اگر شما در نظر دارید تا یک جشن تولد  غیر معمول و خاص با تم تولد ایموجی را برای عزیزانتان برگزار کنید حتما تا پایان ایم مقاله همراه ما باشید . تیم شادی کده تلاش کرده است تا شما بتوانید یک جشن تولد اختصاصی را با تم های ایموجی برای عزیزانتان برگزار کنید .

شاید شما ایده های متفاوتی را برای برگذاری جشن تولد در ذهن داشته باشید اما ممکن است بعضی از این ایده ها دیگر چشم ها را خیره نکند .

 مهمانی را با ایده های تولد ایموجی جشن بگیرید.

1- دعوت نامه های ایموجی محور

در  هیچکدام از تم های تولد اگر تعداد اندکی یا به سادگی هیچ کس در آن شرکت نکند ، جذابیت شگرف خود از دست می دهد. بنابراین ، برای گرفتن مهمانی با مضامین ایموجی ، باید تصورات خود را اجرا کرده و برخی از طرح های دعوت نامه های جالب را جستجو کنید. اگر خودتان تصمیم بگیرید که آنها را بسازید مجبور نخواهید بود پول زیادی را صرف کنید .

تمام آنچه شما نیاز دارید کاغذ مقوایی ، یک قیچی و یک دستور مناسب ترسیم است. می توانید پاکت های شکلک یا دعوت نامه هایی را طراحی کنید که گیرنده را ملزم به پاسخ دادن با ایموجی کنید.

تخیل شما کلید جذابیت دعوت شماست. مطمئناً تمام میهمانان را به هیجان وا میدارد. این دعوت نامه ها شبی به یاد ماندنی برای شما رقم خواهد زد .

دعوت نامه های ایموجی
دعوت نامه های ایموجی

2-  مواد غذایی و غذاهای ایموجی

هر چیزی که به شکل دایره ای باشد می تواند غذای تم ایموجی باشد . از پرتقال گرفته تا سیب و از هویج گرفته تا تربچه می توانید یک ایموجی از همه مواد غذایی درست کنید و آنها را روی میز غذا قراردهید تا میهمان آنها را میل کنند . اگر می خواهید از سطح تصور همه میهمانان پیشی بگیرید ، می توانید یک کیک را به شکل ایموجی درست کنید.

 

>>>>>>>>>>>>   بیشتر بخوانید      تم تولد ایموجی – Emoji 

 

میتوانید بیسگوییت های طرح دار گرد  را به صورت ایموجی تزیین کنید پیتزا با شکلک های کشیده شده روی آنها می تواند مسیر اصلی این رویداد باشد. همچنین ، می توانید از تخیل خود برای کیک تولد ، بشقاب ، ظروف و هر چیز اطراف استفاده کنید.

 

3- دکوراسیون غرفه عکس ایموجی

اکنون که در مورد دعوت ها و وسایل غذایی برای مهمانی های جشن تولد با مضامین ایموجی اطلاع دارید ، توجه شما را به سمت دکوراسیون کل شب سوق می دهیم. خوب ، کارهای زیادی برای تزئین مکان مهمانی خود با برخی از ایموجی های جالب می توانید انجام دهید. از این گذشته ، آنها ساده ترین کارهایی هستند که روی کاغذ میتوانید انجام دهید.

می توانید با استفاده از بادکنک های ایموجی غرفه های عکاسشی درست کنید . این موضوع بعد از اینکه خود را بعداً در عکسها در مقابل خیلی از ایموجی ها ببینید خوشحال می شوید . ساخت غرفه های عکاسی کار بسیار ساده ای می باشد .

عکاسی با ایموجی

4- مهمانی لباس ایموجی

کلمه لباس همه چیز را می گوید. نمی توان خیلی روشن تر از آنچه باید انجام شود این کار را انجام داد . تمام آنچه شما نیاز دارید این است که افرادی که در مهمانی شرکت می کنند تا مانند ایموجی لباس بپوشند. این می تواند یک کار سخت  باشد ، اما اگر همه افراد حاضر در مهمانی را به لباس مانند یک ایموجی بپردازید زیبایی میمانی شما دو چندان می شود .

می توانید برای مهمانان مختلف ماسک صورت را با ایموجی های مختلف انتخاب کنید ، در صورتی که فکر میکنید همه اعضای مهمانی نمی توانند لباس ایموجی بپوشند ، ماسک های ایموجی ایده خوبی برای آن ها است تا همرنگ مهمانان شوند .

>>>>>>>>>>>   بیشتر بخوانید     تم تولد پونی کوچولو – My Little Pony

 

5-  مهمانی نقاشی چهره ایموجی

این می تواند یکی از بهترین تم های جشن تولد برای بچه ها باشد زیرا آنها در چنین مهمانی هایی می توانند لذت ببرند. نقاشی چهره بزرگسالان به شکل ایموجی می تواند پیشنهاد شاد کننده ای باشد . در عین حال خنده دار است که صورت خود را مانند یک ایموجی رنگ کنید و مهمانی با یک روحیه خوب و یک محیط شاد تمام می شود. به خاطر داشته باشید که رنگ ها را برای مهمانان مهمانی در دسترس قرار دهید.

رنگ های مورد نیاز بیشتر به رنگ های زرد ، قرمز و سیاه خواهد بود. اگر کسی بخواهد فراتر از تصورات خود از ایموجی ها باشد ، تیره ای از رنگ های آبی ، سبز و سایر رنگ های اصلی نیز میتواند در کار باشد .

 

6- تزیینات فانوس کاغذی ایموجی

فانوس ها همیشه تمایل به روشن تر کردن حال و هوای اطراف دارند. قرار دادن فانوس های کاغذی زرد با نقشه های ساده روی آنها را باید در نظر داشت. شما می توانید هرچه ممکن است درست کنید. دکوراسیون فانوس های   emoji  بسیار ساده است و بسیار عالی به نظر می رسد.

می توانید این فانوس ها را از سقف ، کنار پنجره و در نزدیکی میز کیک آویزان کنید. این به شدت می تواند کل چشم انداز تم را تقویت کند. کشیدن این کار دشواری هم نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید یک دانش اساسی در مورد ظاهر emoji است. اگر اینگونه نباشد ، می توانید برای ایده های بیشتر همیشه به تلفن همراه و اینترنت  خود نگاهی بیندازید.

7- بازی لبخند – روی چهره یک Emoji را لبخند بزنید

بازی ها وقتی که برای بچه ها در نظر گرفته شود ، جزء لاینفک تم ها هستند. بچه ها فعالیت در مهمانی را دوست دارند. و برای جشن تولد با مضامین ایموجی ، این یک شرایط عالی برای میزبانی یک بازی است. می توانید چند شکلک را بدون لب و دندان آنها بسازید ، شرکت کنندگان را کور کنید و از آنها بخواهید که لبخند را در مکان مورد نظر خود قرار دهند.

مطمئناً این بازی می تواند حس خنده را در جمع جلب کند. بچه ها نهایت لذت را می برند که لبخندهای خود را درست روی ایموجی ها بریزند. پسر / دختر تولد برای مدت طولانی تولد خود را به یاد می آورد و از دیدن افرادی که در جشن تولد خود بسیار سرگرم هستند خوشحال می شود.

 

8- جدول دسر مهمانی Emoji

آیا فکر می کنید عزیزتان را با یک میز تولد هیجان انگیز تزئین شده تعجب آور کنید؟ شما می توانید این میز را با یک دسر ساده و راحت و با ظاهری زیبا و با مضمون ایموجی تزیین کنید. چند کاغذ ایموجی را با کاغذهای زرد درست کنید ، آنها را مانند تصویر زیر بچسبانید و آن را روی میز آویزان کنید.

همچنین ، میز را با بیابان هایی تزئین کنید که مانند ایموجی طراحی شده اند. به عنوان مثال ، کیک های پوسته پوسته ، شکلات های صورت لبخند و موارد دیگر ( با استفاده از تصورات شما )

>>>>>>>>>>>>   بیشتر بخوانید    هدیه های رمانتیک – انواع هدیه مناسب برای همسر شما

دسر میهمانی ایموجی

9- بازی بادکنکی ایموجی

بادکنک ها نقش مهمی را در مهمانی ها بازی می کنند. بیشتر ما عاشق بادکنک ها هستیم و خیلی دوستشان داریم. می توانید یک سری از بازی های بادکنکی را برای همه کودکان و بزرگسالان شرکت کننده در مهمانی برگزار کنید. بادکنک ها خیلی دگران نیستند.

شما می توانید بدون استفاده از دست ، این بازی emoji از پشت سر گذاشتن بادکنک ها را انجام دهید. هر کس بیشترین تعداد بادکنک را پشت سر بگذارد ، در این مسابقه پیروز شود. بازی های زیادی وجود دارد که با استفاده از بادکنک ها می توان آنها را انجام داد .

 

اکنون که تقریباً همه ایده های خود را برای میزبانی جشن تولد با مضامین ایموجی یاد گرفتیم خوب است که مهمان های تولد خود را با تخیل خود غافلگیر کنید.

ایموجی راهی عالی برای بیان افکار شما است. آنها بخشی جدایی ناپذیر از همه سایت های پیام رسانی هستند که در آن افراد  از آنها برای بیان روحیه خود استفاده می کنند.  نه تنها باعث سرگرمی پرسنل تولد خواهد شد بلکه چشم اندازی تازه تر به کل مهمانی اضافه خواهد کرد.

بادکنک ایموجی

همچنین بخوانید 

source

** شما کاربران محترم فروشگاه اینترنتی شادی کده  می توانید جهت سفارش این تم و یا  انواع تم تولد و یا کادویی های گوناگون از طریق فروشگاه اقدام به خرید نمایید . **

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *