دست بند مردانه : بدون شک امروزه استفاده از دست بند دیگر مختص خانم ها نمی باشد و دستبند مردانه برای آقایان نیز می توانند از آن در طرح ها و مدل های مختلف استفاده نمایند. در این مطلب قصد داریم در مورد موضوع بهترین ایده برای انتخاب دست بند برای شما به طور کامل شرح دهیم. پس پیشنهاد می کنم در ادامه همراه ما باشید.

انواع دست بند مردانه
انواع دست بند مردانه

به طور قطع یکی از جذاب ترین زیور آلاتی که هم برای بانوان و آقایان جذاب است، دست بند می باشد. باید اقرار کرد که نحوه استفاده از دست بند چه برای آقایان و چه دستبند برای خانم ها بسیار آسان است و در عین سادگی تاثیر فراوانی در استایل شما خواهد گذاشت.

دست بند مردانه

به جرئت می توان گفت: در دنیای مد و استایل، دست بند ها بخش مهمی از جذابیت شخص را تشکیل می دهند که باعث تاثیر بر شخصیت فرد می شود.

مدل های دست بند مردانه
مدل های دست بند مردانه

امروزه دست بند ها از مواد مختلفی ساخته می شوند که بر اساس جنس و زیبایی و درخشش از یک دیگر متفاوت هستند. به طور معمول می توان گفت که دست بند ها معمولا از ترکیبی های مختلفی مثل: زنجیر، چرم، کریستال، استیل، نقره و … تشکیل می شود که جذابیت شما را دو چندان خواهد کرد.

حال که با این مقدمات آشنا شدیم، بهتر است به سراغ موضوع اصلی این مطلب یعنی بهترين ايده براي انتخاب دست بند مردانه باز گشته و به طور کامل به جزئیات آن بپردازیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

دست بند مردانه
دست بند مردانه

برای اینکه بتوانیم بیشتر با طرح ها و مدل های مختلف دست بند های مردانه آشنا شویم، در ادامه برای شما دوستان عزیز مدل های مختلف دست بند را به همراه تصویر نشان خواهیم داد تا شما عزیزان بیشتر با دست بند های مردانه آشنا شوید.

مدل های مختلف دستبند مردانه

  1. دست بند چرم مردانه

بدون شک دست بند های چرم جز پرطرفدار ترین نوع از دست بند ها، هم در میان آقایان و هم خانم ها می باشد. شما بعد از دست کردن دست بند چرم ممکن است این سوال به ذهن تان خطور کند که شما شبیه به افراد کم سن و سوال شده اید. با اطمینان کامل به شما می گویم که خیال تان درباره این موضوع راحت باشد چرا که دست بندهای چرمی به شما کمک زیادی می کند تا شما، جذابیت خود را بیشتر از قبل نمایید.

  1. دست بند مردانه فلزی

بدون شک دست بند فلزی، این روزها خیلی مد نمی باشد البته این بیشتر بستگی به طرح و رنگ این مدل از دست بند ها دارد. این مدل از دست بند ها هم بسته به طرح و رنگ آن، می توانید در موقعیت های مختلف از آن استفاده نمایید.

دست بند مردانه فلزی
دست بند مردانه فلزی

  1. دست بند مردانه مهره ای

دست بند مهره ای، که چند سالی است در میان آقایان مد شده و جایگاه ویژه ای برای خود کسب کرده است. این مدل از دست بند های مردانه از مهره های از جنس چوب، سنگ مرمر و … بوده و جز شیک ترین دست بند های مردانه به حساب می آید که به آسانی شما می توانید آن را با هر لباسی ست نمایید و خود را جذاب تر از قبل نشان دهید.

دست بند مردانه مهره ای
دست بند مهره ای
  1. دست بند مردانه نخی

دست بند مردانه نخی، نیز جز یکی از پر طرفدار ترین نوع از دست بند ها هم در میان بانوان و آقایان محسوب می شود که بستن دست بند نخی به دور دست خود می تواند یک استیل بسیار جذاب به شما هدیه به دهد. شما می توانید دست بند نخی را با هر لباسی ست نمایید و از زیبایی و جذابیت آن لذت ببرید.

دست بند مردانه نخی
دست بند نخی
  1. دست بند هوشمند

آقایان در هر سن و سالی که باشند با داشتن یک دست بند هوشمند خیلی خوشحال ‌تر به نظر می رسند چرا که این دست بند ها جدا از ظاهر شیک و اسپرت‌ شان، قابلیت اندازه ‌گیری گام‌ ها، مسافت طی شده، پایش وضعیت خواب و ضربان قلب را دارند. همچنین تماس ‌ها و پیام‌ های دریافتی را به شما نشان می ‌دهند. کارایی عالی، تنوع ظاهری بالا و البته ست کردن آن با هر لباسی می تواند یک ایده بسیار عالی در انتخاب دست بند باشد.

حال که با انواع مختلف دست بند های مردانه آشنا شدیم، بهتر است به چند نکته مهم در هنگام خرید، توجه نماییم.

دست بند هوشمند
دست بند هوشمند

مهم ترين نکات در انتخاب دست بند مردانه

– یک قاعده کلی در انتخاب دستبند مردانه

بدون شک توصیه می ‌شود از آنجا که دست بند روی مچ دست شما قرار می ‌گیرد، رنگ آن را با ساعت خود ست کنید. در واقع این نکته حتی زمانی که شما دست بند را در کنار ساعت و روی یک دست نمی ‌بندید نیز کاربردی به نظر می رسد. ست کردن رنگ جواهرات توسط شما نیز طرحی زیبا را برای شما ایجاد خواهد کرد و از بی نظمی بیش از حد زیاد در استایل شما می‌ کاهد. انتخاب کردن مواردی همانند نقره کار چندان دشوار و پیچیده ‌ای نیست و بیشتر از هر چیز به سلیقه و همچنین استایل شما در لباس پوشیدن، باز می گردد.

– انتخاب دستبند بر اساس رنگ پوست

برای اینکه بتوانیم دست بند را با رنگ پوست هماهنگ نماییم، ابتدا تناژ رنگ پوست خود را شناسایی کنید. شما باید بدانید که رنگ پوست شما از کدام نوع رنگ گرم، سرد و یا خنثی بوده و سپس از میان دست بند های مد نظر رنگی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با رنگ پوست شما داشته باشد.

انتخاب دستبند بر اساس رنگ پوست
انتخاب دستبند بر اساس رنگ پوست

– انتخاب طرح دستبند براساس موقعیت

شما به راحتی می توانید از ترکیب مدل ها با رنگ های متفاوتی از انواع مدل دستبند مردانه طراحی های بی نظیری را برای دست های خود داشته باشید. به همین جهت می توانید از انواع ترکیبی از دست بند چرمی با تکه های طلا استفاده کنید این نکته را هرگز فراموش نکنید که بیشتر اوقات دست بند با حالت اسپرت می تواند بسیار انتخاب هوشمندانه باشد و با استایل های روزمره شما بسیار همخوانی خوبی داشته باشد.

انتخاب طرح دستبند براساس موقعیت
انتخاب طرح دستبند براساس موقعیت

– انتخاب دستبند مردانه بر اساس تیپ بدنی

قطعا یکی از مهم ترین نکات در انتخاب دست بند چه برای خانم و چه برای آقایان، انتخاب دست بند بر اساس تیپ بدنی می باشد. شما باید بدانید که هر نوع دست بند ظاهر و شکل دست و مچ شما را تغییر خواهد داد به همین علت اگر تمایل دارید.

انتخاب دستبند بر اساس تیپ بدنی
انتخاب دستبند بر اساس تیپ بدنی

– انتخاب دستبند با قابلیت تنظیم سایز

این مدل از دستبند مردانه معمولا با هر نوع سایز مچ دستی مطابقت دارد و بسته به سلیقه خود، می‌ توان سایز آن را تغییر داد.

حال که با بهترين ايده براي انتخاب دست بند مردانه آشنا شدیم، در پایان برای شما دوستان عزیز نحوه چگونگی اندازه گیری سایز مچ دست را آموزش خواهیم داد.

شما می توانید به دو روش، هم برای کسانی که دسترسی به متر دارند و هم برای کسانی که دسترسی به متر ندارند، مچ دست خود را اندازه گیری نمایید.

انتخاب دستبند با قابلیت تنظیم سایز
انتخاب دستبند با قابلیت تنظیم سایز

این روش برای کسانی مناسب است که متر دسترسی دارند.

  1. ابتدا دور مچ خود را از ناحیه ای که استخوان دارد با استفاده از متر پارچه ای یا متر لاستیکی، اندازه گیری نمایید.
  2. راه حل دوم برای اندازه گیری مچ دست خود، برای کسانی است که دسترسی به متر ندارند، نگران نباشید به شما دوستان نیز ترفند بسیار آسانی خواهیم گفت. شما دوستان عزیز می ‌توانید از یک نوار کاغذی باریک استفاده نمایید. فقط باید توجه داشته باشید که حتما از یک نوار باریک کاغذی استفاده کنید، چون اگر از یک طناب ضخیم استفاده نمایید، نتیجه نهایی به طور میانگین حدود 1.5 تا 3 سانتی متر بلند تر از انداز صحیح مچ دست شما خواهد بود. شما ابتدا باید نوار را دور مچ دست خود قرار داده و علامت بزنید. سپس اندازه نوار را با یک خط کش اندازه گیری نمایید.

تمام شد به همین آسانی بدون متر شما اندازه مچ دست خود را برای خرید یک دستبند مردانه جذاب اندازه گیری نمودید.

همچنین بخوانید :


فروشگاه اینترنتی شادی کده ارائه دهنده انواع دستبند مردانه و زنانه


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *