک را ترجیح می دهد.

 

هدیه خود را به زیبایی ببندید. با پنهان کردن حال حاضر در یک کاغذ بسته بندی زرق و برق دار و قرار دادن آن در یک کیف زیبا ، دیگر موارد قابل توجه شما در لحظه آشکار شدن بسیار جالب و هیجان انگیز تر خواهد بود. حتی می توانید قبل از اینکه به او فرصتی برای باز کردن آن بدهید ، هیجان و انتظار را افزایش دهید. اگر هدیه ای را از فروشگاه خریداری کرده اید ، سؤال کنید از منشی که آیا زیبایی آن شما را جلب میکند یا خیر ؟ی اگر خودتان در این بخش هستید به یک فروشگاه بروید تا بهترین لوازم بسته بندی را انتخاب کنید.

 

شما همواره می تواند بهترین کادو ها برای شریک خود را از شادی کده تهیه کنید

 

اگر نحوه بسته بندی کادو را بلد نیستید از طریق آنلاین در اینترنت جستجو کنید حتما به خوبی می توانید کادو را بسته بندی کنید.

یک کارت معنی دار و صمیمانه بنویسید. اغلب اوقات ، این می تواند به یاد ماندنی ترین و قابل توجه ترین قسمت هدیه باشد ، بنابراین این کار را تا آخرین لحظه فراموش  نکنید. به این مناسبت فکر کنید ، روی احساسات خود نسبت به گیرنده تأمل کنید.

  • شخصی که میخواهید به او هدیه ای بدهید در نظر بگیرید و به او بگویید که چرا آنها را دوست دارید ، بگویید و چرا آنها سزاوار این هدیه هستند.
  • در مورد لحظات خاصی که به اشتراک گذاشته اید صحبت کنید. به آینده نگاه کنید و در مورد چیز دیگری که امیدوارید با او تجربه کنید صحبت کنید.

نحوه دادن کادو و هدیه

 

فضای عاشقانه

 

فضایی عاشقانه برای ارائه هدیه ایجاد کنید. آیا شما انتخاب کرده اید هدیه خود را به صورت خصوصی یا عمومی ارائه دهید ، مطمئن شوید که روحیه او را در نظر گرفته اید. اگر در خانه هستید ، شمع ها ، گل ها و موسیقی آرام  همه راه های خوبی برای ایجاد یک روحیه صمیمی هستند.  اگر می خواهید هدیه خود را به صورت عمومی هدیه دهید ، جایی را با روشنایی کم انتخاب کنید.

  • تصمیم گیری در مورد جوی که برای شریک زندگی شما بهتر باشد ، مهمترین نکته است.
  • اگر شریک زندگی تان در رستوران های متفرقه احساس ناراحتی می کند یا به شمع ها و گل های معطر حساسیت داردد ، از عقل سلیم استفاده کنید. کمتر در مورد ایجاد یک شب عاشقانه “کلیشه ای” کامل ، و بیشتر در مورد اینکه شریک زندگی تان احساس عشق و خوشبختی شود ، نگران باشید.

 

سعی کنید هدیه را به روشی بازیگوش ارائه دهید. بعضی اوقات روند تحویل و دریافت هدیه می تواند هدیه ای باشد به تنهایی! اگر زمان حال شما از چندین قطعه تشکیل شده است ، اگر می خواهید واقعاً خلاق باشید شما می توانید سرنخ هایی را برای آنها فراهم کنید که در پایان آنها را به هدیه خود سوق دهد.

  • از دریافت کمک خانواده و دوستان عاشق خود خجالتی نباشید. آنها ممکن است بتوانند به شما کمک کنند یک هدیه واقعا سرگرم کننده و ویژه را جلب کنید

 

شما همواره میتوانید از فروشگاه اینترنتی شادی کده کادو و هدیه های متنوع و مورد نظر شریک خود را پیدا کنید.

 

source  و منبع

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *