کادو برای آقایان : هدایا سرگرم کننده هستند زیرا هدف آنها این است که یک بیان جسمی از عشق به دیگری باشند. موارد زیادی وجود دارد که مناسب هدیه دادن به آقایان است. با این حال ، عمل خرید کادو برای آقایان می تواند ناامید کننده باشد ، به خصوص اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را خریداری کنید. در حالی که جزئیات از زوج به زوج دیگر متفاوت خواهد بود ، انتخاب هدیه برای شخصی که به شما اهمیت می دهد مهم است.

1- اهمیت مناسبت را در نظر بگیرید. به طور کلی ، شما باید این درک را داشته باشید که مناسبت کادو بسیار اهمیت دارد . به طور مثل هدیه تولد با کادو سالگرد متفاوت است و بهتر است کادو تولد اساسی تر باشد . بنابراین اندازه و ارزش کادوی شما باید تقریباً با مناسبت آن یکی باشد.

به خاطر داشته باشید که نیازی به مناسبت برای کادو دادن نیست. هدایا همیشه مورد استقبال قرار می گیرند ، و اگر به طور خود جوش به همسرتان هدیه ای بدهید او حتما متشکر آن خواهد بود.

فکر کردن به مناسبت کادو
فکر کردن به مناسبت کادو

2- وزن هدیه های عاشقانه در مقابل کادو های عملی. کادو های مختلفی وجود دارد که می توانید به آقایان بدهید. آنها جلوه های مختلف و متناسب با مناسبت های مختلف دارند. هدایای رمانتیک یک ژست در واقع نمادین از عشق شما است ، در حالی که هدایای عملی چیزی با ارزش و استفاده واقعی است. اینکه یکی را بر دیگری انتخاب کنید ، بستگی به مناسبت ، روابط و سلایق همسر شما دارد .

هدایای رمانتیک شامل گل رز ، نامه های دلچسب است. آنها برای مناسبت های عاشقانه مانند سالگرد روز ولنتاین خوب هستند.

هدایای عملی کاربرد واقعی دارند و از جوراب گرفته تا بازی های ویدیویی و کیف پول متغیر هستند. آنها به مناسبت خاصی احتیاج ندارند ، اما به خوبی برای روزهای تولد و کریسمس مناسب هستند.

هدیه عاشقانه
هدیه عاشقانه

3- انتخاب خود را بر اساس علایق خود پایه گذاری کنید. اگر می خواهید هدیه ای را برای شخصی خریداری کنید ، ابتدا باید علایق او را شناسایی کنید . شاید همسر شما ، کادو های مربوط به ورزش یا موسیقی را بیشتر دوست داشته باشد. شاید عاشق مطالعه باشد . به احتمال زیاد شما از آنچه همسر شما به آن علاقه مند است آگاهی عمیق دارید. از این دانش بهره ببرید و بگذارید شما را به سمت یک کادو راهنمایی کند.

به عنوان مثال ، اگر همسر شما در ورزش است ، می توانید یک پیراهن ورزشی برای او تهیه کنید .

انتخاب براساس علایق
انتخاب براساس علایق

4- به نیازهایش توجه کنید. روند دریافت هدیه برای همسر شما می تواند ماه ها قبل از خرید واقعی آن شروع شود. در طی مکالمات معمول شما ، او احتمالاً در آینده نزدیک درباره برخی مواردی که می خواهد یا به آنها احتیاج دارد ، اظهار خواهد کرد.

علاوه بر این ، این واقعیت که شما با دقت به سخنان او گفتید ، شما را به عنوان یک شریک حتی مطمئن تر به نظر می رساند.

توجه به نیازها
توجه به نیازها

5 – با دوستانش مشورت کنید. اگر همسر شما دوستان نزدیک دارد ، ممکن است آنها در حال حاضر چشم انداز تازه ای نسبت به چیزهایی که همسرتان به آنها علاقه مند است داشته باشند. صحبت کردن با آنها در مورد آن ، هنگامی که همسر شما در اطراف نیست می تواند برخی از بینش در مورد آنچه شما در نهایت برای او تهیه خواهید کرد را بیان کند. حتی اگر چیزی مستقیم از او نشنیده باشند ، ممکن است بتوانند هدایای مناسبی را ارائه دهند.

مشورت با دوستان
مشورت با دوستان

6- چیزی غیرقابل پیش بینی را در نظر بگیرید. یکی از عوامل یک کادو عالی عنصر تعجب است. اگر همسر شما دقیقاً می داند چه چیزی را برای او خواهید خرید ، احساس خاصی نخواهد کرد. با این حساب ، سعی کنید تعادل بین عدم پیش بینی و مطلوبیت  را برقرار کنید. در پایان ، این مهمتر است که همسر شما واقعاً آنچه را که برایش تهیه می کنید خوشحال می شود ، اما عامل تعجب آور باعث می شود هدیه دادن آن برای هر دو شما لذت بخش تر شود.

سورپرایز کردن
سورپرایز کردن

7- اطمینان حاصل کنید که هدیه با کیفیت بالا است.. اگر می خواهید یک کادو برای آقایان بخرید ، سعی کنید بهترین جنس آن کادو را تهیه کنید . اگر به طور کلی می دانید چه چیزی را می خواهید بدست آورید ، برای یک کالای با کیفیت بالاتر هدف بگیرید. این اغلب (اما نه همیشه) با قیمت کالا مطابقت دارد. در عصر اینترنت ، جستجوی کادو و دیدن میزان هزینه شخصی در مقایسه با سایر محصولات بسیار ساده است.

بررسی های آنلاین را بررسی کنید تا ایده خوبی از کیفیت محصول داشته باشید ..

کادوی با کیفیت
کادوی با کیفیت برای آقایان

همچنین شما می توانید جهت سفارش انواع کادو برای آقایان ویژه مناسب های مختلف از فروشگاه اینترنتی شادی کده و دسته بندی های کادویی ها بازدید کنید.


8- به جای یک کالا یک تجربه بخرید. بسیاری از مردم اکنون داشتم یک تجربه مشترک را بر خرید یک کالا ارجح می دانند . بی به عنوان مثال ، به جای کالای فروشگاهی ، می توانید همسرتان را برای کنسرت مورد علاقه او دعوت کنید.

تجربه به جای کادو
تجربه به جای کادو برای آقایان

9- چیزی را انتخاب کنید که یک خاطره مشترک را به یاد می آورد. به عنوان یک زن و شوهر ، این احتمال وجود دارد که شما بسیاری از جوک ها و مفاهیم درونی داشته باشید که فقط برای دو نفرتان شناخته شده است. اگر به سادگی در حال پیدا کردن هدایا هستید ، ممکن است یک مورد پیدا کنید که به نوعی یادآوری روابط شما باشد و او را به یاد دوران های خوشی بیندازد.

کادوی خاطره مشترک
کادوی خاطره مشترک

10- روی هزینه توجه داشته باشید . ارزش نهایی هدیه ای که شما می دهید در اندیشه ای که در آن سرمایه گذاری کرده اید نهفته است. اگرچه نباید از هزینه اضافی برای هدیه ای به یاد ماندنی ترسید ، اما به یاد داشته باشید که چیزهای مهم دیگری در دسترس هستند .

یک مثال عالی می تواند یک قاب عکس خوب و قاب از دوتای شما با هم باشد. مثال دیگر یک صفحه حکاکی شده با نام او در آن است.

توجه به هزینه ها
توجه به هزینه ها

11- خودتان چیزی بسازید. هدایا لزوماً نیازی به خریداری ندارند. در بعضی موارد ، اگر خودتان چیزی درست کنید ، می توانید حتی بیشتر فکر کنید. اگر استعدادی مانند هنر یا موسیقی دارید ، می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. برای همسر خود ترانه ای بنویسید و آن را به او تقدیم کنید. برای او یک پرتره بکشید. این هدایا معمولاً ارزان ترین هستند ، اما از نظر قلبی ، معنادار نیز هستند.

ساخت کادوی دست ساز
ساخت کادوی دست ساز

12- قیمت ها را مقایسه کنید. اگرچه نباید خود را بیش از حد از کادو خود نگران کنید ، اما دیدن این مسئله که از کجا و چگونه خرید کنید ، اهمیت بالایی دارد. اگرچه قیمت برخی از کالاها به صورت استاندارد است ، همیشه این احتمال وجود دارد که یک فروشگاه نسبت به سایرین نوعی حاشیه داشته باشد. بررسی مقایسه قیمت فروشگاه ها یا بازارهای آنلاین انجام آن چنان طول نمی کشد و با این کار می توانید پس انداز کنید.

بعضی اوقات می توانید از فروش فوق العاده شوید. برخی از فروشگاه ، تخفیف های عمده ای را برای کالاها ارائه می دهند.

در صورت خرید آنلاین ، به زمان ارسال دقت کنید . اگر این کادو را برای یک تاریخ خاص مانند تولد یا سالگرد خریداری می کنید ، به این دلیل است که به کادو در روز و ترجیحا حداقل حداقل چند روز قبل از آن احتیاج دارید. تحویل بسته ها ممکن است 1-2 هفته طول بکشد تا شما آن ها را دریافت کنید . هنگام خرید خود باید این تاخیر را در نظر بگیرید. با توجه به مشکلات پیش بینی نشده در مورد خدمات پستی ، ایده خوبی است که حداقل یک هفته قبل همه چیز را آماده کنید.

اگر همسر شما با شما زندگی می کند ، باید این خطر را در نظر بگیرید که او ممکن است کسی باشد که قبل از شما بسته را از پست تحویل بگیرد. این یک ریسک است باید بسته را در مکانی دیگر مانند محل دوست خود ارسال کنید.

فروش فوق العاده
فروش فوق العاده

13- کادو را بسته بندی کنید. اگرچه بسته بندی گاهی اوقات به عنوان یک افزودنی غیر ضروری به نظر می رسد ، اما مدت زمان لازم برای باز کردن کادو به شوق آن می افزاید و این کادو دادن را هم برای شما و هم برای همسرتان لذت بخش تر می کند.اگر نسبتاً کوچک است ، می توانید کادو خود را نیز در یک پاکت قرار دهید.

بسته بندی کردن کادو
بسته بندی کردن کادو برای آقایان

14 – آن را در جایی مخفی ذخیره کنید. مخفی نگه داشتن کادو تا زمانی که آماده ارائه آن به همسرتان باشید ، بسته به وضعیت زندگی شما می تواند آسان یا دشوار باشد. به عنوان مثال اگر با همسر خود در یک آپارتمان نسبتاً کوچک زندگی می کنید ، پیدا کردن مکانی که مطمئناً به نظر نمی رسد دشوار باشد. مکان های ناچیز مانند پشت کمد های آشپزخانه و کمد های کوچک می تواند برای مخفی کردن کادو تا زمان مناسب باشد بسیار عالی است.

اگر فکر می کنید پنهان کردن آن سخت است ، همیشه می توانید آن را در جایی دور از خانه ، مانند خانه والدین یا مکان دوست خود مخفی کنید.. این ممکن است وسوسه انگیز باشد که به همسرتان در مورد کادو ای عالی که به او داده اید بگویید ، اما ارزش این را دارد که تا لحظه حقیقت ساکت باشید.

مخفی کردن کادو
مخفی کردن کادو

15- یک نامه یا کارت عاشقانه درج کنید. حتی اگر نویسنده خاصی نیستید ، زیبایی خاصی در تلاش برای توصیف احساسات خود نسبت به شخص مهم دیگر روی کاغذ وجود دارد. لازم نیست چیز خاصی باشد. چیزی را در مورد معنای هدایا بنویسید (مثلاً عشق شما به او) و چقدر به او اهمیت می دهید.

به عنوان مثال ، می توانستید بنویسید: “این دفترچه شامل همه خاطرات و عکس های  مورد علاقه من از زندگی ما است. امیدوارم که تو را به همان اندازه که باعث شده من لبخند بزنم به وجد بیاورد!”

نوشتن کارت عاشقانه
نوشتن کارت عاشقانه

16- عجله نکنید. شما می خواهید کادو خود را در جایی ارائه دهید که دو نفر شما آرام باشند و چیزهای دلپذیری وجود داشته باشد. کادو دادن نباید به هیچ وجه عجله ای شود .

برخی از هدایا را می توان در مواقع خاص اهدا کرد به عنوان مثال ، هدایای کریسمس را می توان در زیر درخت باقی گذاشت. اگر مهمانی بزرگ است ، می توانید کادو خود را با دیگران کنار بگذارید.

عجله هرگز!
عجله هرگز!

17- او را به صبر وادارید . به او بگویید صبر کنید در حالی که شما میروید تا هدیه اش را بیاورید. صبر کردن او در حین جشن باعث می شود که او به وجد بیاید و اگر سعی در حدس زدن آنچه را که برای او خریداری کرده اید ، بکنید بسیار سرگرم کننده تر خواهد بود.

انتظار کادو
انتظار کادو

 

18 – جشن دادن کادو را عاشقانه کنید . وارد شدن به احساسات جسمی (مانند آغوش و بوسه) می تواند به تشدید احساسات مثبت او هنگام دریافت کادو کمک کند و این برای او بسیار شیرین خواهد بود .

کادوی عاشقانه
کادوی عاشقانه برای آقایان

در نهایت خیلی چیزها را برنامه ریزی نکنید. بگذارید بعضی از جادوها به طور خودجوش اتفاق بیفتد.

source


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع کادو برای آقایان و لوازم تزیینی و تم های جشن های شما


همچنین بخوانید

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *