کادو ولنتاین : روز ولنتاین نباید یک اتفاق ترسناک برای مردان در روابط باشد. این شانس شما برای انجام کارهای ویژه برای شخصی است که به شما اهمیت می دهد. شما می توانید از خرید چیزی و انجام برنامه ریزی برای یک روز عاشقانه دو نفره خوشحال باشید.

1- به یک کادو ولنتاین خوب فکر کنید.

در رابطه خود تأمل کنید و ببینید چه چیزی از همه خوشحال کننده تر است . حتی اگر مدت طولانی از رابطه نمی گذرد، یک کادو خوب فکر شده می تواند خیلی تاثیر گذار باشد . اگر عادت ندارید تا چیزی را درست کنید خرید کادو می تواند گزینه های خوبی باشد .

به تمام نکاتی فکر کنید که همسرتان در مورد روز ولنتاین ممکن است به شما گفته باشد فکر کنید . برخی مخالف روز ولنتاین هستند ، اما حتی آن افراد می توانند با یک کادو کوچک خوشحال شوند.

لیستی از مواردی را تهیه کنید که همسر شما دوست دارد یا خریداری می کند. ما در شادی کده می توانیم ایده های خوبی را را جهت خرید کادو به شما بدهیم .

فکر کردن به کادو ولنتاین
فکر کردن به کادو ولنتاین

***خرید کادوی ولنتاین***


2- حتی می توانید کادو ولنتاین دو نفره بخرید .

یک کادو کلاسیک عاشقانه که می توانید بخرید کادو ای است که شما و همسرتان می توانید با هم از آن استفاده کنید. چیزی را انتخاب کنید که شما را به هم نزدیک کند. مثل بلیط یک کنسرت یا رویداد ورزشی می تواند هدیه هایی مناسب باشد .

کادو ولنتاین دو نفره
کادو ولنتاین دو نفره

3- یک کادو ولنتاین سنتی عاشقانه به او کادو کنید.

سه کادو کلاسیک برای روز ولنتاین شکلات ، گل و جواهرات است. اگر همسر شما عاشق هدایا سنتی ولنتاین باشد حتما از آن لذت می برد و شما یادتان باشد که کادو را به طور خاص به همسر خود تهیه کنید. به عنوان مثال ، اگر همسر شما عاشق نارگیل است ، مجموعه ای از ترافل های شکلاتی را با نارگیل خریداری کنید. با افزودن چیزی اضافی به کادو خود می توانید هدایای سنتی را شخصی تر کنی. مانند یک ربان و …

جواهرات نیز می تواند در ولنتاین مهم باشد . به نوع جواهرات خود که همسرتان می اندازد توجه کنید. چیزی را خریداری کنید که متناسب با سبک او باشد و اطمینان حاصل کنید که خیلی عجیب و غریب نباشد ، مگر اینکه او یک دختر عجیب و غریب باشد.

کادو ولنتاین سنتی عاشقانه
کادو ولنتاین سنتی عاشقانه

4- یک کادو ولنتاین منحصر به فرد بخرید.

یکی از بهترین گزینه ها برای کادو چیزی است که منحصر به فرد باشد. دوباره بیاندیشید و در مورد سرگرمی های او یا آنچه را که مرتباً خریداری می کند فکر کنید. اگر همسر شما یک هنرمند یا موسیقیدان است ، کادو ای را در نظر بگیرید که موجب صرفه جویی در هزینه های او مانند رنگ های روغنی یا کابل های گیتار خواهد شد. اگر همسر شما عاشق موارد با مضمون حیوانات خانگی است از وسایل مختلفی که در فروشگاه های حیوانات است بازدید کنید.

کادو ولنتاین منحصر به فرد
کادو ولنتاین منحصر به فرد

5- یک حیوان خانگی را به او بدهبد.

قبل از گرفتن حیوان باید اطمینان حاصل کنید که همسر شما حیوان خانگی می خواهد و زمان مراقبت از حیوان خانگی را دارد. همچنین باید بتوانید نسبت به مراقبت از این حیوان نیز وقت بگذارید. تصمیمی بگیرید که همسر شما چه چیزی بیشتر دوست دارد. دوباره به این فکر کنید که آیا او تمایل به بودن در اطراف گربه ها ، سگ ها ، یا حتی ماهی ها و .. را نشان می دهد یا خیر.

6- یادداشت دستی را اضافه کنید.

تقریباً هر دختری در یک رابطه یک یادداشت عاشقانه یا نوعی از کارت تحریر با دست نوشته را می خواهد . این بهترین روش برای اطمینان از بهترین نحوه ارائه کادو شما است. اگر شما به همسرتان آشکارا نمی گویید “دوستت دارم” ، آن را از طریق کارت ها بگویید . در مورد چیزهایی که دوست دارید یا همسرتان دوست دارد بنویسید. صادق باشید و در مورد چیزهای کوچک که فراتر از ظاهر او است ، بنویسید.

یادداشت دستی را اضافه کنید.
یادداشت دستی را اضافه کنید.

ساختن یک کادو ولنتاین عاشقانه (کادو دست ساز)

1- یک فلش یا CD ترکیبی درست کنید.

این یک انتخاب کادو کلاسیک برای دوستداران موسیقی است. شما می توانید با انتخاب آهنگ هایی که حول محور عشق قرار دارند ترکیبی خاص از آهنگ های خود را که از آنها لذت خواهد برد ایجاد کنید . شما می توانید از نرم افزارهای موسیقی مانند Windows Music Player و iTunes استفاده کنید تا یک CD-mix شخصی برای همسر شما ایجاد شود.

قبل از اضافه کردن آهنگ ها ، آنها را به طور کامل گوش دهید. گاهی اوقات یک آهنگ عاشقانه می تواند تا انتها به یک آهنگ غمگین و نه چندان خوب تبدیل شود.

فلش یا CD ترکیبی درست کنید.
فلش یا CD ترکیبی درست کنید.

2- کادو ولنتاین پخته شده به او بدهید .

بله تعجب نکنبد گاهی اوقات می توانید دست به آشپزی بزنید . تهیه یک کادوی آشپزی شده راهی عالی برای نشان دادن عشق خود به همسر خود است که شما در حال فکر کردن به او هستید. در مورد شیرینی ها یا شیرینی هایی که همسر شما دوست دارد فکر کنید و چیزی شبیه به آن درست کنید. همچنین می توانید برای موارد اضافی ، شیرینی ها را به شکل قلب قرمز پخت کنید.

3- یک کارت عاشقانه را برای کادو ولنتاین بنویسید.

این کارت ها تقریبا در هر فروشگاهی قابل خریداری هستند مهمترین قسمت کارت ، کلماتی است که روی آن می نویسید. سعی کنید در ضمن نوشتن چیزی که همسر شما می خواهد شیرین یا سرگرم کننده باشد ، صادق باشید.

شما فقط لازم نیست عبارات ساده ای بنویسید مانند “از اینکه همیشه هستی تشکر می کنم.” احساس خلاقیت کنید – اشعار ، شوخی ها و حتی داستان های کوتاه می توانند یک کارت را واقعاً درخشان کند.

یک کارت عاشقانه بنویسید
یک کارت عاشقانه بنویسید

4- چیدمان گل یک کادو ولنتاین عالی

این یک هدیه عالی برای همسر است. مجموعه ای از گل ها را انتخاب کنید که فکر می کنید در کنار هم خوب به نظر می رسند ، سپس آنها را در یک گلدان یا چیدمان تزئینی قرار دهید. برای این کار از اشیاء اطراف خانه استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک بطری و یا گلدان قدیمی که باید آن را خوب بشورید و حتی اگر لازم است کاغذ کادو بگیرید تا یک گلدان خوبی را ایجاد کنید . این می تواند یک کادو ولنتاین خوب باشد.

5- یک سبد کادو ولنتاین درست کنید.

این یک روش عالی برای به وجود آوردن احساس هدیه خانگی حتی در مواردی که برخی از چیزهایی که در آن می گذارید را باید در فروشگاه خریداری گنید. یک سبد هدیه دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – یک سبد تزئینی پر از هدایای کوچک که گیرنده از آن لذت می برد. به عنوان مثال ، اگر همسر  شما فیلم را دوست دارد ، ممکن است سبد خرید را با انتخاب DVD های کلاسیک پر کنید. برای به وجد آوردن همسر خود سعی کنید مخلوطی از هدایای فروشگاه خریداری شده و خانگی را در سبد ترکیب کنید.

 برنامه ریزی جشن ولنتاین

1- شام ولنتاین را در نظر بگیرید.

اگر قصد برنامه ریزی در روز ولنتاین را دارید ، رفتن به غذا خوردن در روز ولنتاین حتما مورد مهمی است. اگر می خواهید برای شام بیرون بروید و یا یک وعده غذایی را برای دو نفر در خانه بپزید ، یک هفته قبل تصمیم بگیرید. اگر مکانی وجود دارد که می خواهید برای صرف شام بروید ، حتما آن را رزرو کنید.

اگر تصمیم دارید خودتان یک وعده غذایی درست کنید ، وعده غذایی را که همسرتان دوست دارد انتخاب کنید. خود این میتواند یک کادو ولنتاین عال باشد.

اگر می خواهید در خانه باشید و طرز تهیه پخت و پز را نمی دانید ، فکر می کنید که یک غذای فانتزی و اماده نیز می تواند کافی باشد . شام را برای روز ولنتاین تزیین کنید . عروسک های قرمز ، شکلات قرمز و … را فراموش نکنید.

شام ولنتاین را در نظر بگیرید.
شام ولنتاین را در نظر بگیرید.

2- رقصیدن.

یک رقص زیبای دو نفره میتواند شب ولنتاین شما را کامل کند . اگر بلد نیست cd های اموزش رقص را بگیرید و کمی تمرین کنید لازم نیست خیلی حرفه ای باشید .

3- یک فیلم عاشقانه را ببینید.

شام و یک فیلم عاشقانه دیگری است که می توانستید انجام دهید. فیلم های کلاسیک عاشقانه و یا حتی فیلم های ایرانی و هالیوودی میتواند شب شما را کامل کند .

آنچه شریک زندگی شما را دوست دارد در نظر بگیرید. برخی از دختران ترجیح می دهند به جای یک فیلم عاشقانه به دیدن یک فیلم ترسناک بروند.

ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا شما یک شب عالی در ولنتاین داشته باشید . به یاد داشته باشید کادو ولنتاین را به صورت سورپرایز به مخاطب خود بدهید . بگذارید تا حسابی به وجد بیاید .

source 

همچنین ببینید

 


شما میتوانید انواع کادویی های ولنتاین را از فروشگاه اینترنتی شادی کده تهیه فرمایید.


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *