تلاش برای فکر کردن به یک هدیه مناسب می تواند گاهی اوقات کمی دشوار باشد . با گزینه های بسیار زیاد ، دشوار است بدانید چه چیزی هدیه ای مناسب برای همسر شما خواهد بود. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که مهمترین قسمت خرید هدیه برای هر کسی این است که احساس کند شما واقعاً آنها را می شناسید. با کمی توجه ، می توانید هنگام باز کردن جعبه مطمئن باشید که چهره ای شاد را مشاهده کنید.

برنامه ریزی

1- از پیش برنامه ریزی کنید . تا آخرین لحظه صبر نکنید. با برنامه ریزی از قبل ، می توانید در مورد ژست عاشقانه یا هدیه ای متناسب تصمیم بگیرید ، و زمان اجرای آن را خواهید داشت.

 

برنامه ریزی کادو خریدن
برنامه ریزی کادو خریدن

 

2- ایده های فکری : مدتی را برای تهیه لیست قرار دهید . لیست هدیه هایی  از چیزهایی که او دوست دارد ، لیستی از چیزهایی که مشترک دارید ، که می تواند شامل شوخی ها یا خاطرات باشد. از این لیست ها به عنوان الهام بخش برای ایده های هدیه استفاده کنید.

ایده های فکری
ایده های فکری

 

3- یک هدیه عملی را در نظر بگیرید. بسیاری از افراد از هدایای عملی قدردانی می کنند. یک سوال خوب که باید از خود بپرسید این است: “آیا این چیزی است که او در صورت عدم خرید برای خود می خرد؟” اگر جواب مثبت است ، آن را خریداری نکنید. یک هدیه خوب باید چیزی باشد که او دوست دارد و یا می تواند از آن استفاده کند ، اما او برای خودش خریداری نمی کند.

به عنوان مثال ، شاید او همیشه به دنبال یک وسایل آشپزخانه فانتزی است ، اما هرگز پول اضافی برای تهیه آن ندارد ، که این امر هدیه ای مناسب است.

هدیه عملی
هدیه عملی

 

4- از مکالمات اخیر استفاده کنید. این امکان وجود دارد که او عمداً درباره چیزی که ممکن است بخواهد تذکر داده باشد . از طرف دیگر ، شاید شما دو نفر درمورد چیزی که او اخیراً خواسته است ، صحبت کرده اید ، که می تواند شما را راهنمایی کند. استفاده از این موضوع به او می فهماند که شما واقعا به حرف هایش گوش می دهید.


همچنین شمتا می توانید جهت سفارش انواع کادو ویژه مناسب های مختلف از فروشگاه اینترنتی شادی کده و دسته بندی های کادویی ها بازدید کنید.


خرید کادو و هدیه
خرید کادو و هدیه

 

5- زبان عشق او را در نظر بگیرید. “زبان عشق” اصطلاحی است که گری چاپمن برای توصیف آنچه مردم برای احساس دوست داشتن دارند بیان می کند . اگر می توانید زبان عاشقانه همسرتان را دریابید ، می توانید چیزی را که او واقعاً می خواهد را بدست آورید.

یکی از زبان های عشق دریافت هدیه است ، همانطور که به نظر می رسد؛ این شخص وقتی شما او را با هدایای زیبا تحسین می کنید احساس دوست داشتنی می کند.

برای افرادی که ارزش وقت را می دانند ، صرف وقت با شما مهمترین چیز است.

 

زبان عشق
زبان عشق

 

6- از او بپرسید که چه می خواهد. در اینجا از فرد مقابل مهم است . برخی از دختران از درخواست شما در پرسیدن قدردانی می کنند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است آن را عجیب بدانند.

خرید کادو و هدیه
خرید کادو و هدیه

 

ساخت کادو و هدیه

1- چیزی را برای او درست کنید. اگر پول زیادی ندارید این گزینه عالی است ، و در اغلب موارد اگر آن را خود ساخته باشید برای او ارزش بیشتری خواهد داشت. تهیه هدیه. بعلاوه ، می دانید که بی نظیر خواهد بود.  و او قدردان شماست  . نگران نباشید ، لازم نیست وان گوگ باشید تا هدیه ای زیبا را که دوستش دارد تهیه کنید.

یک دفترچه تهیه کنید یا یک عکس را قاب کنید. از آنجایی که این روزها بیشتر عکس ها روی رایانه یا تلفن است ، در واقع دادن عکس های خاص می تواند هیجان انگیز باشد .  می توانید عکس ها را با یک دفترچه ساده یا چند عکس از دو عکس خود در یک قاب قرار دهید.


2- نوشیدنی مورد علاقه او را هم کنار هدیه قرار دهید . این که آیا او عاشق چای یا هات چاکلت است ، سعی کنید حتما این کار را خود امجام دهید . به عنوان مثال ، برای کاکائو داغ ، می توانید یک کاکائو خانگی را با بسته های کمی از مارشمالو ترکیب کرده و درست کنید . اگر او چای را دوست دارد ، سعی کنید چای مورد علاقه او را دم کنید مثلا چای سبز یا زعفرانی

 

ساخت کادو و هدیه
ساخت کادو و هدیه

 

انجام کاری خوب برای او به عنوان هدیه

خانه را تمیز کن. شاید شما می خواهید یک خانه تمیزداشته باشید اما هیچوقت زمان کافی برای تمیز کردن ندارید. ام  نشان دادن مراقبت از شما با تمیز کردن خانه یک ژست خوب است. مطمئن شوید که در مورد همه کارهای خانه ، از تمیز کردن حمام تا انجام لباسشویی به او کمک می کنید .

کادو و هدیه
کادو و هدیه

 

پیدا کردن یک هدیه منحصر به فرد

1- به وب سایت های دست ساز نگاه کنید. وب سایت های صنایع دستی هدایای متنوعی را ارائه می دهند که بی نظیر هستند. می توانید چیزی متناسب با آنچه دخترتان را دوست دارد پیدا کنید و یا حتی یک هدیه ای که برای او سفارشی شده است داشته باشد .


فروشگاه اینترنتی شادی کده انواع کادویی های دست ساز و با کیفیت نظیر عروسک ، گردندبند را برای شما کاربران محترم عرضه می کند .


2- نمایشگاه های هنری را امتحان کنید. می توانید در نمایشگاه های هنری محلی و نمایشگاه های صنایع دستی ، هدایای خوبی را پیدا کنید. در حالی که گاهی اوقات قیمت ها می توانند بالا باشند ، شما در حال پرداخت پول برای هدیه ای ویژه هستید  و همزمان از اقتصاد محلی خود نیز حمایت می کنید.


3- چیزی را مطابق با احساسات او بیابید. به عنوان مثال ، اگر همسر شما عاشق نقاشی است ، قطعاً لوازم هنری انتخاب مناسبی است. با این حال ، یک کتاب در مورد هنر ، یا نقاشی توسط هنرمند مورد علاقه او (اگر توانایی آن را دارید) نیز وجود دارد. هدیه را با چیزهایی که دوست دارد تنظیم کنید.


4- یک قدم بالاتر بردارید. به عنوان مثال ، اگر او عاشق کتاب است ، دادن کتاب به او یک انتخاب بدیهی است. با این حال ، می توانید یک قدم جلوتر بروید. به جای اینکه فقط هر کتابی را برای او بدست آورید ، سعی کنید نسخه ای از کتاب مورد علاقه خود را که توسط نویسنده امضا شده است به او بدهید . این امر واقعاً منحصر به فرد و خاص خواهد بود.

کادوی هنری
هدیه ی هنری

با هم تجربه کنید

1- سعی کنید کاری را انجام دهید که بتوانید با هم انجام دهید. به جای اینکه به او چیزی بدهید که آن را روی قفسه خود قرار دهد ، سعی کنید چیزی را برای او فراهم کنید که بتوانید بیرون بروید و انجام دهید. خواه این چیزی باشد که شما هر دو آن را دوست داشته باشید یا چیزی که دوست ندارید ، اما یک هدیه فراموش نشدنی را رقم خواهد زد.

به عنوان مثال ، سعی کنید دو بلیط کنسرت موسیقی مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید و با او به کنسسرت بروید .

2- فکر کنید تجربه طولانی مدت تری به او بدهید. به عنوان مثال ، اگر همیشه عاشق نقاشی بوده ، او را وارد کلاس نقاشی کنید. فقط مطمئن شوید که این چیزی است که او نسبت به آن بسیار علاقه مند است ، که باید از توجه به آنچه می گوید و انجام می دهد ، بدانید.

3- یک سفر کوچک را امتحان کنید. حتی یک راه رفتن کوتاه می تواند در شرایط مناسب عاشقانه باشد. لازم نیست خیلی گران تمام شود ، تا زمانی که به آنچه همسرتان دوست دارد فکر کنید.

برای یک استراحت حتی کوچکتر ، سعی کنید یک شب در یک هتل فانتزی در شهر بمانید.

گزینه دیگر “اقامت” است. در اصل ، شما هر دو روز کاری را از کار خود دور می کنید و در شهری که در آن زندگی می کنید ، برنامه های تفریحی ایجاد می کنید.

کادو خریدن
کادو خریدن

 

جلوگیری از دلخوری ها

از هدیه هایی که بیشتر به کار شما می آید تا او خودداری کنید . یک لباس کوچک یا بلیط یک رویداد ورزشی که او به آن اهمیتی نمی دهد ، هیچ امتیازی برای شما نخواهد داشت. هنگام انتخاب یک هدیه مطمئن شوید که در مورد دخترتان است ، نه خودتان

بر روی کلیشه ها قرار نگیر. فرهنگ عامه پر از تصویری است که مردانی به خرسهای عروسکی ، گردنبندهای قلب و گل رز می دهند. در حالی که ممکن است برخی از دختران احساس کنند که شما با آن هدیه او را می شناسید ، و به عنوان یک کلیشه دو بعدی فکر نکنید.

اگر از وقت و ایده های خود دور هستید ، حداقل به خرید دسته گل از گل های مورد علاقه او به جای گل رز ، یا گردنبندی بپردازید که به نوعی حق مطلب را ادا کرده باشید.

در مورد لباس و جواهرات محتاط باشید. اگرچه اینها می توانند ایده های عالی به نظر برسند ، اما پیشنهاد می شود دوباره به آن فکر کنید ، مگر اینکه خیلی مطمئن باشید که سلیقه ی همسرتان را می دانید.

source 

نحوه کادو خریدن
نحوه کادو خریدن

 

همچنین بخوانید 


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع هدیه و لوازم تزیینی و تم های جشن های شما


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *