کادو زنانه : همسر شما زندگی شما را کامل می کند. او باعث می شود احساس ویژه ای داشته باشید ، از شما حمایت عاطفی می کند ، شما را دوست دارد و به شما اعتماد به نفس می دهد .

بنابراین ، مهمترین فرد در زندگی شما به طور قطع نیاز به خوشحال شدن گاه به گاه با برخی هدایای زیبا و پرمعنا دارد.

چه هدایایی می تواند باشد؟ تیم شادی کده لیستی از هدایایی که مناسب همسر شماست را برای به زشما اعلام می کند . از بین این لیست می توانید بهترین ها را برای همسر خود انتخاب کنید .

1- رنگ ناخن

محصولات آرایشی : دستهای زیبایش همیشه جلوی چشمان شماست . بنابراین ، همسر خود را با یک رنگ ناخن زیبا خوشحال کنید تا که بتواند انگشتان خود را با آن تزئین کند. اطمینان حاصل کنید که مخلوطی از رنگ های مختلف و فقط سایه های یک رنگ خاص وجود ندارد. حتی با نقاشی ناخن های خود او را به خنده بیاورید !!!!

رنگ ناخن
رنگ ناخن

2-  عینک آفتابی مرسوم ، مد روز

از چشمانش در برابر نور آفتاب محافظت کنید . یک عینک آفتابی زیبا و شیک را برای محبوب خود بخرید. در حالی که شما یک عینک آفتابی را انتخاب می کنید ، در حافظه خود صورت او را  مجسم کنید و عینک مناسبی را برایش تهیه کنید .

عینک آفتابی
عینک آفتابی

3- رژ لب

بله ، همسر شما عاشق نقاشی لب هایش است و خیره کننده به نظر می رسد! از برخی از مارک های خوب و قابل اعتماد چندین رژ لب با رنگ های متنوع به او هدیه دهید. مطمئناً یک میلیون انتخاب برای شما وجود دارد. یکی را انتخاب کنید که مناسب همسرتان باشد.

رژ لب
رژ لب

4-  کیف باشگاه

پس از تمام مسئولیت های خانه ، او باید خود را متناسب نگه دارد. به همسر خود یک کیف باشگاه  کادو بدهید که نشان دهد شما از سلامتی او مراقبت می کنید و به آرامی به او یادآوری کنید که او باید از خودش مراقبت کند. این یک کادو زنانه عالی است.

کیف باشگاه
کیف باشگاه

5- کیف دستی

برای خانم ها مهم نیست که یک کیف دستی دیگر به مجموعه کیف های خود اضافه کنند. آنها هرگز خسته نمی شوند . یک کیف خاص به او هدیه کنید که هر بار که از آن استفاده می کند او را به شما یادآوری کند. می توانید کیف را با رنگ جسورانه اما درجه یک یا رسمی تر انتخاب کنید.

کیف دستی
کیف دستی

6- گوشواره نقره یا طلا !!!

هر خانمی عاشق این جفت های جواهرات آویزان هستند ، و این یک روش عالی برای برجسته کردن زیبایی های همسر شما است.

گوشواره
گوشواره

7-  هدفون بی سیم شیک

موسیقی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی او است. او در طول روز موسیقی گوش می دهد. بهترین هدیه برای او یک هدفون بیسیم با کیفیت بالای پخش است . از تماس گرفتن تا گوش دادن به موسیقی در هر زمان ، او می تواند از آن در همه جا استفاده کند.

هدفون
هدفون

8-  صابون های حمام

صابون های عطری و لوکس در  هر بار حمام کردن باعث تقویت روحیه همسر شما می شوند. او از شما را برای این هدیه قدردانی خواهد کرد . البته این هدیه به تنهایی کافی نیست .

صابون های حمام
صابون های حمام

9- جوراب

برای گرم نگه داشتن پا ، یک جفت جوراب فوق العاده زیبا هدیه دهید. به دنبال جوراب های پشمی خاص باشید به خصوص اگر همسر شما در طول روز و در فصل سرد بیرون از خانه کار می کند. این یک هدیه ساده اما مفید است که همسر شما دوست دارد هر زمانی داشته باشد.

جوراب
جوراب

10- صندلی راحت

شاید او عاشق نشستن بر روی صندلی در یک گوشه با یک فنجان چای باشد ، اما هرگز واقعاً فرصتی برای انجام این کار ندارد. به او یک صندلی دنج و پیشرفته هدیه دهید تا او پس از یک روز شلوغ استراحت کند.


همچنین شما می توانید جهت سفارش انواع کادو زنانه ویژه مناسب های مختلف از فروشگاه اینترنتی شادی کده و دسته بندی های کادویی ها بازدید کنید.


صندلی راحت
صندلی راحت

11- کتاب

آیا همسر شما عاشق خواندن است؟ شما این را می دانید. اگر او عاشق کتاب است کتابی مطابق ذائقه او برایش تهیه کنید . در موضاعات انتخابی حتما دقت کنید .

کتاب
کتاب

12-  ست لباس خواب ابریشم

یک لباس خواب ابریشمی در هنگامی که از سر کار بر می گردید  و در خانه استراحت می کنید ، نهایت زیبایی و راحتی را به همسر شما خواهد داد. و ابریشم براق باورنکردنی به نظر می رسد  . این هدیه ای است که او قطعاً دوستش دارد. اما رنگ ها و سبک دلخواه او را انتخاب کنید.

ست لباس خواب ابریشم
ست لباس خواب ابریشم

13- ساعت

این ممکن است کمی ریسک باشد اما وقتی نوبت هدیه بهتر شما مانند ساعت مچی می رسد بی انتها و بی نقص است. چیزی را انتخاب کنید که او در بیشتر مواقع بتواند با آن کار کند. این یک کادو زنانه عالی است .

ساعت
ساعت

14-  ملحفه های کتانی سفید

آیا همسر شما سازمان یافته ، مرتب و پاکیزه است؟ پس او مطمئناً از یک جفت جدید از ورق و بالش های ملافه سفید استقبال می کند. این می تواند یک هدیه ایده آل برای زنانی باشد که عاشق بستر خوب هستند. سفیدی آرامش بخش با راحتی و زیبایی کتانی کاملاً عالی است.

ملحفه های کتانی سفید
ملحفه های کتانی سفید

15-  کفش ورزشی سبک

او تمام روز در حال انجام کارهای روزانه است و سپس به سر کار می رود. پاهای او سزاوار راحتی با کفش هایی سبک هستند تا بتوانند داخل آن شوند. این یک هدیه بسیار متفکرانه و شیرین برای همسر شما است.

کفش ورزشی
کفش ورزشی

16- ماسک خواب

وقتی او خواب است ، بگذارید با آرامش کامل بخوابد. یک ماسک خواب خوب به او هدیه دهید. اگر او زیاد مسافرت کند یا دائما به خاطر کم خوابی در حال چرت زدن است ، این یک هدیه ایده آل است.

ماسک خواب
ماسک خواب

17- ماسک های زیبایی

به او ماسک زیبایی هدیه کنید تا به او یادآوری کنید که از خودش مراقبت کند و گاهی اوقات با او هم دردی میکنید. اینها آرامش بخش و بسیار مورد نیاز برای ایجاد طراوت و درخشش پوست هستند. همسر شما به خاطر این شما را دوست خواهد داشت.

ماسک های زیبایی
ماسک های زیبایی

17- کیت مراقبت از پوست

هنگامی که یک کیت مراقبت از پوست در مقابل او قرار گرفت ، همسر شما هرگز به آن نه نمی گوید .

کیت مراقبت از پوست
کیت مراقبت از پوست

18- کیف لوازم آرایش

او عاشق لوازم آرایش خود است و نمی تواند هنگام مسافرت آن را با خود به همراه نداشته باشد . بنابراین ، به او اجازه دهید همه آنها را در یک کیف لوازم آرایش جا دهد. او می تواند آن را حمل کند در هر جایی که می رود ، زیرا اکثر آنها تاشو و کوچک هستند.

کیف لوازم آرایش
کیف لوازم آرایش

20- روسری پشمی زیبا

روسری زیبا و پشمی گرم عشق هر خانمی است. همسر شما می تواند هر بار که در سرما بیرون می رود از آن استفاده کند. بنابراین ، یکی را انتخاب کنید که خیلی شیک نیست ، اما به اندازه کافی کلاسیک است که در اکثر مکان ها ، به خصوص کار ، مناسب باشد.

روسری پشمی
روسری پشمی

21-  شلوار بدنسازی

هر از گاهی  همسر خود را به مراقبت از سلامتی و تناسب اندام خود دعوت کنید . برای این کار ، یک شلوار بدنسازی یک انتخاب هدیه مناسب است.

شلوار بدنسازی
شلوار بدنسازی

22- دستبند

قراردادن جواهرات زیبا روی بدن یادآور شیرینی از عشق شما به او است. بنابراین پیش بروید و دستبندی خیره‌کننده را به او هدیه دهید تادر دستان او بدرخشد.

دستبند
دستبند

23- ادکلن

همسر شما هرگز به ادکلن خوب نه نخواهد گفت. اگر از قبل انتخاب او را می دانید، پس می دانید چه کاری انجام دهید. برو و انتخاب صحیح را انجام بده.

ادکلن
ادکلن

24- قاب کردن چیزی معنی دار

اگر شعری عاشقانه و یا عکسی معنی دار وجود دارد و شما هر دو دوست ، یک قاب از آن تهیه کنید. آن را به خانه بیاورید تا دیوار را آراسته کنید.

قاب کردن چیزی معنی دار
قاب کردن چیزی معنی دار

یادتان باشد

یادداشت کنید: هنگامی که همسرتان چیزی را دوست دارد اما آن را خریداری نکرد زیرا یا بودجه متناسب نبود و یا جزئیات آن را پیدا نکردید پس در اینجا شانس شماست که آن هدیه را هر طور شده تهیه کنید و به او بدهید.

 ایده کادو زنانه مورد علاقه شما در بین اینها چیست؟ در بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

source

همچنین بخوانید :


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع کادو زنانه و لوازم تزیینی و تم های جشن های شما


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *