کادوی پسرانه : شما می توانید کل روز را در بازارها بگذرانید و سپس در اینترنت جستجو کنید تا آن هدیه پسرانه عالی را برای پسر خود پیدا کنید! در هر صورت ، هیچ چیز به اندازه کافی خوب به نظر نمی رسد ، یا چیزهای بسیار جذاب دیگری نیز برای انتخاب وجود دارد. ما این را درک می کنیم .

خرید هدایای پسران ممکن است راحت نباشد ، اما به گشت و گذار نیاز دارد. در این پست ما به شما می گوییم چگونه آن کادوی عالی را برای پسران پیدا کنید.

در اینجا 15 مورد جالب را ذکر کرده ایم که می توانید به پسران کادو دهید و روز آنها را بسازید.

1- لباس – کادو پسرانه

در روزهایی که پسرها گزینه های لباس محدود یا خسته کننده دارند انتخاب لباس به عنوان هدیه می تواند موثر باشد . با روند مد روز در حال تغییر ، بچه ها نیز انتخاب های متنوعی دارند. و اگر به دنبال ایده های کادو برای آن پسر شیک پوش هستید ، پس یک لباس عالی برای او انتخاب کنید.

لباس - کادوی پسرانه
لباس – کادوی پسرانه

2- کفش – کادوی پسرانه

مانند لباس ، کفش نیز ایده کادو دیگری است که شاید بیشتر بچه ها دوست داشته باشند. آیا او را کفش ورزشی ، صندل ، کفش رسمی ، خوشحال خواهند کرد ؟ اکثر پسران در مورد نوع کفش هایی که می پوشند بسیار خاص هستند ، بنابراین جالبترین جفت کفش را که فکر می کنید مناسب آنها است را کادو دهید .

کفش - هدیه پسرانه
کفش – هدیه پسرانه

3- ساعت یک هدیه پسرانه عالی

شما هرگز نمی توانید با ساعت ها اشتباه کنید. اگر در حال تهیه یک ساعت مچی به یک پسر بچه کوچک هستید ، پس چیزی رنگی و ساده را انتخاب کنید. یک ساعت دیجیتالی با عدد فقط می تواند یک انتخاب ایده آل برای یک کودک خردسال باشد. هنگام خرید ساعت مچی برای نوجوان ، به دنبال چیزی مرسوم و مد روز باشید. ساعت هوشمند با گزینه های مختلف مانند زمان ، تاریخ و ماه می تواند انتخاب خوبی باشد ،

ساعت - کادو پسرانه
ساعت – کادو پسرانه

همچنین شما می توانید جهت سفارش انواع کادو پسرانه ویژه مناسب های مختلف را از فروشگاه اینترنتی شادی کده و دسته بندی کادویی ها مراجعه کنید.


4- عینک آفتابی و قاب عینک

عینک آفتابی برای پسرانی که عاشق ظاهر خود هستند و یا وسواس عینک دارند ، هدایای خوبی است. نکته اصلی در خرید مناسب ، آگاهی از شکل و اندازه قاب عینک است که مناسب کودک و یا نوجوان باشد. این می تواند یک کادو پسرانه عالی باشد .

عینک آفتابی پسرانه
عینک آفتابی پسرانه

5- کیف پول – کادو پسرانه شیک

کیف پول ها می توانند برای پسران کمی بزرگتر هدیه ای جالب باشند. آنها در شکل ها ، اندازه ها و ظرفیت های مختلفی موجود هستند. به دنبال کیف پول هایی باشید که بتوانند پول نقد و کارتهایی مانند کارت شناسایی یا کارت عضویت در کتابخانه یا سالن بدنسازی را داشته باشند. همچنین اندازه کیف پول را بررسی کنید – کیف پول بزرگسالان می تواند برای نوجوان خیلی بزرگ باشد و ممکن است در جیب آنها جا نشود.

کیف پول - هدیه پسرانه
کیف پول – هدیه پسرانه

6- کوله پشتی – هدیه پسرانه کم ریسک

یکی دیگر از ایده های کادو برای پسران کوله پشتی است. پسران دوست دارند دستان خود را آزاد نگه دارند اما دنیای خود را در پشت خود حمل می کنند. و به همین دلیل ، کوله پشتی ها مفید هستند. این کیف ها در هر اندازه و رنگ های مختلف عرضه می شوند که از مارک تجاری تا برند دیگر متفاوت است. بنابراین یکی را انتخاب کنید که متناسب با سبک و نیازهای او باشد.

کوله پشتی - هدیه پسرانه
کوله پشتی – هدیه پسرانه

7-  لوازم جانبی

بعضی اوقات وقتی گیج هستید و عجله دارید کادو بخرید ، به دنبال لوازم جانبی بروید که با همه چیز خوب پیش برود. شاید به اشتباه فک کنید لوازم جانبی شامل هدفون و کلیه وسیل الکتریکی می باشد اما  از کلاه ، سر بند ، بندهای مچی تا بندها ، کمربندها و زنجیرهای کلیدی ، می تواند جز این وسایل قرار بگیرد.

لوازم جانبی پسرانه
لوازم جانبی پسرانه

8- کتاب – هدیه پسرانه مخصوص درس خوان ها

کتاب ها می توانند یکی از امن ترین گزینه های کادو پسرانه باشند البته مخصوص پسرانی که عاشق خواندن هستند . نوع کتابهایی که ممکن است پسر بخواند بستگی به سن ، علاقه و توانایی درک آنها دارد. قبل از انتخاب کتابی که فکر می کنید ممکن است آنها را خوشحال کند ، این موضوع را در خاطر داشته باشید.

کتاب - کادویی پسرانه
کتاب – کادویی پسرانه

9-  اسباب بازی ها و بازی ها – بهترین کادو پسرانه

اسباب بازی ها و بازی ها از ساده تا پیچیده متفاوت است و برای همه گروه های سنی در دسترس است. اسباب بازی های آموزشی ، معماها ، بازی های تخته ای ، اسباب بازی های کنترل از راه دور و اسباب بازی های عروسکی برخی از گزینه های زیادی هستند که وجود دارد. انتخاب یک اسباب بازی به عنوان یک کادو برای پسران ساده تر است وقتی بدانید که از چه نوع فعالیت هایی لذت می برند.

اسباب بازی پسرانه
اسباب بازی پسرانه

10- بازی های ویدئویی – کادوی پسرانه هیجان انگیز

این یک واقعیت است که بیشتر پسران عاشق بازی های ویدیویی هستند. اگر در حال انتخاب یک کادو برای چنین پسرهایی هستید ، کار شما بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بازی را خریداری کنید که قبلاً آنها را انجام نداده اند. اگر آنها قبلاً آن را ندارند و اگر بودجه شما اجازه این کار را می دهد حتی می توانید یک کنسول بازی برای آنها تهیه کنید.

بازی های کامپیوتری
بازی های ویدئویی

11- کادو پسرانه – بلندگوی آواز (میکروفن اسپیکر)

این یک ایده کادویی جذاب است که به فکر بیش از حد نیاز ندارد. حتی یک کودک خجالتی ممکن است دوست داشته باشد وقتی آهنگ مورد علاقه خود را پخش می کند ،با آن بخواند. بنابراین یک میکروفن اسپیکر می تواند به آنها اجازه دهد از خلوت خود خارج شوند و از موسیقی در خلوت خانه خود لذت ببرند. این کادو همچنین می تواند در مهمانی ها استفاده شود ، برای تمرین آواز خواندن برای یک مسابقه یا حتی برای تفریحات تفریحی مانند پیک نیک .

بلندگوی آواز - کادوی پسرانه
بلندگوی آواز – کادوی پسرانه

12- تجهیزات صنایع دستی ( کادوی دست ساز)

بچه ها عاشق ساختن و ایجاد چیزهای مختلف هستند. با این ایده کادو شما نه تنها آنها را خوشحال می کند بلکه به پیشرفت خلاقانه آنها کمک خواهید کرد.

کادوی دست ساز
کادوی دست ساز

13- رایانه و لپ تاپ

اگر د حال خرید یک کادو برای یک پسر جوان یا یک نوجوان باشید ، رایانه ها و لپ تاپ ها می توانند برای کادو ها گزینه های بسیار خوبی را ایجاد کنند. در حالی که آنها بسیار کاربردی هستند ، می توانند سوراخی را در جیب شما ایجاد کنند. بسته به اینکه کادو برای چه کسی باشد و بودجه شما چقدر است ، یک لپ تاپ ، آی پد یا رایانه را انتخاب کنید.

رایانه و لپ تاپ - کادوی پسرانه
رایانه و لپ تاپ – کادوی پسرانه

14- تجهیزات ورزشی

بیشتر پسران عاشق ورزش هستند و همین امر باعث می شود تجهیزات ورزشی ایده کادویی آسان باشد. اگر از قبل ورزش راجع به آن آگاه نیستید ، اطلاعاتی را که دوست دارد پیدا کنید و یک کادو مربوط به آن ورزش را انتخاب کنید. به دست آوردن چیزی که قبلاً نمی خواستند یا تمایل به انجام آن داشته است می تواند راهی عالی برای تشویق آنها باشد.

تجهیزات ورزشی - کادوی پسرانه
تجهیزات ورزشی – کادوی پسرانه

15- هدفون و موسیقی

این پسر مطمئناً اگر موسیقی و  شور و شوق آن را دوست داشته باشد  ا این کادو را دوست خواهد داشت . یک هدفون با کیفیت پخش بالا و وزنسبک انتخاب کنید تا او در موقع خلوت خودش از موسیقی نهایت لذت را ببرد.

هدفون - هدیه پسرانه
هدفون – هدیه پسرانه

16- بلوک های ساختمانی

خلاقیت و تخیل یک پسر کوچک وقتی به اوج می رسد که با اسباب بازی هایی که می تواند هر شکلی را انتخاب کند ، تنها می ماند. این اسباب بازی بلوک ساختمانی به پسر شما این آزادی را می دهد که بتواند هر وسیله یا دستگاهی را كه تصور می كند طراحی كند..

اسباب بازی خانه سازی
اسباب بازی خانه سازی

اکنون که در مورد گزینه های مختلف کادو ایده هایی دارید ، میتوانید کادوی پسرانه دلخواه خود را انتخاب کنید و به یاد داشته باشید ، لازم نیست کادو را فقط برای روزهای تولد یا مناسبت های خاص بخرید. شما می توانید همیشه با کادو دادن به او درست هر زمان که دوست دارید او را خوشحالکنید.

source

همچنین بخوانید : 


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع کادو زنانه و لوازم تزیینی و تم های جشن های شما


 

One thought on “کادو پسرانه + 15 هدایای منحصر به فرد برای پسرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *